το aca ανασαινει ξανα !!!

  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Το ACA ανασαίνει ξανά... απαλλαγμένο από κάθε είδους αυταρχισμό, επιδειξιομανία, εμμονές και κολλήματα στο παρελθόν το κατεστημένο και την τυπολατρία...

    Αυτό αποδικνύεται περίτρανα από την μεγάλη επιτυχία των δυο τελευταίων meetings, από την επισκεψιμότητα και την άνοδο του forum, την μεγάλη επιτυχία της παρουσίας του CLUB στην έκθεση hi-end, το ενδιαφέρον παλαιών μελών να επανέρθουν στο CLUB...

    Πραγματικά, ένας νέος αέρας πνέει, που έχει να κάνει με τη συνεννόηση, την κατανόηση, τον δημοκρατικό διάλογο, την γόνιμη συζήτηση σε μουσικά και τεχνικά θέματα και άλλα παρόμοια, που έχουν θετικότατο αντίκτυπο τόσο στην ίδια τη λειτουργία όσο και στην εικόνα του CLUB προς τα έξω...

    Ακόμα κι αν υπάρχουν προβλήματα και διαφωνίες, όλα λύνονται και διευθετούνται με πολιτισμένο τρόπο από τα μέλη, σε φιλικό περιβάλλον, πράγμα που έιναι και το ζητούμενο, μιας και όλοι έχουμε πια συνειδητοποιήσει τον προορισμό και την λειτουργία του CLUB...

    Πως είμαστε δηλαδή μια παρέα από χομπίστες λάτρεις του ήχου υψηλής πιστότητας, θέλουμε να βελτιώνουμε τα συστήματά μας, να ακούμε ωραίες μουσικές, να συζητάμε, αλλά ταυτόχρονα θέλουμε να είμαστε και φίλοι...

    1  12 Dec 2010  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    νομίζω οτι αυτή η ανάσα έχει φανεί εδώ και κανα χρόνο.

    λίγο χάθηκε πρίν κανα δίμηνο αλλα αμέσως το σύστημα διόρθωσε τις ατέλειες του...

    2  13 Dec 2010  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Καλημερα και χρονια πολλα.
    Με δυσκολευει γενικως αρκετα το σερφαρισμα στο aca,η μορφη του θα παραμεινει ετσι η θα βελτιωθει?Αλεξη τα ειπαμε και τηλεφωνικα.

    3  29 Dec 2010  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    antkots wrote:
    Καλημερα και χρονια πολλα.
    Με δυσκολευει γενικως αρκετα το σερφαρισμα στο aca,η μορφη του θα παραμεινει ετσι η θα βελτιωθει?Αλεξη τα ειπαμε και τηλεφωνικα.

    Αντώνη καλημέρα ...

    Η πλατφόρμα του φόρουμ είναι η vbulletin 4 και είναι η τελευταία και η πιο σύγχρονη που υπάρχει αυτή τη στιγμή...

    Όσον αφορά τη δομή... νομίζω όμως πως είναι περίπου όμοια με τα συγγενή forums... ok... χρειάζεται λίγο εξοικείωση...

    Φυσικά προτάσεις από φίλους είναι ευπρόσδεκτες και λαμβάνονται σοβαρά υπ' όψιν...

    Χρόνια πολλά και σε σένα... και καλά ακούσματα με τα Τζει Μπι Ελια...

    4  29 Dec 2010  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Οντως χρειαζεται λιγη εξοικειωση,αλλα που θα παει θα την μαθω!Δεν μπορω να αναρτησω αγγελια,τι βηματα πρεπει να κανω?Μανο μου αντευχομαι και σε εσενα καλες ακροασεις και καλη χρονια!!
    (Μανο εχουμε γνωριστει καπου)?

    5  29 Dec 2010  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    antkots wrote:
    Οντως χρειαζεται λιγη εξοικειωση,αλλα που θα παει θα την μαθω!Δεν μπορω να αναρτησω αγγελια,τι βηματα πρεπει να κανω?Μανο μου αντευχομαι και σε εσενα καλες ακροασεις και καλη χρονια!! (Μανο εχουμε γνωριστει καπου)?

    Αχ Αντουάν... τα JBL σου έχουν πάρει τα μυαλά...
    Είμαι ο τύπος ανάμεσα στον Ν.Μ και τον Vet... Μόλις συστηθήκαμε σου είπα πως θέλω ν' ακούσω τα JBL...
    (και αυτός που έφερε το γαλακτομπούρεκο το οποίο τίμησες δεόντως απ' ότι έμαθα...)

    ***
    για να αναρτήσεις αγγελία πηγαίνεις forum > for sale > πάνω αριστερά > ανάρτησε νέο νημάτιο... βάζεις τίτλο και γράφεις την αγγελία σου...

    6  29 Dec 2010  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Τωρα σε θυμηθηκα,μα ειχα γραψει τοτε να αναρτησουν ονοματα,και ο τρελλογιαννος(Γιαννης Μαρκου) μου ειπε οτι εχω αλτσαιχμερ.Λες?

    7  29 Dec 2010  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Ωραιο το γαλακτομπουρεκο (σουπερ)μετα τις γιορτες θα εχουμε ακροαση.(απο που βαζω χαιρετισμο,φατσουλες και τα τιαυτα?)Γ@μωτο ασχετος ειμαι!!

    8  29 Dec 2010  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    πατάμε κάτω δεξιά '**Προηγμένη Επεξεργασία**' και εμφανίζονται οι φατσούλες... πατώντας '**Περισσότερα**' εμφανίζονται όλες οι φατσούλες... πατώντας πάνω στη φατσούλα αυτή εμφανίζεται στο κείμενό μας... μετά αν θέλουμε μπορούμε να την κάνουμε διαγραφή, αντιγραφή, επικόλληση...

    9  29 Dec 2010  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Να εισαι καλα βρε Μανο.

    10  29 Dec 2010  
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 29ms (17 queries, 4ms)