Μηνιαία Συνάντηση ACA 14 Σεπτ 2013, Κυριάκος Κουγιουμτζόγλου (#4)

  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Και να πού είχε εξαφανισθεί ο Πρόεδρος!!

    Αλλά ουδέν κρυπτόν από την κάμερα της wanda!

    Απολάμβανε τα εδέσματα του μπουφέ ενώ εμείς τρέχαμε να καλύψουμε καλλιτεχνικά το γεγονός!

    Δεν ανησύχησα όμως...
    Ήταν υπό την επίβλεψη του κ. Μιχαλόπουλου που τον παρακολουθύσε στενά!

    37  15 Sep 2013  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Όμως και άλλοι ανακάλυψαν τον περίφημο μπουφέ της Ελένης και τον τίμησαν δεόντως!

    Ελένη και Κυριάκο ήταν όλα τέλεια!!!!

    38  15 Sep 2013  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    H βραδιά ήταν υπέροχη!
    Όμως υπάρχει πάντα κάτι που κλέβει την παράσταση.

    Θυμάστε τον μπακλαβά της Καίτης στο σπίτι του Μάνου;
    Ε, λοιπόν και εδώ κάτι εξίσου σημαντικό, αλλά λίγο διαφορετικό, που όμως άφηνε την ίδια γλυκύτητα με την νοσταλγία των παλιών καλών εποχών, έκανε την διαφορά!

    Κυρίες και κύριοι...

    O βασιλιάς των Μηχανημάτων!!

    Το Τζουκ Μποξ του Κυριάκου με παλιές αγαπημένες μουσικές rock n roll!!!

    39  15 Sep 2013  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Στην αρχή δεν είχα καταλάβει από πού ερχόταν η μουσική και τα rock n roll!!!

    Αλλά επειδή αυτό το είδος μου αρέσει πολύ από χορευτικής κυρίως απόψεως και αν τύχει το χορεύω κιόλας (μεταξύ μας το χόρεψα κρυφά στο διάδρομο ) έψαξα να βρω την πηγή της προέλευσης!

    Και κοιτάξτε πού έπεσα !!

    Την στιγμή που ακούστηκε το Speedy Gonzales, ο φίλος μας ο Μάνος, βουτάει μια παρακείμενη κιθάρα και δίνει ρεσιτάλ κεφιού και ξεσηκωμού του πλήθους!! Μεγάλο ταλέντο, άλλο να σας λέω και άλλο να το ζείτε!!

    700χ0

    40  15 Sep 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Με την σειρά μου να σας ευχαριστήσω όλους μέλη και φίλους του ACA που μου έκαναν την τιμή να έλθουν στη συνάντηση στο σπίτι μου και να μοιραστούν αυτή τη χαρά μαζί με εμένα και την οικογένεια μου που πολύ χάρηκε που σας φιλοξένησε έστω και για λίγες ώρες... να είστε όλοι και πάντα καλά...

    41  15 Sep 2013  
  • gonis

    gonis

    ACA Member

    Καταπληκτικη βραδια χθες με ενα απο τα εντυπωσιακοτερα (και ακριβοτερα) συστηματα του ACA.
    Οι οικοδεσποτες χαμογελαστοι και προθυμοι,ο Βασιλης λογω καθηκοντων(barman)εγινε συντομα ο ανθρωπος μου και ο Κυριακος απλα ελαμπε!
    Μεγαλη η συμμετοχη μελων και “εξωσχολικων” που μαλλον οφειλοταν στον πιασαρικο συνδυασμο Κυριακου-Αlexandria.
    Aπο ολα ειχε ο μπαξες,διαγραφες,εγγραφες,συζητησεις για ηλεκτρονικες παρεξηγησεις μηνων και κυριως πολυ μουσικη.
    Ευχαριστω Κυριακο για ολα!

    Υ.Γ Θα ηθελα να ακουσω το συστημα με εναν Krell που ηταν παροπλισμενος αν και''οσα ξερει ονοικοκυρης...''

