Τα λόγια της στιγμής ... (#462)

  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    χτες βράδι έζησα μια φανταστική μουσική και διασκεδαστική εμπειρία.. αφού τελείωσα νωρίς τις δικές μου επαγγελματικές DJ υποχρεώσεις βρήκα την ευκαιρία να επισκευθώ μετά της συμβίας ένα πολύ καλό μπαράκι στη γειτονιά μου που παίζει πολύ ψαγμένα πράγματα γενικώς με ένα καταπληκτικό επαγγελματικό σετάπ.. 2*ΜΚΙΙ, 2*Pioneer 2000, rotating mixer(!!) και full JBL ηχεία..

    στο χώρο γινόταν γαμήλιο πάρτι με καμιά 40αριά άτομα, 30άρηδες περίπου, όπου διασκέδαζαν με το πρόγραμμα από δυο φίλους τους DJ με ψαγμένα House_άκια.. το πρόγραμμα 80% βινύλια και 20% ψηφιακά..

    σε ελάχιστη ώρα γίναμε όλοι μια παρέα με τα σφηνάκια να παίρνουν και να δίνουν, με κουβέντα με τα παιδιά που έπαιζαν, με τρομερή ενέργεια και πολύ ποτό και χορό..

    τα βινύλια άλλο πράγμα, κορυφαίος ήχος καμία σχέση με τα mp3 από τα τέρατα cdj 2000 της Pioneer..

    να ζήσουν τα παιδιά, να ζήσουν και τα δυο παλικάρια που έπαιζαν με βινύλια και μας έκαναν να περάσουμε ωραία..

    5533  28 Sep 2014  
  • jomark

    jomark

    Registered

    kotsidisjohn wrote:
    Close Up Θεσσαλονικης, τευχος Οκτωβριου 2014

    Γιάννο να ζήσετε και να ευτυχίσετε.
    Και απο εδώ.

    5534  28 Sep 2014  
  • scoup

    scoup

    Registered

    Αυτη ειναι η ουσια της μουσικης.Να ερθουμε ως ανθρωποι πιο κοντα

    Manos_Bits wrote:
    χτες βράδι έζησα μια φανταστική μουσική και διασκεδαστική εμπειρία.. αφού τελείωσα νωρίς τις δικές μου επαγγελματικές DJ υποχρεώσεις βρήκα την ευκαιρία να επισκευθώ μετά της συμβίας ένα πολύ καλό μπαράκι στη γειτονιά μου που παίζει πολύ ψαγμένα πράγματα γενικώς με ένα καταπληκτικό επαγγελματικό σετάπ.. 2*ΜΚΙΙ, 2*Pioneer 2000, rotating mixer(!!) και full JBL ηχεία..
    στο χώρο γινόταν γαμήλιο πάρτι με καμιά 40αριά άτομα, 30άρηδες περίπου, όπου διασκέδαζαν με το πρόγραμμα από δυο φίλους τους DJ με ψαγμένα House_άκια.. το πρόγραμμα 80% βινύλια και 20% ψηφιακά..
    σε ελάχιστη ώρα γίναμε όλοι μια παρέα με τα σφηνάκια να παίρνουν και να δίνουν, με κουβέντα με τα παιδιά που έπαιζαν, με τρομερή ενέργεια και πολύ ποτό και χορό..
    τα βινύλια άλλο πράγμα, κορυφαίος ήχος καμία σχέση με τα mp3 από τα τέρατα cdj 2000 της Pioneer..
    να ζήσουν τα παιδιά, να ζήσουν και τα δυο παλικάρια που έπαιζαν με βινύλια και μας έκαναν να περάσουμε ωραία..
    5535  28 Sep 2014  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    kotsidisjohn wrote:
    Close Up Θεσσαλονικης, τευχος Οκτωβριου 2014

    Καλέ ...

    έγινες και πρωτοσέλιδο;;

    Εδώ εγώ, τόσα χρόνια προσπαθώ να γίνω εξώφυλλο και τίποτα ακόμα!

    Δηλαδή, για να δούμε καμιά φωτογραφία από το γάμο, πρέπει να πάρουμε το περιοδικό;

    Τέλος πάντων ...
    Άντε να μας (ξανα)ζήσεις και να σε χαίρεται η σύζυγος!

    Στα δικά μας τώρα:

    Δευτέρα σήμερα και τρίτη εβδομάδα εργασίας!
    Τελειώνει ο Σεπτέμβρης, λήγει η πρώτη δόση του !@#$%^& ΕΝΦΙΑ, ακόμη δε λύθηκε το μυστήριο με τις σφίγγες, αλλάζει ο καιρός και μέσα σε όλα αυτά ...

    ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΚΥΡΙΑΚΟΣ!!!

    Άντε βρε!
    Να σε χαιρόμαστε!!
    Ευτυχής και υγιής!!

    Για τα γενέθλια, κουβέντα δε λέω εδώ.
    Έχουμε ανάλογο θέμα και γιορτάζουμε και ... στο σπίτι!!!

    Χρόνια Πολλά σε όλους!!!

    Καλημέρα, δεν είπα, ε;;;
    Ολίγα άνθη για την περίσταση!!

    5536  29 Sep 2014  
  • delamostre

    delamostre

    ACA Member

    Γιάννη να είστε ευτυχισμένοι, όσο πιο μακριά γίνεται από τα φώτα των media!

    5537  29 Sep 2014  
  • panos_adgr

    panos_adgr

    ACA Member Audio Addicted

    Γιάννη να ζήσετε και να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!

    Εύχομαι ολόψυχα ευτυχία και ευημερία!

    5538  29 Sep 2014  
  • takis6c33

    takis6c33

    Registered

    Καλημερουδια σε ολους. Να εχουμε μια υπεροχη μερα.
    https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/1555488_628204667297425_542763577391102601_n.jpg?oh=1a19739da4ba28e12bb7923dc8a863e2&oe=5483C515

    5539  30 Sep 2014  
  • takis6c33

    takis6c33

    Registered

    5540  30 Sep 2014  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Να ζησετε ευτυχισμενοι Γιαννη !!

    5541  30 Sep 2014  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    καλημέρα.. τίποτα εντυπώσεις από το meeting της Κυριακής έχουμε??
    ήρθε κόσμος?? τι ακούσατε??

    5542  30 Sep 2014  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Καλημέρα.
    Έχει να μου συστήσει κανείς κάποια καλή ΝΤΑΝΤΑ;;;

    5543  30 Sep 2014  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    έχεις πολύ κουπί πρόεδρε.. υπομονή..

    5544  30 Sep 2014  
 
page 462/620 rows 12/7432 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 120ms (19 queries, 86ms)