Συνάντηση ACA, 12 Αυγούστου 2014, Αντώνης Κονιωτάκης (#3)

  • panos_adgr

    panos_adgr

    ACA Member Audio Addicted

    Κλασική εικόνα Βασίλη!

    Μου είχε κάνει εντύπωση το πόσο τακτοποιημένα ήταν όλα στον χώρο του Βασίλη στην συνάντηση. Όλα σε στοίχιση.

    Αντώνη η καλύτερή τού ήταν!

    25  19 Aug 2014  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    johnVO wrote:
    Ξέρετε γιατί σας γουστάρω πολύ Anton και VasiliM; Γιατί πάνω από αυτό το "περίεργο" χόμπι που έχετε-έχουμε επιλέξει, βάζετε την φιλική σχέση που έχετε αναπτύξει και δεν αφήνετε τις όποιες διαφωνίες να σας διαχωρίσουν!

    Γιαννη μου η σχεση μας ειναι και φιλικη και επαγγελματικη.
    Σε φιλικο επιπεδο μ´εχει καπελωσει τελειως γιατι εγω τον ακουω για τις ΜΜ και DD, ενω αυτος οταν του λεω για τη στηριξη βγαζει φλουμπες και σπυρακια, τον λυπαμαι μην μου παθει τιποτα και τον αφηνω ησυχο…
    Στο επαγγελματικο επιπεδο παλι μου την εκανε, πουλαει πχ τις βασεις για 150.000 ευρω (με το κλειδι στο χερι) και μενα μου δινει το 1/4 ! Ειναι ομως πολυ καλος πωλητης (εχουμε χρονο παραδοσης μετα απο 15 χρονια λογω της μεγαλης ζητησης), αυτο του το αναγνωριζω κ ας μ´εκμεταλευται!
    Κατα τ´αλλα ψιλοπειραζομαστε για να κανουμε και διαφημιση για την Behlebides Productions. ¨Χτιζουμε ονομα σιγα - σιγα"!!!

    26  19 Aug 2014  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    Ολα αυτα μεταξυ μας, ετσι? μην το πεις πουθενα !?

    27  19 Aug 2014  
  • johnVO

    johnVO

    Registered

    Τάφος!!

    28  19 Aug 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    Σας αρέσει το νέο λογότυπο...

    είναι σοβαρά τα πράγματα μην γελάτε...

    29  19 Aug 2014  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    ….ονομα βαρυ σαν ιστορια!

    30  19 Aug 2014  
  • Pleo

    Pleo

    Registered

    Βασίλη, άλλαξε την επωνυμία σε Behlebides Creations για να έχει μια δόση υψηλής ραπτικής.

    Επίσης προτείνω ή το BLB, ή το BEHL για logo (στο δεύτερο το "H" δεν προφέρεται).

    31  19 Aug 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    Ήρθε η σειρά του αντιπρόεδρου να γράψει εντυπώσεις...

    32  20 Aug 2014  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Η τιμή??

    33  20 Aug 2014  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Αντε βαλτε μπροστα να βγαλει και κανενα ευρουδακι το ACA απο την Behlibides...
    Τα εμπλεκομενα μελη αν διαβασουν προσεχτικα τα μικρα γραμματα του καταστατικου θα αντιληφθουν οτι ολα τα κερδη ανηκουν στο ΔΣ και οι ζημιες στους εχοντες τις πρωτοβουλιες!!!
    Ευχαριστω

    34  20 Aug 2014  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    Ρωτα τον αντιπροσωπο, εγω σαν σχεδιαστης, προισταμενος του R&D και υπευθυνος της γραμμης παραγωγης, το μονο που μπορω να πω ειναι οτι η λιστα αναμονης εφτασε αισιως τα 16 ετη, καθ᾽οτι ειχαμε κατι παραγγελιες σημερα απο κατι Ρωσους και Κινεζους μεγιστανες! (Μετα την διαφημιση που επεσε εδω μεσα)

    AlexD wrote:
    Η τιμή??
    35  20 Aug 2014  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    Κ. Προεδρε, αυτα ειναι θεματα που θα πρεπει να συζητησετε με τον αντιπροσωπο…
    …εγω οτι χρηματα εισπραττω τα ριχνω κατευθειαν στο τμημα R&D, εξ αυτου και η αναβαθμιση της βασης ενισχυτων μεσα σε 15 μερες απο mk II σε mk III (ειναι αυτη που ¨ακουσαμε¨) και επικειται η mk IV συντομα!

    gherop wrote:
    Αντε βαλτε μπροστα να βγαλει και κανενα ευρουδακι το ACA απο την Behlibides...
    Τα εμπλεκομενα μελη αν διαβασουν προσεχτικα τα μικρα γραμματα του καταστατικου θα αντιληφθουν οτι ολα τα κερδη ανηκουν στο ΔΣ και οι ζημιες στους εχοντες τις πρωτοβουλιες!!!
    Ευχαριστω
    36  20 Aug 2014  
 
page 3/6 rows 12/61 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 73ms (19 queries, 44ms)