Προετοιμασία Συνάντησης Αυγούστου 2013, Αντώνης Κωνιωτάκης

  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Από καιρό συζητιόταν μια καλοκαιρινή εξόρμηση στα νότια, πιο συγκεκριμένα στο Ηράκλειο της Κρήτης, για μια συνεύρεση στον Αντώνη με σκοπό την καλή παρέα και την ακρόαση του κορυφαίου συστήματος που έχει στήσει...

    Μετά από προτάσεις και συνεννοήσεις, η πρόταση πάει να υλοποιηθεί για τις 10 Αυγούστου, οπότε ας δηλώσουν εδώ ποια μέλη θα μπορέσουν να συμμετέχουν...

    Ο Αντώνης μου είπε και για κάποιον ενδιαφέροντα επισκέπτη...
    Προσωπικά θα προσπαθήσω με κάθε τρόπο να συμμετέχω, αν το επιτρέψουν φυσικά οι επαγγελματικές υποχρεώσεις...

    1  9 Jun 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλό μου ακούγεται... καλή μουσική θα ακούσουμε από το super σύστημα του Αντώνη... καλά θα φάμε...καλά θα περάσουμε!!!

    Βάλε και μένα μέσα φιλαράκι...

    2  9 Jun 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Αυτός ο μούργος ο Πέτρος που είναι και χαλάει την παρέα;;

    3  9 Jun 2013  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    Ο επισκέπτης θα είναι ο Louis Dejardins, CEO manager of Kronos audio. Θα έχω την Χαρα να τον φιλοξενησω μερικές μέρες κ´ προσφέρεται μα μας κάνει μια παρουσίαση για τους παράγοντες που παίζουν σημασία στην απόδοση κι αναπαραγωγή από πικαπ κι πως αυτός στη δική του σχεδίαση, αντετωπισε τα ενγενη προβλήματα που υπάρχουν. Ολα αυτά στο " χαλαρό" όπως λέει κι ο ίδιος, πολύ μουσική κ´ λίγα λόγια. Νομίζω θα έχει ενδιαφέρον μα τον ακούσουμε. Ειδικά για βινυλιακηδες, κάτι παραπάνω θα μάθουμε.
    Ολοι οι συμμετέχοντες θα λάβουν πιστοποιητικό παρακολούθησης και τα......εισιτήρια συμμετοχής θα είναι δωρεάν, χα! χα!

    4  9 Jun 2013  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Ε,είχα μιά δουλειά να κάνω εκείνη τη μέρα αλλά,τέλος πάντων,βάλε κι εμένα.

    5  9 Jun 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλά ο Πρόεδρος που είναι;; Δεν θα είναι εκείνες τις μέρες στην λεβεντογέννα;;;

    6  10 Jun 2013  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Με τον Αντώνη το έχουμε συζητήσει από καιρό για να ΕΙΜΑΣΤΕ στην Κρήτη εκείνες τις ημέρες...

    7  10 Jun 2013  
  • antkots

    antkots

    Registered

    12 Αυγουστου κατεβαινω Κρητη με τον μπατζανακη μου για διακοπες.....

    Γαμ@#$%^&***

    8  10 Jun 2013  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    Antkots, μην στεναχωριεσαι, θα το κανονισουμε μια άλλη μέρα, prive' οι δυο μας ή κ´ ο μπατζανακης σου μαζί... αν είναι άρρωστος κ´ αυτός. Μόνο θα συννενοηθουμε τηλ/κως γιατί έχοντας φιλοξενούμενο, θα τον κάνω βόλτες κ´ δεν ξέρω από τώρα ποτε θα μπορώ. Το τηλ μου: 6932635001. Αφού κατεβαινεις για διακοπές, φαντάζομαι θα μείνεις κάποιες μέρες Κρήτη, οπότε θαμαστε πιο ευέλικτοι στην ημ/νια.

    9  11 Jun 2013  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Αντωνη σε ευχαριστω πολυ για την ανταποκριση.

    Ο μπατζαν (αρρωστος και αυτος με το χομπυ μας) ειναι Κρητικος,απο τις Καλυβες Χανιων.

    Παμε καθε χρονο εκει 15 ημερες περιπου,εφετος θα παω μονο 6 ημερες γιατι θα παμε και αλλου.

    Ελπιζω να βρεθουμε φιλε μου!!

    10  11 Jun 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Αντώνη (Κοτσ) πρέπει να το ακούσεις αυτό το σύστημα πίστεψε με

    11  11 Jun 2013  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Ελπιζω να αξιωθω βρε Κυριακο..........ο χρονος που θα ειμαι στην Κρητη θα ειναι περιορισμενος,βλεπουμε.....

    12  11 Jun 2013  
 
page 1/11 rows 12/127 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 35ms (18 queries, 6ms)