Τα λόγια της στιγμής ... (#597)

  • scoup

    scoup

    Registered

    Ξερεις που να με βρεις χαχαχαχαχ

    Toptubes wrote:
    Καλημέρα παιδιά. Πιστεύω ότι ο Πέτρος έχει μεγάλη δόση δίκιου σε αυτά που λέει και από την άλλη καταλαβαίνω και τον Μάνο για αυτά που λέει περί υπερηφάνειας και συγκίνησης με την ανάκρουση του Εθνικού μας ύμνου στις περιπτώσεις κατάκτησης χρυσών μεταλλίων. Και εγώ συγκινούμαι σε τέτοιες περιπτώσεις.
    Έλα ρε Γιώργο δεν το ήξερα ότι είχες ασχοληθεί τόσο πολύ με την πάλη... και σε έβλεπα με το σκάκι και λέω... εντάξει μωρέ τώρα ασχολείται με αυτά τα αδερφίστικα... φίλε έχω κάτι τύπους που μου κάνουν κάτι περίεργα... θα σε φωνάξω όταν είναι να καθαρίσεις...
    Να μην ξεχνάμε ότι απόψε στις 9:45 είναι ο τελικός μπάσκετ μεταξύ ΗΠΑ-Σερβίας και αναμένεται συγκλονιστικός... δεν έχει σημασία ότι οι Αμερικανοί παίκτες δεν δέχονται αντιντόπινγκ κοντρόλ από κανέναν και τους έχουν όλους γραμμένους καθώς διαμένουν σε ιδιωτικό σκάφος που δεν πλησιάζει κανένας και όχι στο Ολυμπιακό χωριό όπως και οι υπόλοιποι... και είναι φουλ στην ντόπα...
    7153  21 Aug 2016  
  • takis6c33

    takis6c33

    Registered

    kαλημερουδια σε ολους. Πρωινες βινυλιακες ακροασουλες ετσι για να αρχισουμε χαλαρα.

    7154  22 Aug 2016  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλημέρα φιλαράκια και καλή εβδομάδα σε όλους σας...

    Λοιπόν πρώτη μέρα στην δουλειά σήμερα και είναι κάπως... και έχω και τον Τάκη που μας την λέει για τα δικσάκια που ακούει και την ακούμε και εμείς...

    7155  22 Aug 2016  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Λοιπόν Γιώργο είναι δύο που με ενοχλούν και θέλω να καθαρίσεις... ο ένας φτιάχνει λαμπάτα μηχανάκια (πολύ ωραία) και ο άλλος ασχολείται με κάτι παλιοτηλεοράσεις... ο λαμπάκιας βάφει και ηχεία και λέω να του την χαρίσουμε μήπως γδάρουμε κανένα ηχείο και τον έχουμε ανάγκη να μας το φτιάξει ... το άλλον βάρα τον όσο θέλεις

    7156  22 Aug 2016  
  • takis6c33

    takis6c33

    Registered

    Κυριακο και εγω μαζι σου!! Ο [ψηλος] θελει πολυ ξυλο. Αν δεις τι φερνει ο αλητης θα τρομαξεις!!! Ασε που με επιασε και αδιαβαστο σε μια λαμπα της toshiba.

    7157  22 Aug 2016  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Βούηξε πάντως το facebook με τις αγορές που έκαναν αξιότιμα μέλη του club.

    Εμάς εδώ τίποτε...ούτε ένα μικρό σχόλιο για τις αναβαθμίσεις τους...

    7158  23 Aug 2016  
  • delamostre

    delamostre

    ACA Member

    Τις πιο "in" αναβαθμίσεις, τις φυλάμε αποκλειστικά για το aca...
    Πολλές καλημέρες σε όλους!

    7159  24 Aug 2016  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλημέρα φίλοι μου...

    Περίμενε ρε Άλεξ... δεν είναι ακόμα έτοιμοι οι άνθρωποι

    7160  24 Aug 2016  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Αγαπητοί μου φίλοι

    Με μεγάλη χαρά και υπερηφάνεια σας ενημερώνω ότι μετά την ανακοίνωση των βάσεων των ΑΕΙ ο γιος μου εισάγεται στην σχολή των Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών του ΕΜΠ.

    Έκανε πολύ μεγάλη προσπάθεια πέρασε πολύ μεγάλο άγχος και δυσκολία και ευτυχώς η προσπάθεια του ανταμείφθηκε...

    7161  24 Aug 2016  
  • UltraKops

    UltraKops

    ACA Member

    Συγχαρητήρια Κυριάκο !!!

    7162  24 Aug 2016  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Κυριάκο συγχαρητήρια στον Βασίλη και σε σας!!

    7163  24 Aug 2016  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Κυριάκο συγχαρητήρια και απο εμένα, αν και πρόλαβα και στα είπα προτού τα ανακοινώσεις...

    7164  24 Aug 2016  
 
page 597/620 rows 12/7432 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 124ms (19 queries, 91ms)