Τα λόγια της στιγμής ... (#559)

  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    καλημερα!

    ενα γρηγορο ΠΣΚ Αθηνα για ενα μεγαλο γαμο!

    Αν θελησει καποιος, μου τηλεφωνει!
    ( αν κ ο χρονος θα ναι ελαχιστος..)

    6697  17 Jul 2015  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο σε όλους σας...

    6698  18 Jul 2015  
  • scoup

    scoup

    Registered

    Καλησπερα σε ολους

    6699  19 Jul 2015  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    καθώς θα παρατηρήσατε-σετε στην κεντρική μας σελίδα θα μας κάνουν συντροφιά για το καλοκαίρι τρία άλμπουμ από κάθε έναν από τους 6 τοπ-ποστερς στο θέμα με τα 1000 δικάκια που πρέπει ν' ακούσουμε.. (αυτοί που έχουν ανεβάσει δισκάκια στο παραπάνω θέμα είναι: kuros=1, georgarab=1,scoup=1, pleo=4, toptubes=8, geno=9, petkef=29, gherop=41, alexd=56, aar=62, manos_bits=245)

    επίσης φτιάχθηκαν και τα βιντεάκια του youtube.. για να δούμε ωραίες καλοκαιρινές μουσικές να ανεβαίνουν..

    6700  19 Jul 2015  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Μάνο πολύ ωραίο το layout.

    6701  20 Jul 2015  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    thanks Πέτρο..

    **
    είσαι Πάρο ή ακόμα Αθήνα??

    6702  20 Jul 2015  
  • scoup

    scoup

    Registered

    Καλημερα καλημερα καλημερα

    6703  21 Jul 2015  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλημέρα φιλαράκια...

    6704  21 Jul 2015  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Καλημέρα σε όλους.
    Από την αρχή της άλλης εβδομάδας θα παίζουν Ribbons αντί για tweeters σπίτι μου...

    6705  21 Jul 2015  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    καλησπέρα.. αν και σου έβαλα like πρόεδρε, γνωρίζεις την γνώμη μου για τα tweeters στα ηχεία σου.. ειδικά τα πρώτα scanspeak ήταν εξαιρετικά.. βέβαια απομένει ν' ακούσουμε τα καινούργια ριμπονάκια (με συνοδεία από ωραίες μουσικές και ωραία μπυρόνια εξυπακούεται )..

    6706  21 Jul 2015  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    από την επόμενη εβδομάδα απ' ότι μαθαίνω πολλοί φίλοι την κάνουν για διακοπούλες.. αυτό το ΣΚ τελειώνω κι εγώ επί τέλους με τις δουλειές γενικώς και την Τρίτη την κάνω σε γνωστό κοντινό κυκλαδονήσι για ρηλάξ, μπανάκια και τα λοιπά ωραία.. μάλιστα φέτος θα ξεκρεμάσω ψαροντούφεκα και εξοπλισμό που είναι σε απραξία 4-5 χρόνια για να ρίξω καμιά βουτιά..

    καλά να περάσουμε όλοι, το χρειαζόμαστε, η δική μας γενιά πλάκα πλάκα των 45άρηδων-55άρηδων τα έχουμε δει όλα, τα έχουμε ζήσει καιτα 'χουμε περάσει όλα.. άντε καιρός για λίγη χαλαρουίτα γιατί ο χειμώνας θα είναι κρύος και άγριος..

    6707  21 Jul 2015  
  • scoup

    scoup

    Registered

    PB recovered post #64353

    Καλημερα καλημερα

    6708  22 Jul 2015  
 
page 559/620 rows 12/7432 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 117ms (19 queries, 86ms)