To diko sou fili....

  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    Πραγματικά είναι τόσο βαθύ το φιλί μιας γυναικaς που τίποτα στον κόσμο δεν μπορεί να το φτάσει.

    Μόνον ενα φιλί φτάνει για να αλλάξει μια ζωή.

    Το έχετε νιώσει αυτο το φιλί? Το εύχομαι.

    Η μουσική στην ζωη μου προσπαθεί να ακολουθήσει αυτήν την αδιανόητη ομορφιά που χάρισε στον άντρα ο θεός.
    Μάλλον για αυτό δεν θέλω να παίζω εγώ την μουσική ποιά, διότι το έχω νιώσει και τώρα θέλω να ακούσω την προσπάθεια άλλων να μου πουν για το δικο τους φιλι.

    Το πρόβλημά μου ειναι οτι η σημερινή μουσική δεν προδίδει αυτο που μια ζωη άκουγα, και δεν ακούω φιλιά, αλλα κραυγές για την αγανάκτηση του ανθρώπου στην άπληστη κοινωνία του σήμερα.

    Προσπαθώ απεγνωσμένα να ακούω ότι βγαίνει στον κόσμο της μουσικής για τα φιλιά αυτά.
    Θα ήθελα να ξέρω εαν είμαι μόνος σε αυτήν την αναζήτηση....διότι αρχίζω και νιώθο ***... οχι τίποτα αλλο.

    Τονυ

    WILL SOMEONE FROM THE ADMIN TEAM PLEASE FIX MY GREEK MISTAKES.....THANK YOU

    1  5 May 2011  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Φωνή βοώντος εν τη ερήμω...

    2  6 May 2011  
  • jadis_boy

    jadis_boy

    ACA Member

    Αχ μακαρι μερικες καταστασεις να μας αφηναν ελευθερους να ειμαστε οι εαυτοι μας

    3  6 May 2011  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    Torsten Goods - Crazy Little Thing Called Love (Official Video)

    Please watch and listen to a man with a strong sense of fun!! Watch it to the end thiough

    4  6 May 2011  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    λοιπόν... πάντα οι aca_δες είχαν ποιητικές εξάρσεις και υπαρξιακές αναζητήσεις...

    5  6 May 2011  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    Manos_Bits wrote:
    λοιπόν... πάντα οι aca_δες είχαν ποιητικές εξάρσεις και υπαρξιακές αναζητήσεις...

    Ναι....αλλά με τα σπασμένα μου Ελληνηκά τα γράφω μόνος μου...εσείς τι φοβόσαστε?

    6  7 May 2011  
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 31ms (17 queries, 4ms)