Μηνιαία Συνάντηση ACA, 20 Απριλίου 2013, Γ. Κοτσίδης (#4)

  • petkef

    petkef

    Registered

    Μην βάλετε άλλες φωτογραφίες δεν χρειάζεται,αρκετά ζηλεύουμε μ'αυτές.

    Σίγουρα όσοι δεν ήρθαμε χάσαμε.
    Μπράβο Γιάννη!!!

    37  21 Apr 2013  
  • panos_adgr

    panos_adgr

    ACA Member Audio Addicted

    Πραγματικά όποιος δεν ήρθε έχασε. Αν και δεν ήμουν πρέπει να είναι από τις καλύτερες συναντήσεις που έχουν γίνει! Μπράβο για το live γεγονός με την κοπέλα που έπαιζε κιθάρα και τραγουδούσε!

    Ελπίζω να τραβήξατε και κάνα βίντεο με το live!

    Και πάλι μπράβο!

    38  21 Apr 2013  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    Aκουσαμε πολλα και διαφορα, οσο προλαβαμε βεβαια...

    Ακουσαμε βυνιλια, μπομπινες, ψηφιακη riaa, λαμπατους ενισχυτες αλλα και ψηφιακους ICE.

    O καθενας εβγαλε τα συμπερασματα του κ του αρεσε κατι διαφορετικο, μπορει φυσικα να το πει αν δεν το πε μεταξυ μας.

    Εκεινο το "μηχανημα" , το "εργαλειο" που τα ξεπερασε ολα κατα πολυ και μας ξαφνιασε ευχαριστα, ηταν η ζωντανη φωνη και η κιθαρα της Κωνσταντινας, οπως ολοι πιστευω συμφωνησαν...

    Τα δυναμικα, οι χροιες, οι αντιθεσεις, ο παλμος και το συναισθημα που μας εβγαλε και τραγουδησαμε για λιγο ολοι παρεα ηταν με τη συμφωνη πιστευω γνωμη ολων ανεπαναληπτα.

    Η Κωνσταντινα Παλλα για οσους δεν την ξερουν , ειναι το ανερχομενο αστερι της ελληνικης εντεχνης μουσικης σκηνης, με πολλες εμφανισεις σε μουσικες σκηνες, πολλα live σε Θεσσαλονικη αλλα κ σε πολλες αλλες πολεις .

    Εκανε ηδη το πρωτο της κλιπ με παραχωρηση του ιδιου του κου. Μαλαμα, με μεγαλη επιτυχια σε πολυ μικρο χρονο, ακολουθησαν πολλες εμφανισεις σε τηλεοραση, ραδιοφωνα και ιντερνετ και αυτη τη στιγμη ετοιμαζει το δευτερο κλιπ της σ ενα δικο της τραγουδι που μας αρεσε ολους.

    Αποδεχτηκε με χαρα την προταση μου να μας κανει για λιγο συντροφια κ να μας τραγουδησει, αφου της εξηγησα περι τινος προκειται, κι απλα γραφω αυτα τα λογια για να την ευχαριστησω δημοσια, αν κ δεν προκειται μαλλον να τα δει ποτε..

    ας βαλω κι ενα προχειρο ετσι υλικο, αν θελει καποιος να δει, μεχρι να ανεβασω εγω η καποιος αλλος φιλος τα βιντεο απο τη συναντηση.

    http://www.youtube.com/watch?v=F14N2_uSCGs

    Κωνσταντίνα Πάλλα - Νεράιδα

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΛΛΑ - "ΜΕ ΜΙΑ ΠIΡΟΓΑ" @ ΜΑΥΡΗ ΤΡΥΠΑ

    (συγγνωμη για το ασχετο, απλα ενα ευχαριστω με τον τροπο μου...)

    39  21 Apr 2013  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    και καποιες που ξεχασα να βαλω!

    40  21 Apr 2013  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Πολύ ωραίες φωτογραφίες, πολύ ωραίος ο χώρος του Johnny, πολύ ωραία η Κωνσταντίνα με την κιθάρα της!!!

