Συνάντηση ACA 29 Μαρτίου 2014, Στ. Γιαννούλης (#3)

  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    25  1 Apr 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    26  1 Apr 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    27  1 Apr 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    28  1 Apr 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    29  1 Apr 2014  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    Ουφ!
    Μπραβο Κυριακο, ανεβασες τις φωτο, γιατι τοχα αγχος, καθ οτι εμεις οι δυο τραβουσαμε μονο….και δεν προλαβαινα να το κανω, ωραια!

    Ειχαμε δυο πολυ σημαντικες απουσιες, αυτη του Προεδρου (περαστικα μπαμπα!) και της μοναδικης Βασιλισσας…, γιαυτο αργησε να παρει μπρος αυτο το νημα…
    Βασιλισσης απουσης, ολα αργουν!

    30  2 Apr 2014  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Αντώνη βλέπω οτι οι γνωστοί "δεσμοφύλακες" σου έκαναν κεφαλοκλείδωμα (βλέπε φωτο στο post 12). Άμα συνεχίσουν να σε βασανίζουν, να σε εκβιάζουν και να σε απειλούν να μου το πεις, μη φοβηθείς, ώστε να πάρω μέτρα τώρα που είναι ακόμα νωρίς...
    Άσε μην ανεβαίνεις εσύ στην Αθήνα, καλύτερα να ερχόμαστε εμείς στο σπίτι σου στην Κρήτη να σε βλέπουμε !!!

    31  2 Apr 2014  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Οι εντυπώσεις μου αν και γράφτηκαν χθες πρωτομηνιά, τις ανεβάζω σήμερα και ας μου συγχωρήσετε την καθυστέρηση!
    Αν και δυσκολευτήκαμε οι περισσότεροι να βρούμε το σπίτι λόγω νέας περίφραξης, πεζοδρομίων, κήπων, φωτισμού κλπ. τελικά βρήκαμε την ΕΙΣΟΔΟ στην ΕΥΔΑΙΜΟΝΙΑ και όλα εξελίχθηκαν καταπληκτικά.
    Μέσα μας περίμεναν οι 211 με τη γνωστή οδήγηση, αλλά και τη γραμμική μουσικότητα και χαρακτηριστική λαμπάτη χροιά.
    Τα φαγητά ήταν υπέροχα ειδικά αυτά που φαίνονται στο φούρνο στο post 25, αλλά και στα 26-29.
    Φάτε μάτια ψάρια ...
    Η οικοδέσποινα πανταχού παρούσα ξέφυγε ΠΟΛΥ από τα ΕΠΙΤΡΕΠΤΑ ΟΡΙΑ, αλλά συγχωρείται γιατί η ΙΔΙΑ και ο ΣΤΑΜΑΤΗΣ δεν συμφώνησαν στα επιβληθέντα δια της βίας από τη Γ.Σ ΜΝΗΜΟΝΙΑ.
    Ήταν μια υπέροχη βραδιά από την οποία όμως απουσίαζε η Βασίλισσα !!!

    32  2 Apr 2014  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    Μπαμπα, μια φορα ελειψες και ειδες τι μου εκαναν!
    Επι πλεον αυτος ο κυριος,

    εβαλε υποψηφιοτητα για μελος του κλαμπ.
    Νομιζω πρεπει να το δουμε με ιδιαιτερη προσοχη αυτο το θεμα, καθ οτι προκειται περι πολυ επικινδυνου ατομου….
    Ειναι γνωστο και επικρατει η αντιληψη οτι, διακατεχεται απο μια εμμονη στις ΜΜ κεφαλες και στα DD πικαπ, ενω κατ ουσιαν προκειται για κρυφοντιντζιτακια….
    Θελει προσοχη, γιατι μετα την εμπλοκη του με το κλαμπ, το ACA δεν θαναι ποτε ιδιο με πριν, θα αλλαξει ριζικα!
    Φαντασου οτι πριν καν γινει μελος, εχει διαβαλει πολλους με την εμμονη του στις ΜΜ κεφαλες και τις Jico SAS βελονες…, ο ιδιος ο οικοδεσποτης στην παρουσιαση του συστηματος, ανεφερε πως θα κανει δοκιμη με μια κεφαλη ΜΜ των 50 ευρω και ανταλλακτικη βελονα Jico SAS….
    Οι φιλοεμσακηδες πρεπει να τρεμουν…, αλλα και οι πικαπακηδες γενικως, καθ οτι ειναι γνωστη η εμπλοκη του τελευταια με τα ψηφιακα αρχεια….
    Οπου και αν παει αυτο το ατομο, φερνει δραστικες αλλαγες και ανακαταταξεις!
    Ειμαστε ικανοι να το αντεξουμε αυτο?

    33  2 Apr 2014  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Τί έγινε βρε παιδιά τί πάθατε όλοι με το Βασίλη????

    34  2 Apr 2014  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Anton wrote:
    Μπαμπα, μια φορα ελειψες και ειδες τι μου εκαναν!
    Επι πλεον αυτος ο κυριος,
    εβαλε υποψηφιοτητα για μελος του κλαμπ.
    Νομιζω πρεπει να το δουμε με ιδιαιτερη προσοχη αυτο το θεμα, καθ οτι προκειται περι πολυ επικινδυνου ατομου….
    ...........................................................
    Οπου και αν παει αυτο το ατομο, φερνει δραστικες αλλαγες και ανακαταταξεις!
    Ειμαστε ικανοι να το αντεξουμε αυτο?

    Φοβάμαι ότι είναι πια ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ και θα πρέπει να το ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ και αυτό και ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ !!!!!!!!!!

    35  2 Apr 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    Anton wrote:
    ενω κατ ουσιαν προκειται για κρυφοντιντζιτακια….

    Ίσα ίσα βρε Αντώνη, επειδή μίλησες για υπεροχή του ψηφιακού έναντι του αναλογικού... έχω αναλάβει την αντιστροφή του πράγματος.... τα άλλα (που έγραψες) είναι "κακίες / συκοφαντίες" και δεν απαντώ....

    36  2 Apr 2014  
 
page 3/5 rows 12/59 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 31ms (18 queries, 5ms)