Εκδήλωση APEIRON AUDIO, Τετάρτη 23 Mαίου 2012 (#8)

  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Και η νέα κεφαλή της IKEDA MUSA στο χέρι του Γιάννη Δήμου...

    85  26 May 2012  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Και όπως όλα τα καλά τελειώνουν με ένα χαλαρωτικό κρασάκι με μεζέδες προσφορά των πολύ φιλόξενων ανθρώπων της Apeiron Audio

    86  26 May 2012  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Μπράβο Κυριακο, ωραίες photo!

    87  26 May 2012  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Ρε Μικε τις έσβησα κατά λάθος από την μνήμη της φωτογραφικής και ενώ τις είχαμε χαμένες με ένα τρομερό πρόγραμμα τις επανέφερα από τον Άδη

    88  26 May 2012  
  • andreasecon

    andreasecon

    ACA Member

    Mπράβο Κυριάκο, άξιος !!!

    89  26 May 2012  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Μπραβο Κυριακο παρα το γεγονος οτι εφυγες απο το Ναυτικο, εξακολουθεις να σου αρεσουν τα καψωνια...
    Ακου εκει που ειχαν σβηστει...

    90  27 May 2012  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Καλημερα σε ολους τους φιλους και καλη Κυριακη.

    Θα ηθελα να ζητησω συγνωμη απο την μη προσελευση μου,και την "εξαφανιση" μου.

    Λογω τεραστιου φορτου εργασιας και διαφορων αλλων καταστασεων οχι μονο δεν μπορεσα να ερθω,και πρωτιστως να ειδοποιησω, αλλα οταν το αντιληφθηκα ηταν Παρασκευη,λυπαμαι.

    Αυτες τις ημερες εχω χασει λιγο την "μπαλα",και μαλλον θα την χασω και αυτην την εβδομαδα.

    Εκκρεμει βεβαια το θεμα που εχω πει οτι θα ανοιξω αλλα ο χρονος και η καθημερινοτητα με νικουν!

    Ευχαριστω πολυ και παλι συγνωμη.

    91  27 May 2012  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Τέτοια διάσωση - σήριαλ πια, ούτε στον Τιτανικό!!

    Τέλος καλό όμως, όλα καλά!
    Κρίμα που τα άκουσε ο Κυριάκος για την ... ακούσια δολοφονία των φωτογραφιών του!
    Ορίστε, ανάσταση των φωτογραφιών και ζωή του μέλλοντος δια μέσου της μουσικής, εις τους αιώνας των αιώνων, αμήν!

    Μπράβο παιδιά!
    Ωραία εκδήλωση!

    92  27 May 2012  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    Mπραβο παιδια!!

    Μπραβο Κυριακο γιατρεεε!!!!

    εισαι μεγαλος αρχαιολογος!

    93  27 May 2012  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Παιδιά ευχαριστώ για την αποκατάσταση... λοιπόν το εργαλείο που έκανε την ανασκαφή στη σβησμένη μνήμη της φωτογραφικής το λένε EASEUS Data Recovery Wizard Professional 5.5.1 και το συμπέρασμα είναι ότι όταν σβήνουμε κάτι από τον δίσκο απλά είναι ακόμα εκεί..

    94  27 May 2012  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Ευχαριστώ πολύ το Κοτσίδιον για την προσφορά του να βοηθήσει και για τις πολύτιμες συμβουλές του... πάντα ευγενής και φίλος.

    95  27 May 2012  
  • dapost

    dapost

    Registered

    Για όσους δε χόρτασαν τον ήχο των Quad από το video της επίσκεψης στην APEIRON AUDIO:

    QUAD ESL 2905.mp4

    96  29 May 2012  
 
page 8/9 rows 12/102 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 72ms (19 queries, 40ms)