Συνάντηση ACA 29 Μαρτίου 2014, Στ. Γιαννούλης (#4)

  • Anton

    Anton

    ACA Member

    Δεστε κυριοι! Ενας κρυφοντιτζιτακιας αναλαμβανει την αντιστροφη!
    Ειδατε που σας ταλεγα?

    37  2 Apr 2014  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Ευχαριστώ τον Σταμάτη για την φιλοξενία.
    Τέλειες οι φωτο.Ειδικά εκείνες που είμαστε με την μπουκιά στο στόμα...

    38  2 Apr 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    Θα πω και εγώ δυο λόγια....!

    Η βραδιά (σύνηθες φαινόμενο για τις συναντήσεις του ACA) ήταν σε όλα υπέροχη και δεν της έλειπε τίποτα!
    Δεν θέλω να σταθώ στα κλασικά πχ. το πως έπαιξε ένα σύστημα. ούτως η άλλως σε αυτές τις μεγάλες (συγκεντρώσεις) πολλά τα μέλη σε αριθμό, η λάθος θέση ακρόασης (πχ. εγώ καθόμουν εκτός “ακτίνας” και όταν στο “δεύτερο μέρος" έκατσα κοντά στο κέντρο όλα έγιναν καλύτερα, επίσης δεν στέκομαι ούτε στις υπέροχες δυο σειρών (σε ράκ) συσκευές.... για τους ανθρώπους (μέλη) του ACA τι να πω, είναι άνευ κριτικής – αξιόλογοι / ζεστοί και πάντα ενδιαφέροντες και οι όποιες συζητήσεις μεταξύ τους. Ο οικοδεσπότης / οινα ήταν με το χαμόγελο / φιλόξενοι και τα εδέσματα που πρόσφεραν άπλετα, κοινώς χαϊεντικά!
    Μην σταθώ λοιπόν στα κλασικά άλλα να πω ότι μου έκανε εντύπωση ότι ο οικοδεσπότης έκανε και αναφορά
    α) για την βελτίωση του χώρου του (το επόμενο πρότζεκτ)... βρε φίλε τα πράγματα αλλάζουν (όσο φυσικά μπορείς να επέμβεις αισθητικά σε ένα σαλόνι) και χαίρομαι γιαυτό ,
    β) και για κεφαλές ΜΜ.... εγώ εδώ δεν λέω τίποτα.... τα είπε όλα στον πρόλογο του ο Σταμάτης.

    Κλείνοντας να πω και εγώ με την σειρά μου ένα Μεγάλο Ευχαριστώ και θα τα ξαναπούμε πάλι, λίαν συντόμως...!

    39  2 Apr 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    40  2 Apr 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    41  2 Apr 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Στο νέο μέλος Βασίλης Μ επιβάλλεται περιορισμός δυο ημερών για παραποίηση φωτογραφικού υλικού και πρόστιμο μια κεφαλή ΜΜ. την κεφαλή θα παραδώσει στον αντιπρόεδρο του συλλόγου... Άντε γιατί το κάναμε Αμερικαν μπάρ εδώ μέσα

    42  2 Apr 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Ρε την καλή techics να φέρεις όχι την άλλη τη μουφα

    43  2 Apr 2014  
  • UltraKops

    UltraKops

    ACA Member

    Toptubes wrote:
    Στο νέο μέλος Βασίλης Μ επιβάλλεται περιορισμός δυο ημερών για παραποίηση φωτογραφικού υλικού και πρόστιμο μια κεφαλή ΜΜ. την κεφαλή θα παραδώσει στον αντιπρόεδρο του συλλόγου... Άντε γιατί το κάναμε Αμερικαν μπάρ εδώ μέσα

    ωχ κάτσε να βγάλει και τα μυστικά video με τον χαιφιντελάκο....

    44  3 Apr 2014  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Toptubes wrote:
    Ρε την καλή techics να φέρεις όχι την άλλη τη μουφα

    έλα να μη τρελενόμαστε και να μη φανατιζόμαστε.. όλοι από ΜΜ ξεκινήσαμε.. υπάρχουν πολύ καλές ΜΜ.. υπάρχουν και πολύ καλές MC.. οι δεύτερες κατά 99% είναι καλύτερες από τις πρώτες.. είμαστε ανοιχτοί στις προκλήσεις αλλά μην τρελαθούμε κι όλας με τις ΜΜ που ξαφνικά έγιναν ultra hi-end...

    45  3 Apr 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    Να ρωτήσω κάτι από περιέργεια... τι σημαίνει ultra hi-end...? το ultra πως ορίζεται, από την πιστότητα η από την χρηματική αξία της εκάστοτε συσκευής?

    ΥΓ. Για να μην παρεξηγηθώ, δεν αναφέρομαι σε κεφαλές, είναι γενικό το ερώτημα.

    46  3 Apr 2014  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Ωπ!!Νέα κόντρα εδώ? MC VS MM ? Για πείτε...

    47  3 Apr 2014  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    γιατι, "τιθεται" θεμα κοντρας? δε νομιζω...

    ειπαμε...

    48  3 Apr 2014  
 
page 4/5 rows 12/59 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 74ms (19 queries, 38ms)