Ρακί και ξεχασμένες μουσικές...ακρόαση στο Μάνο (#2)

  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Να και οι υπόλοιποι...

    13  22 Mar 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Να κι' άλλοι...

    14  22 Mar 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Τελικά δέκα άτομα...

    15  22 Mar 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    16  22 Mar 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Και να βάζει ο Μάνος τα δισκάκια το ένα πίσω από το άλλο... και να ροκιές και να κάτι παλιά Ελληνικά και να και κάτι σόουλ... το τι ακούσαμε δεν μπορεί να περιγραφεί με λόγια...

    17  22 Mar 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    18  22 Mar 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    19  22 Mar 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Και πάνω στο καλό πλακώνει η σύζυγος με κάτι Hi end φαγητά που μας έφυγε και ότι είχε απομείνει...

    Δεν ξέρω τι μου λέτε αλλά τέτοια τυρόπιτα δεν έχω φάει πάλι...

    20  22 Mar 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    Λόγια δεν υπάρχουν να περιγραφεί η "κατάσταση"... Συμφωνώ σε όπα είπε ο Άλεξ, όταν "ζεστάθηκε" το σύστημα μας τρέλανε, και μαζί του ο Μάνος (ακούραστος) με τις επιλογές του... ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΒΡΑΔΙΑ σε όλα! Ένα μεγάλο ευχαριστώ για την πρόσκληση Μάνο και επίσης να μην το ξεχάσω και στην υπέροχη σύζυγό σου!

    ΥΓ. πότε θα το ξανακάνουμε ?

    21  22 Mar 2014  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    να ευχαριστήσω και γω με τη σειρά μου όλους για την ωραία παρέα και την ωραία βραδιά..

    η συνάντηση ήταν 'ανεπίσημη' και κανονίστηκε τελευταία στιγμή για κάποιους φίλους που δεν είχαν ακούσει το σύστημα..

    περάσαμε φοβερά, θα επαναληφθεί σύντομα, έχω πολλά δισκάκια ν' ακούσουμε... ... άντε και cd και flac για τους ψηφιακούς που δεν τους ικανοποίησα πλήρως χτες ..

    22  22 Mar 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Μάνο σε ευχαριστούμε πάρα πολύ για όλα και για την υπέροχη βραδιά που θα μας μείνει αξέχαστη... η τυρόπιτα super είπαμε... και το σύστημα μετά τις 11:30 "κένταγε"... ο Μάνος μιλάμε χοροπηδούσε γύρο -γύρο να ψάχνει τους δίσκους και να αλλάζει συνέχεια...

    Με λίγα λόγια περάσαμε υπέροχα...

    23  22 Mar 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Ακόμα και ο γεροπαράξενος της παρέας που όλα του φταίνε... ε ακόμα και αυτός το ευχαριστήθηκε...

    Καλά αυτό να πάμε από τους αγρούς και τα αμπέλια με τις αλεπούδες για να μην πέσουμε στο "μπλόκο" της αστυνομίας, γιατί είχαμε πιει και κάτι μπουκάλια παραπάνω, δεν θα το ξεχάσω ποτέ...

    24  22 Mar 2014  
 
page 2/3 rows 12/29 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 75ms (19 queries, 44ms)