Τα λόγια της στιγμής ... (#461)

  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Τι καλή δουλίτσα ρε Τάκη, ΚΑΛΟ ΠΣΚ!!!!!!

    5521  26 Sep 2014  
  • takis6c33

    takis6c33

    Registered

    σωστο!! απλα ειχαν, και εχουν απομεινει μερικες ωριτσες ακομα για τους περισσοτερους.

    Αντε λοιπον, καλο ΠΣΚ σε ολους!!!

    5522  26 Sep 2014  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Τάκη ελπίζω να μην παρεξήγησες κάτι σχετικά με τον otl. Περιμένουμε την συνέχεια.
    Και μια ιδέα προς σκέψη για τα ανώτερα κλιμάκια. Ο Τάκης θα μπορούσε κάλλιστα να έχει υπό την επίβλεψη του την diy μιας και είναι γνώστης του θέματος. Για σκεφτείτε το.

    5523  26 Sep 2014  
  • scoup

    scoup

    Registered

    Σημερα για ακομη μια φορα 'πηρα' κατι απο το φορουμ.!!!

    Πηρα ωραιες μουσικες κ φιλοξενια απο φιλο οπου πραγματικα με βοηθησε να διαμορφωσω ακομα πιο πολυ τον ηχο που επιθυμω να ακουω απο το συστημα που προσπαθω να στησω.

    Ευχαριστω παρα πολυ !!!!

    5524  26 Sep 2014  
  • takis6c33

    takis6c33

    Registered

    petkef wrote:
    Τάκη ελπίζω να μην παρεξήγησες κάτι σχετικά με τον otl. Περιμένουμε την συνέχεια.
    Και μια ιδέα προς σκέψη για τα ανώτερα κλιμάκια. Ο Τάκης θα μπορούσε κάλλιστα να έχει υπό την επίβλεψη του την diy μιας και είναι γνώστης του θέματος. Για σκεφτείτε το.

    Πετρο καλησπερα. Ειλικρινα δεν παρεξηγησα την παρεμβαση σου.Ισα ,ισα θα ελεγα , μου εδωσες την ευκαιρια να εξηγησω τους λογους που μια κατασκευη μπορει να αργησει.Το βασικοτερο ομως ειναι οτι δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα. Μπορει πολλες φορες να διαφωνουμε, ομως αυτο ειναι πολυ λογικο . Οταν βεβαια γινεται μεσα απο εναν πολυτισμενο διαλογο .Ειμαι υπερ της πολυφωνιας ,αλλωστε αυτη δηλωνει την ελευθερια της εκφρασης του λογου που ειναι η κατ εξοχην βαση της δημοκρατιας.Αυτη η πολυφωνια, οταν προερχεται απο ενα κοινο χομπι, μπορει να ειναι αρκετα διευρυμενη .Mπορει να ξεκιναει ακομα και απο την ιχθυοσκαλα και να τελειωνει στα σαλονια του Εκαλη club!! Παντα ομως με σεβασμο στο προσωπο του συνομιλητη μας. Το πιο πανω το γραφω ισως γιατι βλεπω τα πραγματα απο μια αλλη οπτικη.Για μενα υπαρχει ενα πολυεπιπεδο κτηριο που λεγεται κοινωνια. Ο καθε οροφος εχει δεκαδες διαμερισματα .Το καθε ενα απο αυτα εχει και πολλα δωματια.Ενα απο αυτα ειναι και η τουαλετα με το γνωστο αξεσουαρ και το γνωστο περιεχομενο!!! Δυστυχως, αυτο το βρισκει κανεις σε ολους τους οροφους!!!
    Ολοι εμεις πιστευω οτι πρωτιστος μας αρεσει η μουσικη.Τα μηχανηματα μας ειναι απλα το μεσο . Καποιοι δε,απο εμας [οχι ο γραφων] εχουν την δεξιοτητα ειτε να διμιουργουν, ειτε να παιζουν και οι ιδιοι μουσικη.Καποιοι αλλοι οχι. Ολοι μας ομως μεσα απο την αγαπη που εχουμε γι αυτο το χομπι εχουμε ταυτισει τους εαυτους μας με μικρους μαεστρους οπου στον ρολο της παρτιτουρας ειναι το γραμμενο υλικο , στον ρολο των μουσικων, τα μηχανηματα της επιλογης μας, και εμεις ως συνθετες και μαεστροι να αξιολογουμε τις επιλογες μας.Το μονο που μας μενει ειναι απλα να ανταλασουμε αποψεις!

