antkots (#2)

  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλημέρα Αντώνη και καλώς ήλθες φίλε στο Forum του ACA. Ελπίζω να σε βλέπουμε συχνά από εδώ και να τα λέμε.

    13  4 May 2012  
  • andreasecon

    andreasecon

    ACA Member

    Καλημέρα Αντώνη, καλώς ήρθες.

    Διαβάζοντας τα τεκταινόμενα των τελευταίων ημερών θυμήθηκα εκείνη την κουβέντα που είχαμε κάνει στον Ορφέα πριν από ενάμιση περίπου χρόνο, θυμάσαι ?

    Don't worry be happy !!

    14  4 May 2012  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    καλώς τον Αντώνη...

    ευχαριστούμε για την πρόσκληση... εγώ μέσα μετά χαράς...

    (*** έχω πολύ καιρό να φάω μποτιά 102 db στο στομάχι... )

    15  4 May 2012  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Θυμαμαι Αντρεα μου αλλα πραγματικα μεχρι σημερα (αντιπροχθες) δεν με ειχαν ενοχλησει ποτε βρε φιλε και η καθε συναντηση ηταν μεσα σε ενα ευχαριστο και φιλικο κλιμα.
    Δεν ξερω τι τους επειασε (μαλλον ξερω αλλα δεν θελω να αναλωθω σε αυτο) και συμπεριφερθηκαν αλαζονικα και προσβλητικα προς το προσωπο μου.
    Τελος παντων παραιτηθηκα ,απο οτι μαλλον αντιληφθηκες,και η ζωη προχωραει.
    Βεβαια πρεπει να πω και τους τιμα αυτο οτι ο μεν ενας ιδρυτης μου ζητησε επισημα συγνωμη μεσα απο το φορουμ και ο αλλος με πηρε προσωπικα τηλ και τα πηρε ολα πισω (δεν θα επεκταθω στο τι μου ειπε για να μην προκαλεσω ..............).
    Παντως θα ηθελα να πω οτι καποια στιγμη ,στο γειτονικο φορουμ, ο καθε ενας απο .........καταλαβατε πρεπει να γραφει ο ΙΔΙΟΣ με τον δικο του λογαριασμο και οχι καποιος......τριτος θα ελεγα, προς αποφυγη παρεξηγησεων.
    Αυτη ειναι η τοποθετηση μου και δεν θα ασχοληθω ποτε πια με τα σακατηλικια καποιων τα οποια μονο κακη διαθεση και αποστροφη μου προκαλουν,ουδεις εκδικητικοτερος των ευεργετηθεντων θα ελεγα για να κλεισω.
    Γεια σου Αντρεα μου και ευχαριστω για το καλωσορισμα.

    16  4 May 2012  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Manos_Bits wrote:
    καλώς τον Αντώνη...
    ευχαριστούμε για την πρόσκληση... εγώ μέσα μετά χαράς...
    (*** έχω πολύ καιρό να φάω μποτιά 102 db στο στομάχι... )
    Μανο μιλα με τον Μιχαλη και θα τον παρω και εγω τηλ προσωπικα.
    17  4 May 2012  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Toptubes wrote:
    Καλημέρα Αντώνη και καλώς ήλθες φίλε στο Forum του ACA. Ελπίζω να σε βλέπουμε συχνά από εδώ και να τα λέμε.
    Σε ευχαριστω πολυ,θα τα λεμε συχνα.
    18  4 May 2012  
  • vet

    vet

    Registered

    καλως τον, περιμενουμε ΠΑΡΤΥ!
    μου εφτιαξες την ημερα, διαβασα την "αναλυση" του παρεδρου για τις εντασεις, τα διαμαντια αυτα δεν πρεπει να χαθουν...
    καλημερα...

    19  4 May 2012  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Ειναι ιδιαιτερας μεγαλης αξιας διαμαντια και πρεπει να διαφυλακτουν με καθε τροπο,προσοχη!!!
    Σε ευχαριστω για το καλωσορισμα.

    20  4 May 2012  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Βρε παιδια τι παταω για να με "θυμαται" καθε φορα που μπαινω και να μην αναγκαζομαι να γραφω συνεχως ονομα και κωδικο

    21  4 May 2012  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Καλώς ήρθες και πάλι φίλε Αντώνη, άντε να σε βλέπουμε πιο συχνά!

    Δεν μας ενδιαφέρει τι έγινε στο άλλο Forum φίλε, εμείς δεν έχουμε προηγούμενα με κανένα. Δική σου είναι η απόφαση και απολύτως σεβαστή.

    Δυστυχώς δεν μπορώ την άλλη Τρίτη, λόγω φόρτου εργασίας με βολεύει Παρασκευή απόγευμα ή Σάββατο.

    22  4 May 2012  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    χαχααααα.. τελικά τα βρήκαν στην υποδιαστολή ??? πως είναι με τελίτσα η με κόμα για να βγούνε σωστά τα κουκιά ??? Να ναι καλά τα παιδιά μας έκαναν και γέλασε το πικραμένο χειλάκι μας...

    23  4 May 2012  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    ας αφησουμε βρε παιδια τους αλλους, και ας κοιταξουμε πως εμεις μπορουμε να τα λεμε ομορφα , χωρις τριτους και διχονοιες.

    Ας συζηταμε εδω τα δικα μας, χωρις αναφορες αλλου, ας μεινουμε ομορφα...

    Ετσι δεν ειναι?

    24  4 May 2012  
 
page 2/3 rows 12/34 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 64ms (19 queries, 36ms)