Τα λόγια της στιγμής ... (#561)

  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    καλημέρα σε όλους.. καλές δροσούλες σε όλους τους φίλους εν όψει του καύσωνα..

    Ααρ Αθανάσιε έχεις σκεφθεί πως το hi-end είναι ανταγωνιστής σου?? υπάρχουν κάτι συστήματα που σε κουρεύουν και σε ξυρίζουν ταυτόχρονα και τζάμπα..

    Κυριάκο φιλαράκι καλές διακοπές.. δεν μπόρεσα να σ' επισκευθώ..

    ο Πέτρος τσιμουδιά.. είναι στην Πάρο και περιποιείται τις σούμες..

    πρόεδρε εύχομαι να πάνε όλα καλά σήμερα και να προχωρήσει το upgrade.. (πριν μακρύνουν τα μαλλιά για να 'χεις καλύτερη ακουστική)..

    Γιώργο δεν έχεις γράψει ακόμα κουβέντα για τα Τανόγια και ανησυχώ..

    6721  29 Jul 2015  
  • scoup

    scoup

    Registered

    Καλημερα καλημερα καλημερα....Μουσικους χαιρετισμους απο το εξωτικο ιλιον !!!

    @manos_bits
    Δεν εχω ενισχυτικα για τα τανογια για να γραψω κατι ουσιαστικο.
    Τα ακουσα λιγο με audio research vs50 κ προ-τελ tsakiridis αλλα τιποτα απο τα 2 δεν τα οδηγησε καλα.

    Σε διαδικασια δοκιμων φιλε κ αναζητηση μηχανακιων !!!

    6722  29 Jul 2015  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    κανόνισε να το κάνεις κι εσύ σαν τον πρόεδρο που 15 χρόνια τώρα που τον γνωρίζω χτίζει το σύστημα..

    (**εύχομαι να το χτίζει άλλα τόσα γιατί σε κάθε αλλαγή μας δίνεται ευκαιρία για πακέτο με παρεάκι-ακροασούλα-χαϊεντοκουβέντα-πίτσες-μπύρες)

    6723  29 Jul 2015  
  • scoup

    scoup

    Registered

    Εχω τυφλη εμπιστοσυνη στον παναξιο προεδρο ( καλα τα παω προεδρε???)...!!!

    6724  29 Jul 2015  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Scoup, θα σε στενοχωρίσω αλλά ότι μηχανάκι και να βάλεις σε αυτό το χώρο όπως τον θυμάμαι, πάνω κάτω το ίδιο θα παίζει.

    6725  29 Jul 2015  
  • scoup

    scoup

    Registered

    Αν βαλω ενα gsxr 1000..????

    Petkef δεν με στεναχωρεις καθολου φιλε...ξερεις οτι σου εχω ζητησει να μιλας ελευθερα πανω στον ηχο .Δεν εχω τετοια κολληματα.
    Ακομα κ οταν ακουσαμε τα atc αμεσως καταλαβα οτι δεν εδενε το γλυκο κ το “θαβαμε”παρεα το συστημα...χαχαχαχ

    Πιστευω ακραδαντα οτι στην μουσικη αν εχουμε τα αυτια μας ανοιχτα τοτε παμε μπροστα !!!

    6726  29 Jul 2015  
  • scoup

    scoup

    Registered

    Οπως λεει κ ενας φιλος βιολονιστας οταν τον ρωτησα τι ειναι η μουσικη κ απαντησε..''Το αεναο κυνηγι της τελειας νοτας''

    6727  29 Jul 2015  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    scoup wrote:
    Εχω τυφλη εμπιστοσυνη στον παναξιο προεδρο ( καλα τα παω προεδρε???)...!!!

    Σιγουρα εισαι στο σωστο δρομο !!!

    6728  29 Jul 2015  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Manos_Bits wrote:
    κανόνισε να το κάνεις κι εσύ σαν τον πρόεδρο που 15 χρόνια τώρα που τον γνωρίζω χτίζει το σύστημα..
    (**εύχομαι να το χτίζει άλλα τόσα γιατί σε κάθε αλλαγή μας δίνεται ευκαιρία για πακέτο με παρεάκι-ακροασούλα-χαϊεντοκουβέντα-πίτσες-μπύρες)

    Ισως την Παρασκευη να μονταριστει τελικα το ηχειο...
    Οποτε μαλλον θα ακουσουμε την αλλη εβδομαδα...
    Υπαρχει και σημαντικο upgrade στους τελικους ενισχυτες (απο Σεπτεμβρη)
    Μανο θα σε περιμενω ...
    Ο Πετρος εχασε γιατι θα παραμεινει εξορια στην Παρο (ποιος τη χαρη του) ...Ισως τον επισκεφθω για να δω απο κοντα ποσο υποφερει ο καυμενος ( μπανιο, ωραιο φαγητο, κρασι, υπνος κ.α).

    6729  29 Jul 2015  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Όπως λένε και οι εθνοσωτήρες μας:"Όταν ήμουν εξορία στο Παρίσι..."
    Καλημέρα.
    (πρόεδρε είμαι έτοιμος για επιθεώρηση)

    6730  30 Jul 2015  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλημέρα και από εμένα σε όλους σας... ο Πρόεδρος ονειρεύεται upgrade τον Σεπτέμβριο αλλά το έτος δεν μας είπε... ο Πέτρος καλά θα κάνει να επιστρέψει πριν τον Σεπτέμβριο γιατί έχει δουλειά να κάνει και το έχει υποσχεθεί... άντε να μη δώσω εντολή και ανατιναχτούν όλες οι λάμπες του...

    6731  30 Jul 2015  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Κυριάκο αν θες να με δεις νωρίτερα μάλλον θα πρέπει να έρθεις εσύ.Δεν ξέρω αν θα επιστρέψω Σεπτέμβριο,ξέρω όμως ότι θα είναι γιορτή. Του γνωστού Αγίου...

    6732  30 Jul 2015  
 
page 561/620 rows 12/7432 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 124ms (19 queries, 90ms)