Προετοιμασία Μηνιαίας Συνάντησης ACA, Απριλίου 2013, στη Θεσσαλονίκη (#2)

  • petkef

    petkef

    Registered

    Γιάννη θέλω πάρα πολύ να έρθω,όμως λόγω της δουλειάς θα ξέρω περίπου 10 μέρες πριν.
    Υπάρχουν και κάποιες άλλες παράμετροι βέβαια που με κάνουν να μην έχω αποφασίσει ακόμα,όπως αν το ξενοδοχείο έχει σάουνα,πισίνα για το πρωινό κολύμπι μετά το τέννις,πιλάτες,μασάζ απο δίδυμες ασιάτισες...απλά και καθημερινά δηλαδή.

    13  20 Mar 2013  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    ω ρε κάτι μπουγάτσαι που θα χτυπηθούν... με κρέμα-τυρί, με κρέμα-κρέμα, με κρέμα-σπανάκι... με ότι κρέμα βάζει ο νους...

    ω ρε κάτι τρίγωνα πανοράματος και κάτι καζάν ντιπιά...

    ω ρε κάτι προφιδερόλια, τσουρέρκια τερκενλήδια και μους σοκολάτια...

    14  20 Mar 2013  
  • VLASSIS_S

    VLASSIS_S

    ACA Member

    Παλι καλα που το εριξες στα γλυκα, να γλυκαθεις βρε παιδι μου λιγο, τοση πικρα τρως τοσα χρονια στην μπαλιτσα ....

    15  20 Mar 2013  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    1. Κοτσιδης Γιαννης
    2. Μανος Μπιτς
    3. Κυργιάκος Τοπ τιουμπης
    4. Kantarelis. Christos
    5. Hatziminas Giorgos
    6. Gherop
    7. Alex D ?
    8. PetKef ?

    Βλασση αγορι μου? θα μας κανεις την τιμη? αντε...

    Καλημερα!

    16  21 Mar 2013  
  • VLASSIS_S

    VLASSIS_S

    ACA Member

    Μακαρι να μπορεσω, αλλα δεν μπορω να το οριστικοποιησω απο τωρα.

    17  21 Mar 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Έεεεεεεεεεεεελα να βλέπω συμμετοχές για Σαλονίκη!!!

    18  21 Mar 2013  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    VLASSIS_S wrote:
    Μακαρι να μπορεσω, αλλα δεν μπορω να το οριστικοποιησω απο τωρα.

    κατάλαβα... θα έχει κανα φιλικό ο γαύρος με τον Εορδαϊκό... που να χαθεί τέτοιο ματσάκι...

    19  21 Mar 2013  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Α, mille merci για την πρόσκληση φίλε Γιάννη!

    Αλλά τι να με κάνετε εμένα;
    Θα τραβήξετε τις καλύτερες φωτογραφίες αφού ... αρχηγού παρόντος πάσα ... μηχανή παυσάτω

    Είμαι σίγουρη ότι η συνάντηση στη Θεσσαλονίκη θα είναι το καλλιτεχνικό και μουσικοακουστικό γεγονός της χρονιάς!!

    20  21 Mar 2013  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    λοιπον παλιοπαιδα, αντε κανονιστε...Να βγαλω κανα σωστο προγραμμα της προκοπης...

    Νσ δουμε ποτε θα φτασετε, Παρασκ η Σαββατο.

    Να κανονισω τιποτα καλο για Σαββατο βραδυ μετα το meeting στο σπιτι, να βγουμε καμια βολτα.

    Επισης τιποτα καλο για Κυριακη πρωι-μεσημερακι, κανα καλο καφε, κανα καλο εστιατοριο κλπ!

    Αντε!

    21  22 Mar 2013  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Βάλτε μέσα και μένα και βλέπουμε.

    Για τρένο λέμε ή αεροπλάνο?

    22  22 Mar 2013  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Καλήμερα Γιάννη
    Το επίσημο πρόγραμμα περιλαμβάνει άφιξη αποστολής ACA, που θα καταφθάσει με διάφορα μέσα (yachts, limousines, learjets) το μεσημέρι του Σαββάτου και κατάλυση σε γνωστό επώνυμο 6-άστερο (ναι υπάρχει!) Ξενοδοχείο. Συνάντηση με τον επικεφαλής του κλιμακίου ACA Β. Ελλάδας.
    Υποδοχή και εκδηλώσεις υστερίας θα γίνουν από το λαό της Σαλονίκης στις 1 το μεσημέρι στις Πύλες Εισόδου της πόλης.
    Εννοείται ότι θα υπάρχει το Κόκκινο χαλί, γιατί ο Toptubes και ο Μάνος έτσι έχουν συνηθίσει, σύντομη ομιλία στα πλήθη που θα έχουν κατακλείσει το Λευκό Πύργο, εξέταση δικαίων και αδίκων αιτημάτων, απονομή δικαιοσύνης κατά το δοκούν και υπογραφή αυτογράφων από τους Σταρ του ACA.
    Στα λιγότερο σοβαρά τώρα, μετά την ακρόαση είμαστε ΟΛΟΙ ανοικτοί στις προτάσεις σου για το βράδυ του Σαββάτου, καθώς και για ωραίο καφέ κλπ το πρωί της Κυριακής. Λήξη επίσημου προγράμματος το μεσημέρι της Κυριακής.
    Κοίταξε μόνο να φωνάξεις κανένα καλό φωτογράφο να αποθανατίσει την επίσκεψη.
    Σύμφωνα με απόρρητες πληροφορίες επικεφαλής της αποστολής θα είναι η ίδια η Βασίλισσα του ACA (Wanda the Smiley Queen) συνοδευόμενη με το τελευταίο και επί σειρά ετών amore της...
    Είμαστε σίγουροι ότι θα περάσουμε υπέροχα στη συμπρωτεύουσα!!!

    23  22 Mar 2013  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    1. Κοτσιδης Γιαννης
    2. Μανος Μπιτς
    3. Κυργιάκος Τοπ τιουμπης
    4. Kantarelis. Christos
    5. Hatziminas Giorgos
    6. Gherop
    7. Alex D ?
    8. PetKef ?
    9. Vlassis-S ?
    10. MikeKan ?

    24  22 Mar 2013  
 
page 2/13 rows 12/145 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 38ms (18 queries, 6ms)