    42  15 Sep 2013  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    Μπραβο ρε παιδια!

    Μπραβο στον Κυριακο, για ενα απ οτι φαινεται υπεροχο meeting, αρχηγος οπως παντα!

    Μπραβο σε ολους που παρευβρεθησαν.

    Μπραβο στην wanda για το καταπληκτικο φωτορεπορταζ , μας ταξιδεψε!

    43  16 Sep 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Ευχαριστώ πολύ παιδιά...

    44  16 Sep 2013  
  • RHAPSODY

    RHAPSODY

    ACA Member

    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟ
    Η ΒΡΑΔΙΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ (τώρα την βλέπω)
    ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΠ ΌΤΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ
    ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΦΤΑΣΕΙ
    "ΥΨΗΛΩΝ ΜΟΥΣΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ"
    ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ !!

    45  16 Sep 2013  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Για μενα ηταν η πρωτη φορα που παρευρισκομαι σε τετοια συναντηση ως μελος και τρελλαθηκα! Ολα ηταν καταπληκτικα!
    Ο Κυριακος παντου και παντα, με ολους και με ολα! DURACELL!!!
    Η Ελενη με την κορη (φτου! φτου! ιδιες!) καταπληκτικες, ο δε Βασιλης ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟΣ! Τετοια εξυπηρετηση και προθυμια δεν εχω ξαναδει! Μπραβο, χιλια μπραβο!
    Για τον ηχο τωρα, εδω που τα λεμε ηταν η πρωτη φορα που "συνευρισκομουν" με Alexandria και ομολογουμενως ψαρωσα...
    Καταπληκτικο ηχειο σε ολα του, δεν ειναι τυχαιο αλλωστε ο μυθος που το συνοδευει.
    Στο τελος μειναμε ο Ντολοφονακης ο Βλασσης (ψηλος) και ο Γκονης και ο Κυργιακος μας επαιζε μουσικες μεχρι τις 2πμ(!!!). Ηταν καταπληκτικα!
    Μετα ο Γκονης μας πηρε με το...ζορι και πηγαμε σπιτι του για καφε μουσικη και συζητηση πανω στην αρρωστια που μας δερνει ολους. Με τον Γκονη ειχαμε παιξει κατι μπουνιτσες στο φορουμ, αλλα εκεινο το βραδυ εγω γυρω στις 5.30πμ κοιμηθηκα... σπιτι του. Ο καθενας ας βαλει στο μυαλο του οτι...θελει, εγω παντως το φχαριστηθηκα....
    Α! και το κουφο, πηγαινοντας Μαρουσι σε σταση για τσιγαρα ο ...τρελος ο Γκονης σηκωσε το μισο ψυγειο παγωτα,ημασταν τεσσερεις και πηρε 40 παγωτα! Να πω βεβαια οτι ηθελε να παρει ΟΛΟ το ψυγειο, αλλα με το ζορι πηρε ...μονο τα 40! Νομιζα πως πηγαιναμε για παγωτοπολεμο!

    46  16 Sep 2013  
  • VLASSIS_S

    VLASSIS_S

    ACA Member

    Κυριακο και εγω με την σειρα μου να σε ευχαριστησω για την φιλοξενια και να σε συγχαρω για την οργανωση της βραδυας.
    Πολυ εντυπωσιακο συστημα ρε φιλο ....

    Δυστυχως τα βρηκαν ο Anton με τον gonis, μαλιστα εφαγαν και πρωινο στο κρεβατι.

    Παντα τετοια !!!!

    47  16 Sep 2013  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    Βρε Βλασση τα βρηκαμε με τον Γκονη, αλλα μπορει να ξανατσακωθουμε.... "η συγκρουση φερνει εξελιξη"!

    48  16 Sep 2013  
 
page 4/6 rows 12/72 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 70ms (19 queries, 37ms)