Μηνιαία Συνάντηση ACA, 16 Μαρτίου 2013, Β. Ησυχόπουλος

  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Ανοίγω κάπως νωρίς αυτό το νήμα καθώς έλαβα τα mail και τις υπενθυμίσεις του προέδρου για το επόμενο meeting στις 16 του τρέχοντος μήνα στον φίλο Βγγέλη..

    Κοιτάζοντας το ημερολόγιο διαπίστωσα πως δυστυχώς δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων και λέω δυστυχώς γιατί το σύστημα του Βαγγέλη είναι από τα αγαπημένα μου και κατά την ταπεινή μου γνώμη από τα αρτιότερα, καλοστημένα και ταυτόχρονα 'εύηχα' συστήματα των μελών του CLUB...

    Αν και δεν μπορώ να γνωρίζω πόσο διαφορετικά θα παίξει μετά τις αναβαθμίσεις που αναφέρει ο πρόεδρος, πραγματικά και μετά από τόσον καιρό, μου έχουν μείνει χαραγμένα στη μνήμη τα ακούσματα από το τελευταίο meeting στου Βαγγέλη, η φανταστική ερμηνεία του συστήματος σε βινύλια του Strawinsky, Prokofiev, Elvis... και όλα αυτά παιγμένα από ηχεία με κεραμικά μεγάφωνα, που δεν τα έχω πρώτα στις προτιμήσεις μου...

    Καλά ακούσματα το Σάββατο λοιπόν...

    1  11 Mar 2013  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Αν έχεις αναλάβει κανένα παιδικό πάρτυ για άνω των 18 θα ήθελα να έρθω μαζί σου (για συμπαράσταση όχι τιποτ'άλλο).

    2  12 Mar 2013  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    έλα... η παρέα ευπρόσδεκτη...

    όμως να ξέρεις το πιο ενδιαφέρον που έχω κλείσει μέχρι τώρα είναι Παρασκευή 10/5 beach party με ένα γκρουπ 250 ατόμων Ρώσους(και Ρωσίδες φυσικά)...

    3  12 Mar 2013  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    10/5 θα είμαι Μόσχα!

    4  13 Mar 2013  
  • andreasecon

    andreasecon

    ACA Member

    As always Mike you prefer the original thing

    5  13 Mar 2013  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    για γράφτε τίποτα για χτες!! τι ακούσατε?? καμιά φοτο??

    6  17 Mar 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Για την τελευταία συνάθροιση του ACA, καθώς η ρεπόρτερ και παρουσιάστρια του συλλόγου Wanda μας την κοπάνισε για τριήμερο, θα αναλάβω εγώ να σας παρουσιάσω το φωτογραφικό υλικό και να σας μεταφέρω το κλίμα της συνάντησης.

    Εχθές λοιπόν φίλοι μου είχαμε μία ακόμα συνάντηση στα πλαίσια των μηνιαίων συναντήσεων του συλλόγου μας στο σπίτι του μέλους και φίλου μας Βαγγέλη Ησυχόπουλου.

    7  17 Mar 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Το ανανεωμένο σύστημα του Βαγγέλη ήταν έτοιμο και προθερμασμένο για να μας χαρίσει άλλη μία ευχάριστη βραδιά...

    8  17 Mar 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Μαζευτήκαμε στον όμορφο και φιλικό χώρο του, παλιά και νέα μέλη αλλά και δόκιμα που είναι στη διαδικασία ένταξης στο ACA.

    9  17 Mar 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Παρά την τριήμερη απόδραση πολλών από την πόλη, τα 16 άτομα που συγκεντρωθήκαμε μπορούν να χαρακτηριστούν σαν επιτυχία...

    10  17 Mar 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Μια ωραία παρέα που μιλούσε για δίσκους και μηχανήματα...

    11  17 Mar 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Μέχρι που ο Βαγγέλης άρχισε την παρουσίαση του ανανεωμένου συστήματος του...

    12  17 Mar 2013  
 
page 1/3 rows 12/32 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 71ms (19 queries, 42ms)