ANABOΛΗ ΜΗΝΙΑΙΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΑCA, Μ. ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ

  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Αγαπητοί φίλοι
    Η προγραμματισμένη για το ερχόμενο Σάββατο 16 Φεβρουαρίου 2013, Μηνιαία Συγκέντρωση του ACA στο σπίτι του Μ. Κανακάκη αναβάλλεται για το μεθεπόμενο Σάββατο 2 Μαρτίου στις 6 το απόγευμα, λόγω ΕΚΤΑΚΤΗΣ αναχώρησης του Μιχάλη στο εξωτερικό. Ο Μιχάλης σας ζητάει συγνώμη για την ξαφνική αυτή αλλαγή, αλλά ειδοποιήθηκε μόλις σήμερα από την εργασία του. Σας παρακαλώ να επικοινωνήσετε και με όσους γνωρίζετε που δεν μπαίνουν στο Φόρουμ για την ξαφνική αυτή αλλαγή. Σχετικό email έστειλα ήδη σε όλα τα μέλη του ACA.
    Η προγραμματισμένη για τις 16 Μαρτίου Μηνιαία μας Συνάντηση θα γίνει κανονικά. Σχετική ειδοποίηση θα λάβετε στις αρχές Μαρτίου.
    Όπως ήδη γνωρίζετε την επόμενη Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου στις 6, θα γίνει και η Συνάντηση όπου θα ακούσουμε τα νέα ηχεία της Quad στην Κηφισιά.
    Παρακαλώ όσους δεν έχουν γραφτεί ακόμα στη λίστα που υπάρχει στο Φόρουμ, να με ειδοποιήσουν αν θα συμμετάσχουν.
    Με τιμή
    Ο πρόεδρος του ACA
    Γιώργος Χαιρόπουλος

    1  14 Feb 2013  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Ok.

    2  14 Feb 2013  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Θα ήθελα να ζητήσω συγγνώμη αλλά με ενημέρωσαν από τη δουλειά μου για έκτακτο επαγγελματικό ταξίδι στο Johannesburg, πετάω Σάββατο βράδυ στις 21:50.

    Δυστυχώς όπως φαίνεται η προσωπική ζωή του καθενός έρχεται σε δεύτερη μοίρα.

    Σας περιμένω όλους στις 2 Μαρτίου, καλώς εχόντων των πραγμάτων.

    3  14 Feb 2013  
  • vet

    vet

    Registered

    ωρε τζαμπα η παντοφλα και η γκρινια της πεθερας...
    δεν πειραζει , ξεκιναω μαχη να ειμαι παρον το μαρτη!
    να προσεχεις εκει κατω ρεεεεε

    4  14 Feb 2013  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Μην ξεχαστείτε σας περιμένω το Σάββατο!

    Και τους guest star/ επίτιμους προσκεκλημένους Νικο-vet, Αντώνη-antkots, Δημήτρη-dapost!!!!!

    5  25 Feb 2013  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Aγαπητοί Φίλοι
    Η προγραμματισμένη για το ερχόμενο Σάββατο 2 Μαρτίου 2013, στις 6 το απόγευμα, Μηνιαία Συγκέντρωση του ACA στον Μ. Κανακάκη, θα γίνει κανονικά. Ο Μιχάλης όπως πληροφορήθηκα επέστρεψε σώος και αβλαβής από το κυνήγι άγριων (θηλυκών) θηρίων στη Ν. Αφρική και ετοιμάζεται πυρετωδώς για την Εκδήλωση.

    Θα ακούσουμε:
    TIDAL !!!........
    Αυτό κανονικά θα αρκούσε. Όμως σας αποκαλύπτω και τα υπόλοιπα, όπως ακριβώς μου τα έστειλε ο Μιχάλης !!!...

    Transport: MAC OSX
    Software : Sonic Studio Amarra
    D/A Converter : Micromega
    Preamplifier : Sovereign Director
    Amplifier : Sovereign Power
    Cables : Argento Flow & Organic
    Rack: Sirius Group

    Προφανώς το πρόγραμμα δεν έχει σημασία,
    «Tidal νάναι και ότι νάναι», που λέει και ο θυμόσοφος λαός…

    6  25 Feb 2013  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Οκ!

    7  25 Feb 2013  
  • vet

    vet

    Registered

    Mikekan wrote:
    Μην ξεχαστείτε σας περιμένω το Σάββατο!
    Και τους guest star/ επίτιμους προσκεκλημένους Νικο-vet, Αντώνη-antkots, Δημήτρη-dapost!!!!!

    εχω συνεδριο Θεσσαλονικη, θα παω στου κοτσιδη που εχει και πικαπ....
    φχαριστω....

    8  25 Feb 2013  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Τέλεια Αντώνη σε περιμένω!

    Κρίμα ρε Nick, τελικα δεν ειμαι γραφτό!

    9  25 Feb 2013  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Μπα, γύρισες εσύ από τας εκστρατείας εις τας Νοτίους Αφρικάς, με τις παλιοπισίνες και τους παλιοκοκοφοίνικες και τα παλιοθηλυκοθηρία και όλα τα παλιοsomething που σου τυχαίνουν;

    Αλήθεια, τι κάνεις αυτό το Σάββατο;

    10  27 Feb 2013  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Γύρισα!! Σε περιμένω Σοφία!!!!

    11  27 Feb 2013  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    ραντεβουδακι κι ετσι?

    12  27 Feb 2013  
 
page 1/2 rows 12/23 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 69ms (19 queries, 41ms)