    Άσχετο:
    α)Σαν να πήρε το μάτι μου ένα κουβά με μια σφουγγαρίστρα
    Τι κάνατε πάλι;

    β) Ο Πρόεδρος άλλαξε χτένισμα;
    Σαν διαφορετικός μου φάνηκε

    γ) Καλά, ο Μάνος με το λουλουδικό στο λαιμό ...

    41  21 Apr 2013  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Πολύ καλό Σ/Κ. Επειδή δύο μέρες την έβγαλα… στο δρόμο αφήστε με να κοιμηθώ και αύριο θα γράψω και εγώ μερικά σχολιάκια!!!

    42  21 Apr 2013  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Kαλημερα.
    Ποιος σας ειπε οτι η Συναντηση της Σαλονικης τελειωσε...
    Απλα συνεχιζεται με λιγοτερους...

    43  22 Apr 2013  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Oσοι φυγανε ας προσεχανε...
    Τωρα εγιναν τα καλα...
    Wanda η βεσπα και χτενισματα αλλαζει, οταν κανει σουζες ο Κοτσιδης...

    44  22 Apr 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Μπράβο μπράβο από ότι βλέπω περάσατε από καταπληκτικά έως κορυφαία...

    Ο Γιάννης και η Λένα έκαναν σπουδαία δουλειά και τους ευχαριστούμε πάρα πολύ... άντε και του χρόνου να είμαστε καλά.

    45  22 Apr 2013  
  • antonisgr

    antonisgr

    Registered

    τριήμερο μιτινγκ πρώτη φορά είχατε στο aca ε?
    χάρηκα ιδιαιτέρως για την γνωριμία όλων των μελών του aca και ακόμη περισσότερο γιατί επιβεβαιώθηκε και κατ'ιδιαν το επίπεδο των ανθρώπων αυτού του κλαμπ-φορουμ
    άνθρωποι με μεγάλη εμπειρία στα συστήματα αναπαραγωγής μουσικής αλλά συνάμα τόσο σεμνοί ,χωρίς ίχνος εριστικότητας η και ελιτισμού
    μπράβο σας ! κρίμα για εμάς από την επαρχία που δεν έχουμε την δυνατότητα να σας συναναστρεφόμαστε πιο συχνά

    46  22 Apr 2013  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Mπράβο ρε παιδιά! Βέβαια με το Γιάννη οικοδεσπότη δεν υπήρχε περίπτωση να μην περάσετε τέλεια! Και εις άλλα με υγεία!

    47  22 Apr 2013  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Ειμαι στο αεροδρομιο της Θεσσαλονικης περιμενοντας την πτηση μου, οντας πολυ γεματος απο καλες στιγμες και εμπειριες που παντα θα θυμαμαι. Περασαμε πολυ ομορφα, ακουσαμε πολυ μουσικη, υπεροχα φαγητα και ζησαμε απιστευτη φιλοξενια. Ο Γιαννης ειναι ο ορισμος του υποδειγματικου οικοδεσποτη, ο οποιος νομιζει, γιατι ετσι το αισθανεται, οτι εχει την ευθυνη και την υποχρεωση να περασουμε τελεια. Να μας παραλαβει, να μας ξεναγησει (βεσπα, 2 αυτοκινητα), να μας παει για καφε, να μας ταισει, να μας διασκεδασει με καλη μουσικη, ειτε με hi-end στερεοφωνικα στο σπιτι του και οχι μονον, ειτε με την υπεροχη φωνη της Κωνσταντινας Παλλα που εσυνοδευετο απο την ιμπρεσσαριο Ιωαννα, να μας κοιμισει, και να μας "κυκλοφορησει". Και αλλα, οτι μπορει να φανταστειτε...
    Ηταν απιστευτος, ξεφευγει απο τα συνηθισμενα ορια που εχουμε συνηθισει.
    ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ, ΤΟΣΟ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ACA ΟΣΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ "ΜΕΡΕΣ" ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ

    48  22 Apr 2013  
 
page 4/7 rows 12/77 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 37ms (18 queries, 6ms)