Ακρόαση στου Antkots... (#7)

  • panelistas

    panelistas

    Registered

    vet wrote:
    εχω ακουσει δεν εχω ακουσει, μου αρεσουν δεν μου αρεσουν, κολοκυθια...
    τι σημασια εχει...

    η υπαρξιακη τοποθετηση,ολα ειναι ατμος.

    73  17 Jul 2013  
  • panelistas

    panelistas

    Registered

    Manos_Bits wrote:
    ο πανελίστας δήλωσε πως έριξε φιτιλιά οπότε αμαρτία εξομολογημένη ουκ έστιν αμαρτία... ούτως άλλωστε πέτυχε το σκοπό του να ανάψει τα αίματα...
    το τι λέει ο καθένας για τα ηχεία και τα συστήματα είναι δικό του θέμα... όλοι σχεδόν από δω μέσα έχουμε ακούσει (και μάλιστα δις και τρις) το σύστημα του Αντκοτς και ξέρουμε τι παίζει και πως παίζει, επίσης ξέρουμε αν τα ηχεία του είναι για home cinema, για συναυλίες η για υπολογιστή...
    και μιας και μίλησα για αμαρτίες λίγο παραπάνω, δηλώνω προς Νικ Βετ (μιας και τον βλέπω στην παρέα) πως δεν θα του το συγχωρήσω ποτέ... μα ποτέ...

    νομιζω οτι εβαλες τον καλυτερο επιλογο.Καλες βουτιες σας ευχομαι για να σβησουν τα αιματα,αλλα να ξερετε οτι φυτιλιες θα βαζω,εκτος και αν δεν θελει ο προεδρος.

    74  17 Jul 2013  
  • gonis

    gonis

    ACA Member

    @panelistas
    Σε διαβαζα εκεινη την ημερα,εγραψες 3 post απο μιση σειρα το καθενα σε διαφορετικα threads που εβγαζαν ...ξινιλα.
    Αν σου συμβαινει συχνα εχω να σου προτεινω φαρμακευτικη (αντικαταθλιπτικη) αγωγη.Δεν ειναι κακο!

    75  17 Jul 2013  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    οκ... πάμε παρακάτω...

    το μέλος του φόρουμ πανελίστας τιμωρείται.. και η ποινή του είναι να μας καλέσει για ακροασούλα και μπυροποσία στο χώρο του, ν' ακούσουμε και τα πάνελε που του δωκαν και το όνομά του...

    76  17 Jul 2013  
  • panelistas

    panelistas

    Registered

    δεκτο το αιτημα Μανο,αν και εγω δεν πινω μπυρες λογω των αντικαταθλιπτικων.

    77  17 Jul 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Ρε γιατροί δεν σταματάτε με τις αγωγές και να ακούσετε κανένα δισκάκι που είναι και το καλύτερο αντικαταθλιπτικό;;

    78  17 Jul 2013  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    άσε ρε συ που έχεις μαζέψει στο σπίτι στάφ με ουρά άπειρων μηδενικών... (εννοώ τα δικά σου και τα φιλοξενούμενα μηχανάκια οκ!!)

    79  17 Jul 2013  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Το σιγουρο φιλοι μου ειναι οτι δεν παρεξηγω σε καμια περιπτωση ανθρωπους οι οποιοι κανουν χιουμορ αλλα και το αποδεχονται οταν το κανει καποιος αλλος.

    Τωρα για τον φιλο πανελιστα,ο οποιος ειναι αλλης σχολης θα του προτεινα να κανει παρεα με τον Σκαλουμπακα (δεν πιστευω να παρεξηγηθεις Χρηστο Σκαλ,πλακα κανω,ξερω οτι θα το διαβασεις)θα τα βρουν σιγουρα........

    Δεν ξερω εαν ο φιλος πανελιστας θα ειναι ετοιμος, ψυχικα και σωματικα, να αποδεχθει προσκληση μου προς ακροαση των θηριων γιατι φοβαμαι οτι θα μου "βρεξει" τους καναπεδες μου ,εαν ακουσει τα θερια......

    80  17 Jul 2013  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Manos_Bits wrote:
    άσε ρε συ που έχεις μαζέψει στο σπίτι στάφ με ουρά άπειρων μηδενικών... (εννοώ τα δικά σου και τα φιλοξενούμενα μηχανάκια οκ!!)

    Εχει μαζεψει κατι καλα πραγματακια αυτε τις μερες ο Κυριακος.........

    81  17 Jul 2013  
  • panelistas

    panelistas

    Registered

    antkots wrote:
    Το σιγουρο φιλοι μου ειναι οτι δεν παρεξηγω σε καμια περιπτωση ανθρωπους οι οποιοι κανουν χιουμορ αλλα και το αποδεχονται οταν το κανει καποιος αλλος.
    Τωρα για τον φιλο πανελιστα,ο οποιος ειναι αλλης σχολης θα του προτεινα να κανει παρεα με τον Σκαλουμπακα (δεν πιστευω να παρεξηγηθεις Χρηστο Σκαλ,πλακα κανω,ξερω οτι θα το διαβασεις)θα τα βρουν σιγουρα........
    Δεν ξερω εαν ο φιλος πανελιστας θα ειναι ετοιμος, ψυχικα και σωματικα, να αποδεχθει προσκληση μου προς ακροαση των θηριων γιατι φοβαμαι οτι θα μου "βρεξει" τους καναπεδες μου ,εαν ακουσει τα θερια......
    82  17 Jul 2013  
  • panelistas

    panelistas

    Registered

    antkots wrote:
    Εχει μαζεψει κατι καλα πραγματακια αυτε τις μερες ο Κυριακος.........

    συγνωμη για το κενο post,ειναι οι περενεργειες της θεραπειας.Φιλε antkots,δεν υπαρχει καμμια παρεξηγηση οταν υπαρχει χιουμορ,αν ειναι μια ομαδα που της τα χωνουν συνεχεια ,ειμαστε εμεις με τα πανελε,αλλα δεν ειναι προσωπικο το ζητημα.
    Δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτε.

    83  17 Jul 2013  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    panelistas wrote:
    νομιζω οτι εβαλες τον καλυτερο επιλογο.Καλες βουτιες σας ευχομαι για να σβησουν τα αιματα,αλλα να ξερετε οτι φυτιλιες θα βαζω,εκτος και αν δεν θελει ο προεδρος.

    Ειμαι υπερ των καλοπροαιρετων φυτιλιων, δηλαδη υπερ των "προτασεων" που ανοιγουν δρομο για περαιτερω γνωση, ξεκαθαρισμα αντιληψεων και προκαταληψεων, καλογνωμο πειραγμα.
    Βασικη προυποθεση ειναι να καταληγουν σε μπυροκατανυξη για να αιρονται και οι οποιες παρεξηγησεις....
    Τα γραφω αυτα ενω με κοπανε στη φυσικοθεραπεια....

    84  17 Jul 2013  
 
page 7/15 rows 12/177 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 77ms (19 queries, 44ms)