ΜΗΝΙΑΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ACA ΑΝΟΙΧΤΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ (#2)

  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Την λίστα την κρατάει ο Γιώργος

    13  2 Nov 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Για να δω και άλλες συμμετοχές!

    14  4 Nov 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Απο ότι με ενημέρωσε ενδιαφέρεται και το μέλος του Forum antkots, προσπαθούμε να λύσουμε ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζει κατα τη διαδικασία του login οποτε το αναφέρω εγω προς το παρών!

    15  5 Nov 2011  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    ok.θα το δούμε...

    16  5 Nov 2011  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Mikekan wrote:
    Απο ότι με ενημέρωσε ενδιαφέρεται και το μέλος του Forum antkots, προσπαθούμε να λύσουμε ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζει κατα τη διαδικασία του login οποτε το αναφέρω εγω προς το παρών!

    Με χαρά να καλωσορίσουμε τον Αντώνη...

    Στο σύστημά του φιλοξενεί ένα ζευγάρι από τα καλύτερα ηχεία που έχω ακούσει ποτέ... Εύχομαι και πιστεύω να τα ξανακούσω...

    17  5 Nov 2011  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Μανο καλησπερα,μια καποια μερα απο την μεθεπομενη εβδομαδα θα βρεθουμε παλι στο σπιτι μου για να ακουσεις και τις μεταβολες που εγειναν.
    Η βελτιωσεις που εχω ειναι καταπληκτικες.
    Ο Ακης ο Μιχαλοπουλος μου ειχε πει οτι τα ηχεια μου ηταν αστρωτα,και τελικα ειχε απολυτο δικιο!!
    Ο ηχος εχει βαρεσει "ταβανι" πραγματι ηταν παντελως αστρωτα,και με τις αλλαγες που εγειναν (παντα με την βοηθεια του καλου μου φιλου Κωστα Παππα)ο ηχος απογειωθηκε!

    18  6 Nov 2011  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Θα μπορουσα να ερθω με εναν φιλο μου στην εκδηλωση?

    19  6 Nov 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Εννοειται!

    Όσο για την ακρόαση σπιτι σου και έχοντας καταλάβει πόσο φιλόξενος είσαι παίρνω το θάρρος να σε ρωτήσω αν θα μπορούσα να ακούσω και εγω το σύστημα!

    20  6 Nov 2011  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Και βεβαια Μιχαλη μου το συζητας?
    Θα επικοινωνησουμε τηλεφωνικα.

    21  6 Nov 2011  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Αντώνη... τα ηχεία σου έπαιξαν θαυμάσια και τότε... πραγματικά τα λάτρεψα ρε φίλε...

    Βεβαίως να έρθετε με το φίλο σου...

    Μιχάλη... άστο ρε συ... καλύτερα μην τ' ακούσεις τα JBL του Αντώνη... δεν είναι καιροί για έξοδα...

    22  6 Nov 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Τα καλα της κρίσης ειναι αυτα, ακούς όλα τα συστηματα χωρίς μια μπαίνεις σε σκέψεις!

    Τέλεια Αντώνη, να είσαι καλα!

    23  6 Nov 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Ρε παλιοTidala σε τρώει μου φαίνεται να στεναχωρηθείς γιατί άμα λέει ο Μάνος ότι παίζουν έτσι θα είναι... του έχω εμπιστοσύνη.

    24  6 Nov 2011  
 
page 2/7 rows 12/77 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 86ms (19 queries, 49ms)