Τα λόγια της στιγμής ... (#457)

  • VLASSIS_S

    VLASSIS_S

    ACA Member

    gherop wrote:
    To Site θέλει αναβάθμιση για να υπάρχει και Dislike...
    Tότε να δεις τι θα γινόταν !!!
    Άκου εκεί 2 like στο τραγουδάκι...

    Τα like ειναι μονον 2 διοτι δεν το εχει δει ακομα ο Κανακακης και οι λοιποι αρρωστοι.

    Το θεμα με τα dislike, θα το συμπεριλαβω στις προγραμματικες μου δηλωσεις κατα την προεκλογικη περιοδο.

    5473  17 Sep 2014  
  • VLASSIS_S

    VLASSIS_S

    ACA Member

    Σοφια χρονια πολλα

    5474  17 Sep 2014  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    Να χαιρομαστε την βασιλισσα μας !
    Σοφια χρονια πολλα, να χαιρεσαι τ᾽ονομα σου και η ζωη να σου φερνει οτι ποθεις σαν τα γλυκα και τις τουρτες με κερασακια απο πανω!!!

    5475  17 Sep 2014  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Καλησπέρα σας, αγαπητοί φίλοι μου!!!

    Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας, τις οποίες βέβαια με δυσκολία εντόπισα, ανάμεσα στα ποδοσφαιρικά σας, τα like και dislike και δε συμμαζεύεται ... (κακιούλα )!

    Από το πρωί χτυπούσε ασταμάτητα, το κινητό, το ακίνητο, το mail, το αυτοκίνητο (αυτό το έβαλα για ομοιοκαταληξία ), από νωρίς το πρωί δεχόμουν επισκέψεις, ευχές συνέχεια ... μέχρι που η ολομέλεια αποφάνθηκε τελικώς: ΝΑΙ, ΕΙΜΑΙ ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ!!!

    Ούτε και γω είχα καταλάβει πόσο.
    Μάλλον οι μετοχές μου έχουν ανέβει πολύ και το κακό είναι ότι δεν ξέρω γιατί.
    Το παν είναι να μην περνάς απαρατήρητη...

    Τώρα έχουν πέσει αμφότερες οι μπαταρίες σταθερού και κινητού, οπότε βρήκα ευκαιρία να σας τρατάρω ένα κατιτίς για το καλό (σας), μέχρι επαναφορτίσεως...

    Και μετά το παραπάνω παραλήρημα αυτογνωσίας, ευχαριστώ όλους όσους ευχήθηκαν και περιμένω στη γωνία, όσους δεν ευχήθηκαν (ακόμα) και τους δίνω μια μικρή παράταση μέχρι αύριο το πρωί στις 9.00. Και μετά το χάος! Μετά δεν έχει γλυκάκι...

    Να είμαστε όλοι καλά και να γιορτάζουμε μαζί!

    Και επειδή στα γλυκά δεν επιτρέπονται τσιγκουνιές ...

    5476  17 Sep 2014  
  • panos_adgr

    panos_adgr

    ACA Member Audio Addicted

    Χρόνια πολλά πολλά πολλά!!!

    5477  17 Sep 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    Σοφία, χρόνια πολλά, με υγεία - αγάπη - ευτυχία

    5478  18 Sep 2014  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Χρόνια Πολλά Βασίλισσα!

    5479  18 Sep 2014  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Καλημέρα, φίλες και φίλοι!!!

    Αυτό το "φίλες και φίλοι", κάτι μου θυμίζει, νομίζω ένα ωραίο κειμενάκι που κυκλοφόραγε στην πρώτη σελίδα των τετραδίων μας στο γυμνάσιο (δε λέω στο Λύκειο, γιατί είχαμε μεγαλώσει και δεν ασχολούμασταν με τέτοια). Θα ψάξω τα παλιά μου τεράδια, κάποια από τα οποία φιλάω ακόμα, για ιστορικούς λόγους και θα το ποστάρω. Έτσι για να μαθαίνετε, μετά από τόσα χρόνια με τι ασχολούμασταν εμείς οι κορασίδες!

    Πίσω στην καθημερινότατα, τώρα...

    Κατ΄αρχήν να ευχαριστήσω και τους λοιπούς φίλους που μου ευχήθηκαν ( Ο Mike ήταν εκπρόθεσμος, αλλά Mike είναι αυτός, του έχουμε και μια κάποια αδυναμία, οπότε απαλλάσεται του προστίμου και λαμβάνει ατελώς το γλυκάκι του)!

    Λοιπόν:

    Ημερολόγιο καταστρώματος, ημέρα πέμπτη!

    Φτάσαμε στο τέλος της εργασιακής εβδομάδας και αρχίζω να αισθάνομαι ότι θέλω διακοπές.
    Ένα περίεργο πράγμα: Πώς τα καταφέρνουμε να κουραζόμαστε αμέσως μετά τις διακοπές, η επιστήμη το ψάχνει ακόμη!
    Ξυπνάω αξημέρωτα, φτάνω στη δουλειά αξημέρωτα, φεύγω από τη δουλειά, επίσης προς το αξημέρωτο!

    Απότέλεσμα τούτου, να αναπολώ τις ώρες στην παραλία, παρέα με την τρίτη ηλικία - γιατί αυτή είχε ξεμείνει μόνο, μέσα Σεπτέμβρη να συνεχίζει τις διακοπές στα ελληνικά νησιά και μεις μαζί τους να ρίχνουμε το μέσο όρο ηλικίας της παραλίας!!!!- ααααχχχ διακοπούλες μου πού είσαστε;;;;

    Το μόνο που μου έμεινε, εις ανάμνησιν, είναι το ομολογουμένως πολύ πετυχημένο μου μαύρισμα! Τέτοιο μαύρισμα, μες το φθινόπωρο δεν έχετε ματαξαναδεί!

    Αλλά επειδή θα κάνω μαυρα μάτια να ξαναδώ την παραλία, ας πάρω τα κουβαδάκια μου και ας στρωθώ στην παραλία του γραφείου μου, γιατί η μέρα ξεκίνησε και το καθήκον με καλεί!

    Παιδιά, το γλυκάκι σας, να μην ξεχνιόμαστε!
    Έχω και καφεδάκι ...

    5480  19 Sep 2014  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    καλημέρα σε όλους.. καλημέρα στην wanda..
    σήμερα το πρωί το 3ο πρόγραμμα είχε Λιλιπούπολη !!
    ταξίδεψα 30 χρόνια πίσω !!

    5481  19 Sep 2014  
  • delamostre

    delamostre

    ACA Member

    wanda wrote:
    ...ευχαριστώ όλους όσους ευχήθηκαν και περιμένω στη γωνία, όσους δεν ευχήθηκαν (ακόμα) και τους δίνω μια μικρή παράταση μέχρι αύριο το πρωί στις 9.00. Και μετά το χάος! Μετά δεν έχει γλυκάκι...

    Την καλημέρα και από μένα και τις πολλές ευχές μου! (έστω και εκπρόθεσμος)

    5482  19 Sep 2014  
  • panos_adgr

    panos_adgr

    ACA Member Audio Addicted

    Επιτέλους ΣΚ.

    Τι ωραία! Καφεδάκι στο μπαλκόνι με λίγη ψύχρα. Ηρεμία!

    Καλημέρα φίλοι! Καλό ΣΚ!

    5483  20 Sep 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο σε όλους τους φίλους...

    Εχθές περάσαμε πολύ καλά!!! Σήμερα καλλίτερα...

    5484  20 Sep 2014  
 
page 457/620 rows 12/7432 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 107ms (19 queries, 78ms)