Τα λόγια της στιγμής ... (#602)

  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    τώρα εσείς οι δυο παραπάνω λεβέντες, καθώς και ο έτερος αψηλός (του βόλεϊ) θέλετε να σας απαντήσω?? αφήστε το καλύτερα..

    7213  8 Nov 2016  
  • scoup

    scoup

    Registered

    Σημερα εφυγε απο την ζωη ο μυθικος Victor Bailey....!!!

    7214  11 Nov 2016  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    καλημέρα, καλή εβδομάδα σε όλους.. χτες βράδυ είχε F1 gp Βραζιλίας.. ένας συγκλονιστικός αγώνας μέσα στη βροχή που διακόπηκε δυο φορές.. τρεισήμισι περίπου ώρες και είδαμε τα πάντα, ολισθήσεις με 350 km, προσπεράσματα χωρίς ορατότητα κλπ..

    είδαμε όμως και δυο φοβερά γεγονότα, με αντιδιαμετρικά συναισθήματα.. από τη μια τον Φελίππε Μάσσα να τρακάρει το μονοθέσιο και να εγκαταλείπει τελειώνοντας ουσιαστικά την καριέρα του μέσα στην πατρίδα του γνωρίζοντας την αποθέωση.. πολύ συγκινητικές στιγμές, όλες οι ομάδες από τα πιτς να έχουν βγει στη βροχή και να χειροκροτούν μαζί με τον κόσμο τον βετεράνο πιλότο ο οποίος περπατούσε και χαιρετούσε φανερά συγκινημένος..

    από την άλλη είδαμε έναν τρομερό πιτσιρικά τον Μαξ Φερστάπεν (γιο του βετεράνου Φερστάπεν), αν είναι δυνατόν 18 χρονών να προσπερνά 15 μονοθέσια στη σειρά και να ανεβαίνει στο βάθρο 3ος γνωρίζοντας επίσης την αποθέωση και να αναδεικνύεται οδηγός του αγώνα.. ο ίδιος είχε νικήσει το GP Ισπανίας της F1 τον Μάιο του 2016, όντας ο νεαρότερος ποτέ οδηγός που το πετυχαίνει αυτό!!

    7215  14 Nov 2016  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλημέρα και καλή εβδομάδα φιλαράκια...
    Μάνο τον είδα και εγώ τον αγώνα F1 που ήταν πράγματι από τους ποιο συγκλονιστικούς που έχω παρακολουθήσει, από την τηλεόραση ή και ζωντανά.

    Για τον Verstappen πιστεύω ότι αναμφισβήτητα είναι ένα μεγάλο ταλέντο και θα μας απασχολήσει τα επόμενα χρόνια στο άθλημα αλλά, επίσης πιστεύω ότι έχει την ιδιοσυγκρασία της φυλής του δηλαδή κωλόπαιδο...

    7216  14 Nov 2016  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Δεν ξέρω ρε φιλαράκι, αλλά προσωπικά τον θαυμάζω πολύ.. ο πιτσιρικάς κάνει κάτι που μπορούν να το κάνουν μόνο 25 άνθρωποι σ' όλον τον κόσμο, αυτοί και κανένας άλλος.. και μέσα σ'αυτούς τους 25 κινείται ανάμεσα στους πρώτους..

    7217  14 Nov 2016  
  • aar

    aar

    Registered

    Max Verstappen μου θυμιζει Ayrton Senna στη βροχη...

    7218  14 Nov 2016  
  • scoup

    scoup

    Registered

    Καλουτσικη η F1 αλλα δεν ειναι κ isle of man

    7219  14 Nov 2016  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλημέρα σας φίλοι μου... κάτι ψήνουμε για σήμερα...

    7220  17 Nov 2016  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Manos_Bits wrote:
    καλημέρα, καλό χειμώνα (να πούμε?)..
    Μετά από την βράβευσή του, η Σουηδική Ακαδημία ψάχνει τον Μπομπ Ντίλαν για να του ανακοινώσει επίσημα το Βραβείο Νόμπελ Λογοτεχνίας 2016 και να τον προσκαλέσει για την επίσημη απονομή που θα γίνει στις 8/12/2016.. Εκείνος μάλλον αδιαφορεί και δεν απαντά στα mails ή στα τηλεφωνήματα, οπότε μάλλον η Σουηδοί έκαναν γκάφα..
    Βλέπετε οι Αμερικάνοι δεν είναι σαν τους Εγγλέζους που όσο ροκ ή πανκ κι αν είναι όπως ο Elton John και ο Jonny Rotten, όταν τους καλεί η βασίλισσα για να τους απονείμει τιμές, εκείνοι τρέχουν σούζα..
    Βλακεία των Σουηδών που τον βράβευσαν, βλακεία και του Ντίλαν που το παίζει αδιάφορος..

    Τελικά ο Μπομπ Ντίλαν δεν θα ταξιδέψει στην Σουηδία για να παραλάβει το βραβείο Νόμπελ Λογοτεχνίας, έγινε γνωστό από τη σουηδική Ακαδημία. Σύμφωνα με την Ακαδημία, ο Ντίλαν επικαλέστηκε "προϋπάρχουσες υποχρεώσεις"..

    7221  17 Nov 2016  
  • panelistas

    panelistas

    Registered

    παιδια δεν αφήνουμε τον Μπομπ,και να πουμε τιποτε για την εκθεση που πλησιαζει,περιεργη σιωπη επικρατει στο φορουμ.

    7222  18 Nov 2016  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Toptubes wrote:
    Καλημέρα σας φίλοι μου... κάτι ψήνουμε για σήμερα...

    Τί ψήσατε?

    7223  18 Nov 2016  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    @panelistas.. η σιωπή καλλιεργείται από μόνη της.. ο κόσμος έχει τρελαθεί και παραμιλά.. τι να του πούμε.. έλα στην (καρα-υποβαθμισμένη) hi-end να αγοράσεις KRELL??

     

    @AlexD.. εεε τα γνωστά.. καγκουρο-χαϊεντο-κουβέντα, φλακ, βινύλια, συγκρίσεις, ουίσκια, φαγητά, κρασιά.. ωραία πράματα!!

    7224  18 Nov 2016  
 
page 602/620 rows 12/7432 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 167ms (19 queries, 123ms)