November Glorious Meeting at ΕΤΥΤ Ltd (#3)

  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    25  13 Nov 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    26  13 Nov 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Στη συνέχεια πήγαμε στο πάνω χώρο,.....να τσιμπήσουμε κάτι!

    27  13 Nov 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Ο κύριος DOLFON, μας τίμησε με τη παρουσία του! Δεν έφαγε τίποτα, το ορκίζομαι!

    28  13 Nov 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    29  13 Nov 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Αυτα απο μένα παιδάκια!

    Χάρηκα πολυ που είδα πολλα καινούργια πρόσωπα αλλα και καλούς φίλους που είχα καιρό να δω!

    Ενα μεγάλο ευχαριστω στην ETYT για την υπεροχή μουσικη βραδιά!

    Να είστε καλα όλοι!

    30  13 Nov 2011  
  • AlexMakr

    AlexMakr

    Registered

    Ήταν πολύ ωραία, αλλά δυστυχώς εγώ και ο φίλος μου έπρεπε να φύγουμε σχετικά νωρίς..

    31  13 Nov 2011  
  • Sotiris

    Sotiris

    Registered

    Πολυ καλη εκδηλωση με ζεστους και φιλοξενους ανθρωπους (ιδιαιτερα ο Κος Αποστολου), εξαιρετικη με επαγγελματισμο η παρουσιαση και πολυ καλο το ηχητικο αποτελεσμα(παρα τα καποια προβληματακια του χωρου),μπραβο στην ΕΤΥΤ.

    32  13 Nov 2011  
  • andreasecon

    andreasecon

    ACA Member

    Mikekan wrote:
    Ο κύριος DOLFON, μας τίμησε με τη παρουσία του! Δεν έφαγε τίποτα, το ορκίζομαι!

    Οντως τίποτε δεν έφαγε, τον είχα από δίπλα όλο το βράδυ μήπως μου πει το μυστικό της δίαιτας (της ανάποδης, αυτής που παίρνεις κιλά !!!)

    33  13 Nov 2011  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Φοβερή εκδήλωση.Ίσως η μεγαλύτερη απ όσες έχουν διοργανωθεί απο Ελληνικές φόρουμ κοινότητες.
    Φοβερή εταιρεία η ΕΤΥΤ με εξειδικευμένο, σοβαρό και τίμιο προσωπικό.Δέν είναι τυχαίο οτι αντιπροσωπεύει το harman group.

    Ο Λευτέρης Ξένος βοήθησε άψογα στην παρουσίαση του συστήματος ετσι ώστε να μας βοηθήσει μέσα απο τη μουσική να δούμε την ποιότητα του συστήματος.
    Προσωπικά έχω ακούσει δύο φορές διακοπτικούς ενισχυτές.Και τις δύο έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένος.Είναι φανερό οτι πλέον είναι μονόδρομος ένας καλός διακοπτικός ενισχυτής.
    Το ηχείο πάρα πολύ καλό.Ίσως μεγάλο για το χώρο.Αποτέλεσμα του μεγέθους ήταν οι χαμηλές εντάσεις.Νομίζω οτι το ηχείο πηγαίνει άνετα 2-3 στάθμες πάνω απο αυτό που ακούσαμε χωρίς ιδιαίτερες παραμορφώσεις.
    Γενικά φλάτ άκουσμα, ρεαλιστικό με καλή εικόνα.

    Ένα μπράβο στους διοργανωτές, τον πρόεδρο και το κλάμπ.

    Επίσης χάρηκα που ξαναείδα πολλά μέλη απο τα άλλα φόρουμ όπως τον caraudiotest και τον Βασίλη Τσαντουλή.
    Είναι ιδιαίτερη τιμή για εμάς που ήρθε τόσο κόσμος διότι αυτό αποδυκνύει την ποιότητα και την συμπάθεια του club ως προς την audiophile Ελληνική κοινότητα.

    34  13 Nov 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Πρέπει να ήμασταν πάνω απο 50 παρευρισκόμενοι ε?

    35  13 Nov 2011  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Mikekan wrote:
    Πρέπει να ήμασταν πάνω απο 50 παρευρισκόμενοι ε?

    Νομίζω ήρθαν παραπάνω απο αυτούς που είχαν δηλώσει.Πρέπει να άκουσαν περι τις 4-5 δεκάδες...

    36  13 Nov 2011  
 
page 3/8 rows 12/85 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 68ms (19 queries, 39ms)