Συναντηση ACA, Σαββατο 26 Απριλιου, Γ. Δημου (#2)

  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Αγαπητοι scoup και johnVO οπως εχει αναφερθει η αυριανη Μηνιαια Συναντηση του ACA ειναι ανοικτη και για λιγα μελη φιλους μας απο το Φορουμ. Οπως καταλαβαινετε λογοι δεοντολογιας (ACA και οικοδεσποτη) επιβαλουν για την περιπτωση αυτη να γνωριζουμε τα πραγματικα ονοματα των παρευρισκομενων*. Θα σας παρακαλεσω επομενως να μας ενημερωσετε στο email: gherop@eie.gr
    Σας ευχαριστω πολυ και θα χαρουμε να σας γνωρισουμε απο κοντα !!!

    * Ο VasilisM δεν χρειαζεται να αποστειλει στοιχεια γιατι ειναι ηδη σεσημασμενος

    13  25 Apr 2014  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Αυτό που με ανησυχεί είναι πως δεν έχει δώσει ακόμα το στίγμα του ο Πανελίστας.. στην πρώτη εκδήλωση ήταν παρών.. θα είναι και αύριο άραγε??

    14  25 Apr 2014  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Εγω κατα 99% ναι....

    15  26 Apr 2014  
  • VLASSIS_S

    VLASSIS_S

    ACA Member

    Μην ξεχασετε οτι η Λ.Κηφισιας θα ειναι κλειστη λογω του τελικου του κυπελλου ....

    16  26 Apr 2014  
  • panos_adgr

    panos_adgr

    ACA Member Audio Addicted

    Αγαπητοί φίλοι καλησπέρα!

    Συγνώμη που δεν θα μπορέσω να είμαι παρόν στην συνάντηση και να απολαύσω την παρέα των μελών αλλά και των φίλων του Club μας.

    Ως φρεσκομπαμπάς αλλά και πνιγμένος από εργασιακές υποχρεώσεις που μου έκλεισαν όλο αυτό το ΣΚ δεν θα μπορέσω να παραστώ.

    Εύχομαι για την κατανόησή σας. Καλά να περάσετε και ελπίζω στο επόμενο meeting να είμαι παρόν γιατί θα σκάσω.

    17  26 Apr 2014  
  • scoup

    scoup

    Registered

    ευχαριστω για την σημερινη γνωριμια αλλα κ τα ακουσματα!!!

    18  26 Apr 2014  
  • johnVO

    johnVO

    Registered

    Και εγώ με την σειρά μου, ευχαριστώ το ACA, που μου έδωσε την ευκαιρία να ακούσω ωραία συστήματα και να γνωρίσω εξίσου ωραίους ανθρώπους!

    19  26 Apr 2014  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Αγαπητοι johnVO και scoup ηταν χαρα και για μας να σας "ξαναγνωρισουμε"!!!

    20  26 Apr 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    gherop wrote:
    Ο Γιαννης μαζι με τον Ιασωνα θα μας φιλοξενησουν για μια ακομα φορα με τον τροπο που γνωριζουν αυτοι καλυτερα....

    Τα είχες πει όλα στο αρχικό σου μήνυμα.... αυτό δεν λέγεται παρουσίαση, πραγματικά ήταν φιλοξενία η όλη ατμόσφαιρα που είχε στηθεί! Παίχτηκαν πολλά είδη μουσικής και με διαφορετικούς συνδυασμούς, ακούσαμε τα ψηφιακά της Auralic με τους UcD μονομπλόκ της, περάσαμε σε λάμπες (Absoluta), πικάπ (HANSS Acoustics) με κεφαλή (Ikeda Sound Lab) και από φόνο σε τρανσφόρμερ (Ikeda Sound Lab) διαφορετικές καλωδιώσεις (Synergistic Research) με τα ηχεία της Brodmann Acoustics με η χωρις τα σούπερ τουίτερ της ENIGMAcoustics.... σταματάω δεν μπορώ άλλο, κουράστηκα και που τα έγραψα μόνο... Αυτά είχε με λίγα λόγια η χθεσινή συγκέντρωση! Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην Aurion και τους ανθρώπους της!

    21  27 Apr 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    Περάσαμε ένα Άριστο απόγευμα... και γιαυτό μετά, μια ολιγομελή παρέα εθεάθη στον Αρίστο....

    22  27 Apr 2014  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Γιαννη και Ιασωνα,σας ευχαριστουμε πολυ για την υπεροχη φιλοξενια!!!...........και συγχαρητηρια για τις νεες σας αντιπροσωπευσεις!!!
    Τα καινουργια μονομπλοκ ενισχυτικα της QUAD ειναι πληρως ερωτευσιμα........

    23  27 Apr 2014  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    καμιά φοτο παίζει να δούμε κι εμείς που δεν ήρθαμε??

    24  27 Apr 2014  
 
page 2/5 rows 12/53 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 68ms (19 queries, 39ms)