Τα λόγια της στιγμής ... (#569)

  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    καλησπέρα στην παρέα.. δυστυχώς δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ αύριο στον φίλο Βλάση λόγω δουλειάς.. τον άλλο μήνα όμως μάλλον θα τα καταφέρω να είμαι στον Πέτρο..

    6817  11 Sep 2015  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλό Σαββατοκύριακο παίδες... το βράδυ ξέρετε... όλοι στον ψηλό για την συνάντηση του Σεπτεμβρίου...

    6818  12 Sep 2015  
  • panos_adgr

    panos_adgr

    ACA Member Audio Addicted

    Μόλις επέστρεψα από την συνάντηση του Βλάση! Η νέα σεζόν ξεκινάει με ακόμα μία πετυχημένη συνάντηση του ACA! Πολύ καλό κλίμα με πολύ συμμετοχή και ευχάριστες στιγμές! Το πρόγραμμα είχε υπέροχες μουσικές επιλογές παιγμένες από ένα εξαιρετικό σύστημα που μας εξέπληξε ευχάριστα όλους και περιείχε μηχανήματα που ακολουθούν τα τελευταία βήματα της τεχνολογίας στην ψηφιακή αναπαραγωγή. Την εντύπωση έκλεψαν τα ηχεία της PBN Montana EPS2 τα οποία οδηγούσε ο θηριώδης Mark Levinson no 336 με τριφασική παροχή και απευθείας δική του γραμμή από τον πίνακα (ξέχασε μα μας το αναφέρει ο Βλάσης στην παρουσίαση) και το σετ Aurender και Hegel Dac25 που έδιναν το σήμα τους στον πανέμορφο προ της Viva.

    Βλάση ευχαριστούμε για την πολύ θερμή και υπέροχη φιλοξενία με αποκορύφωμα την πανέμορφη βραδιά στην ταράτσα με την ατελείωτη θέα και το πεντανόστιμο BBQ δια χειρός Απόστολου που διέπρεψε μαγειρικά (ντροπή μου). Η βραδιά συνοδεύτηκε από υπέροχα και πολύχρωμα πυροτεχνήματα!

    Καλή σεζόν με υπέροχες και ζεστές συναντήσεις όπως πάντα!

    6819  12 Sep 2015  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    μπράβο στον Βλάση, μπράβο σε όλα τα παιδιά.. μπράβο και στον Πάνο που μας μετέφερε το κλίμα.. κρίμα που το έχασα.. η ώρα είναι 2.50 κι εγώ παίζω κλαμπάκια.. ευτυχώς έχει ωραία θέα εδώ..

    6820  12 Sep 2015  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλημέρα σε όλους σας και καλή εβδομάδα σας εύχομαι...

    6821  14 Sep 2015  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    καλημέρα.. καλή εβδομάδα σε όλους..

    6822  14 Sep 2015  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Manos_Bits wrote:
    μπράβο στον Βλάση, μπράβο σε όλα τα παιδιά.. μπράβο και στον Πάνο που μας μετέφερε το κλίμα.. κρίμα που το έχασα.. η ώρα είναι 2.50 κι εγώ παίζω κλαμπάκια.. ευτυχώς έχει ωραία θέα εδώ..

    "ήτανε στραβό το κλήμα,το'φαγε κι ο γάδαρος..."

    6823  14 Sep 2015  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    δεν θα σχολιάσω αυτή τη φορά τον Ολυμπιακό γιατί κάθε φορά που το κάνω καταλαβαίνω πως στενοχωρώ τα φιλαράκια μου και ιδιαίτερα τον Βλάση τον Μικε και τον Κυριάκο..

    βέβαια από την άλλη δίνω χαρά στα φιλαράκια Gherop & Gkops, οπότε μπορεί και να το σκεφτώ και τελικά να σχολιάσω..

    τελική απόφαση.. δεν θα σχολιάσω αλλά.... που πα ρε καραμήτροοοοοοοο!!

    6824  16 Sep 2015  
  • scoup

    scoup

    Registered

    Καλημερα καλημερα !!!!

    6825  17 Sep 2015  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Έτσι μπράβο Μάνο μου να μην το σχολιάσεις καθόλου... διότι ότι και να έγινε εχθές ο Ολυμπιακός έπαιζε με την καλύτερη ομάδα στην Ευρώπη στο champions league και ο Παναθηναϊκός έβλεπε το ματς από τον καναπέ... δεν θα μιλάτε εσείς που χάσατε από την Καμπούλα;;; κάπως έτσι την λένε

    6826  17 Sep 2015  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Να πούμε και τι έγινε εχθές... δεν είδαμε και τίποτα σπουδαίο... οι Γερμανοί χαζομπάλα παίξανε και χαζογκόλ βάλανε (το ένα με ψιλοπέτσινο πεναλτυ) απλά ο Ολυμπιακός ήταν ανεπαρκής σε όλα τα επίπεδα...

    6827  17 Sep 2015  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Ηταν ανεπαρκης γιατι ο Μαρινακης (οχι ο διασημος του ΠΑΟ), δεν εχει βρει τα πατηματα του ακομα στην Ευρωπη...

    6828  17 Sep 2015  
 
page 569/620 rows 12/7432 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 76ms (18 queries, 44ms)