Προτάσεις - Προσφορές - Ευκαιρίες... (#4)

  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Manos_Bits wrote:
    Οκ... αλλά το 'πως παίζει' ποιος θα το καθορίσει ??

    Ε αν η Diana Krall ακούγεται σαν τον Michael Jackson, πριν την εγχείρηση , δεν νομίζω ότι χρειαζόμαστε κάτι άλλο.

    37  6 Sep 2012  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Σιγά να μην είδες εσύ τέτοια διαφορά σε καλώδια... αν ναι να μας πεις και εμάς τι καλώδια είναι...

    38  6 Sep 2012  
  • jadis_boy

    jadis_boy

    ACA Member

    ο κάθε ένας μας ακούει αυτό που θελει να ακούσει και θα δωσει για αυτο οσα λεφτα θελει .
    Κανένας δεν μπορει να του απαγορεύσει αλλα ουτε και να του το κρίνει.
    Κριτης ειναι απο μονος του.
    οποτε ας κανει αυτο που θελει ο καθε ενας μας και εκ του αποτελεσματος αν μας το επιτρέψει και εχει καταστείλει τα εγω του θα ζητησει την γνωμη του καθε ενος.
    Οποτε τοσα κανει αρα παιζει η εγω παιζω και γ….μαω με το τσαμπα καλωδιο που εχω ας μεινουν στην ακρη διοτι δεν βγαζουν πουθενα.
    οποτε φιλοι μου ειρηνη ημην

    39  6 Sep 2012  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Toptubes wrote
    Σιγά να μην είδες εσύ τέτοια διαφορά σε καλώδια... αν ναι να μας πεις και εμάς τι καλώδια είναι...

    Σταθμό άλλαξε στο ράδιο, δεν το κατάλαβες....

    40  6 Sep 2012  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Καλά βάλε ένα set Purist σε σύστημα που είχε set Nordost να δεις πως γίνεται η Diana, Michael. χαχα

    41  6 Sep 2012  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Οι ψαροντουφεκάδες και οι Χαϊεντάδες είναι οι μεγαλύτεροι ψεύτες...

    Κάποιος ψαροντουφεκάς έλεγε καθημερινά 'έπιασα ένα ψάρι τοοοοοοοσο' ανοίγοντας τα χέρια του... αφού οι φίλοι βαρέθηκαν να τους κοροϊδεύει, του δέσανε τα χέρια με χειροπέδες... Την επόμενη μέρα τους είπε.. μ@λάκες... έπιασα μια τούνα... 'ένα μάτι τόοοοσο' ... ανοίγοντας τις δεμένες παλάμες του...

    ***
    Μιχαλάκη, δεν υποννοώ εσένα η κάποιον άλλον από το πάνελ, αλλά το χαϊενδ σηκώνει μεγάλο παραμύθι και ψέμα, αφού στο χώρο παρεισφρύουν α)επαγγελματίες η και χομπίστες που πουλάνε για κέρδος και β) άσχετοι που αγοράζουν απλά για να γίνουν χαϊενδ και μετά φτιάχνουν το δικό τους παραμύθι... ειδικά στα καλώδια και σε διάφορα παρελκόμενα, αυτό ισχύει στο έπακρο...

    42  6 Sep 2012  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Eγώ πάντως αναφέρομαι σε αυτά που έχω ακούσει με τα αυτάκια μου.

    43  6 Sep 2012  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    παντως οσα καλωδια κι αν ακουσα στο συστημα μου , κ μαλιστα οχι λιγα, κανενα δεν ηταν αξιο λογου...ακουσα πολλα κ διαφορα...μονο ενα diy του φιλου Καραβουλια Γιωργου μου αρεσε κ το κρατησα για τα ηχεια, κ μαλιστα σε πολυ πολυ καλη τιμη...

    Ας ακουσω κατι καλο, κατι που να ξεχωριζει κ δε θα παω οχι!

    θα το παρω!

    εκτος αν φταιει κατι αλλο στο συστημα μου , η βεβαια, τα (χρυσα) αυτια μου.

    44  6 Sep 2012  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    jadis_boy wrote:
    οποτε φιλοι μου ειρηνη ημην
    Πάντα ειρήνη....
    45  6 Sep 2012  
  • petkef

    petkef

    Registered

    και αγάπη...

    46  6 Sep 2012  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Εννοείται αυτο παιδια, τον Μανο τον αγαπώ το ξερει και ας ειναι γερομαγκουφης!

    47  6 Sep 2012  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Αει ρε χαμένο.. σε πότισε δυο σφηνάκια ο Τζον και παρέδωσες...

    καλά λέω εγώ πως είσαι για τήλια και χαμέμηλα...

    48  6 Sep 2012  
 
page 4/17 rows 12/197 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 89ms (19 queries, 56ms)