    Τωρα ,για το δευτερο που λες , σε ευχαριστω για την εμπιστοσυνη που μου δειχνεις. Δεν ξερω αν ειμαι ο καταλληλοτερος για αυτο που προτεινεις στα ανωτερα κλιμακια που λες, αλλα ειτε ετσι, ειτε αλλιως, βρισκομαι εδω να μοιραζομαι την τρελα των ιδιοκατασκευων και να εισαι σιγουρος οτι οταν κατι θα τελειωνει θα κοσμει τις σελιδες της diy του ACA.
    Φιλικα προς ολους Τακης.

    5525  26 Sep 2014  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Χωρίς να μετράει ιδιαίτερα η άποψη μου και εκφράζοντας μία καθαρά προσωπική γνώμη θα ήθελα τον Τάκη στη DIY γιατί και τις γνώσεις έχει και καλό παιδί είναι!

    5526  27 Sep 2014  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Αν δεν μετράει η δικιά σου βρε Mike ποιανού μετράει;
    Η δικιά μου;

    Καλημέρα!

    5527  27 Sep 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    Να γίνει θέμα συζήτησης στην αυριανή συγκέντρωση...

    5528  27 Sep 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Εγώ λέω ότι εμείς εδώ είμαστε ένα πολύ μικρό forum και στην DIY γράφει με νέο θέμα ένας άνθρωπος εδώ και εκεί οπότε τι να κάνουμε να βάλουμε ένα moderator για αυτά που γράφει ο ίδιος;;;

    Αποφασίσαμε από την αρχή και έχουμε μερικά παιδιά να προσέχουν έτσι χαλαρά σε όλες τις κατηγορίες και να κάνουν ότι μπορούν... ε άμα στην DIY ανοίγουν 6-7 θέματα την ημέρα με 80-100 posts μάλλον τότε θα πρέπει να το συζητήσουμε...

    5529  27 Sep 2014  
  • delamostre

    delamostre

    ACA Member

    Πολλές καλημέρες σε όλους!

    Θέματα τεχνολογικά άρτια καθώς και παρουσιάσεις DIY κατασκευών ή άλλων εμπορικών προϊόντων, κοσμούν οποιοδήποτε forum.

    Σημαντικότερο κατά την άποψή μου είναι να εξελίσσεται και να αναπτύσεται το οποιοδήποτε θέμα, με καθολικές συμμετοχές και υγιή διάλογο, έτσι ώστε να προτάσσεται η ενημέρωση και η ανταλλαγή απόψεων μεταξύ των μελών – αναγνωστών.

    Ως αναγνώστης του site, βρίσκω εξαιρετικά ενδιαφέρουσα την οποιαδήποτε προσπάθεια κατασκευής και ανάπτυξης ενός εγχειρήματος, όπως για παράδειγμα του Τάκη ή του Anton, που παρουσιάζεται.

    Θεωρώ ως «ανανεώσιμο αέρα» τη θεματολογία νέων παρουσιάσεων, DIY απόλυτων κατασκευών.
    Όχι μόνο από τον Τάκη, αλλά ενδεχομένως και από άλλους. Ταιριάζει στη σοβαρότητα και την κλάση ενός forum, που σέβεται τον απόλυτο ήχο, συγκεντρώνοντας «το καλύτερο και το αρτιότερο» στις σελίδες του, χωρίς συμβιβασμούς.

    Πολλές καλημέρες!!!

    5530  28 Sep 2014  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    Close Up Θεσσαλονικης, τευχος Οκτωβριου 2014

    5531  28 Sep 2014  
  • geno

    geno

    Registered

    Κάθε ευτυχία, να ζήσετε!

    5532  28 Sep 2014  
 
page 461/620 rows 12/7432 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 123ms (19 queries, 87ms)