Μηνιαία Συνάντηση ACA, 15 Ιουνίου 2013, Απ. Κωνσταντινίδης

  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Αγαπητοί μου φίλοι, εχθές, όπως και κάθε μήνα βέβαια, βρεθήκαμε μαζί με όλη την παλιοπαρέα μελών και φίλων του ACA, στην ποιο όμορφη και από τις πλέον επιτυχημένες συναντήσεις μας, τουλάχιστον από αυτές που έχω παρακολουθήσει εγώ. Και όταν λέω από τις πλέον επιτυχημένες εννοώ από όλες τις πλευρές. Το σύστημα κελαηδούσε, οι μουσικές ξεχείλιζαν, τα ποτά έρεαν και οι οικοδεσπότες ήταν απλά ασύγκριτοι. Θέλω να ευχαριστήσω εκ μέρους του συλλόγου μας ιδιαίτερα την οικοδέσποινα Αντωνία για όλα αυτά που μας προσέφερε... ήταν όλα ΑΨΟΓΑ.

    Θα ακολουθήσει άφθονο φωτογραφικό υλικό...

    1  15 Jun 2013  
  • panos_adgr

    panos_adgr

    ACA Member Audio Addicted

    Καλημέρα σε όλους κι από εμένα!

    Εχθές ήταν πραγματικά μια υπέροχη συνάντηση στο χώρο του Απόστολου. Με πολύ μεγάλη συμμετοχή, που νομίζω ήταν πάνω από 35 μέλη. Περάσαμε υπέροχα καθ' όλη την διάρκεια της συνάντησης, με πολύ κέφι, συζητήσεις και καλή διάθεση! Έχω πολλά βίντεο αλλά και φωτογραφίες, τα οποία θα ανεβάσω μόλις ο Κυριάκος κάνει την παρουσίαση. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους οικοδεσπότες για την άψογη και θερμή φιλοξενία, αλλά και σε όλα τα μέλη του συλλόγου για την θερμή υποδοχή μου σαν μέλος στο Audiophile Club of Athens, ένα όνειρο το οποίο είχα για πάνω από μία δεκαετία!

    2  16 Jun 2013  
  • panos_adgr

    panos_adgr

    ACA Member Audio Addicted

    3  16 Jun 2013  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    για ρίχτε καμιά φοτο...

    ο Μικές ήταν??

    εγώ έπαιζα σε κάτι Άγγλους τρία στενά παρακάτω...

    4  16 Jun 2013  
  • panos_adgr

    panos_adgr

    ACA Member Audio Addicted

    Ο Μιχάλης δεν ήταν... Ήθελα κι εγώ να τον συναντήσω. Όσο από φωτό και βίντεο τα έχω όλα ανεβασμένα. Περιμένω την παρουσίαση από τον Κυριάκο και μετά θα ακολουθήσουν και τα δικά μου. Εκτός κι αν μου δώσετε την άδεια να ξεκινήσω πρώτος.

    5  16 Jun 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Συναντηθήκαμε φίλοι μου στο σπίτι του Απόστολου...

    6  16 Jun 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Σε χρόνο μηδέν σχηματίστηκαν οι παρέες των φίλων στο ευρύχωρο μπαλκόνι...

    7  16 Jun 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    8  16 Jun 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    9  16 Jun 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    10  16 Jun 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    11  16 Jun 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Και αρχίζει η συνάντηση με την προσφώνηση του Προέδρου...

    12  16 Jun 2013  
 
page 1/5 rows 12/56 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 41ms (18 queries, 6ms)