Πεδίο εκτόνωσης για τον Panelistas

  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Ανοίγω αυτό εδώ το νήμα για τον φίλο μας και μεγάλο χιουμορίστα Panelista ώστε να μπορεί να εκτονωθεί ελεύθερα και χωρίς να ενοχλεί... πρέπει να τραβάς μεγάλο ζόρι φιλαράκι αλλά όλοι έχουμε τα προβλήματα μας στις εποχές που ζούμε... κουράγιο

    1  23 Jul 2013  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    αιντε, δωστης τωρα εδω

    2  23 Jul 2013  
  • panelistas

    panelistas

    Registered

    Toptubes wrote:
    Ανοίγω αυτό εδώ το νήμα για τον φίλο μας και μεγάλο χιουμορίστα Panelista ώστε να μπορεί να εκτονωθεί ελεύθερα και χωρίς να ενοχλεί... πρέπει να τραβάς μεγάλο ζόρι φιλαράκι αλλά όλοι έχουμε τα προβλήματα μας στις εποχές που ζούμε... κουράγιο

    ευχαριστω για την κατανοηση,και εγω καταλαβαινω την δυσκολη θεση που βρεθηκες.

    3  23 Jul 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Σε ευχαριστώ ρε φίλε είσαι πράγματι μεγάλη καρδιά!!!

    4  23 Jul 2013  
  • antkots

    antkots

    Registered

    EΓΡΑΨΕΣ Κυριακοοοοο!!!!

    Τον εστειλες αδιαβαστο.......

    5  23 Jul 2013  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    εμενα παντως μ αρεσουν τα πανελ? η να πω πως δε μ αρεσουν να χουμε λιγο τζερτζελε?

    6  23 Jul 2013  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Θυμάμαι οτι είχες ένα ζευγάρι κάποτε. Έχεις κάπου μία φώτο στο fb νομίζω...

    7  23 Jul 2013  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Και εμενα μου αρεσουν τα πανελ υπο συνθηκες ειδικες βεβαια,χωρου ειδος μουσικης κλπ.....

    8  23 Jul 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Και εμένα μου αρέσουν ρε Γιαννάκη για αυτό και είχα πολλά πάνελ ηχεία στο παρελθόν και ακόμα έχω δύο ζευγάρια ηλεκτροστατικά αλλά δεν απορρίπτω ότι άλλο έχουν οι υπόλοιποι και μάλιστα χωρίς να το έχω ακούσει...

    9  23 Jul 2013  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Εγω συμπαθω και τα πανελ και τον πανελιστα

    10  23 Jul 2013  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Τωρα μολις ειδα οτι εγραψες φιλε πανελιστα και στην αγγελια του Κυριακου........βρε τι σακατηλικια τραβας εσυ?????

    Μηπως τα λειγουρευεσαι εσυ τα ηχεια του Κυριακου και το πας γυρω γυρω........τα οποια εστω και στην κατασταση που αναφερει ο Κυριακος οτι ειναι σιγουρα παιζουν καλυτερα απο τα δικα σου...

    11  23 Jul 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Αντώνη είσαι πολύ πονόψυχος οφείλω να ομολογήσω...

    12  23 Jul 2013  
 
page 1/21 rows 12/243 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 89ms (19 queries, 47ms)