November Glorious Meeting at ΕΤΥΤ Ltd (#4)

  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    4 ομάδες άκουσαν σίγουρα το θέμα ειναι ότι ήταν πάνω απο 10 κάθε φορα!

    37  13 Nov 2011  
  • andreasecon

    andreasecon

    ACA Member

    5 ομάδες άκουσαν (ξεχνάς την τελευταία την ώρα που εμείς τρώγαμε...)

    38  13 Nov 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Έχασα τη μπάλα σ κάποια φάση! Κάτσε να το διορθωσω!

    39  13 Nov 2011  
  • johnVO

    johnVO

    Registered

    Η πρώτη μου φορά, σε εκδήλωση ως νέο μέλος του aca ,μπορώ να πω ότι μου άφησε
    άριστες εντυπώσεις.Γνώρισα πολύ ενδιαφέροντα άτομα, και ξανασυναντήθηκα με παλιούς φίλους.
    Η όλη παρουσίαση κυμάνθηκε σε πολύ ζεστό περιβαλλον αλλά και πολύ επαγγελματικό επίπεδο ταυτόχρονα.Άψογη φιλοξενία, και πολυ υπομονή εκ μέρους των διοργανωτών.
    Όσο αφορά τις ακροάσεις θα έλεγα ότι μου άφησαν ανάμεικτες εντυπώσεις.
    Το πρώτο σύστημα με τα γαλλικά ηχεία ,έδειξε εξαιρετικό έλεγχο στις χαμηλές συχνότητες με λίγα όμως προβλήματα όσο αφορά την καθαρότητα στην μέσουψηλή περιοχή.
    Το δεύτερο συστημα ,είχε περισσότερη διαφάνεια μέσουψηλά και κάπως ¨περίεργο¨ χαμηλό.
    Βέβαια και τα δυο κινήθηκαν σε πολυ υψηλά επίπεδα αναπαραγωγής και έδειξαν ότι ειναι
    συστήματα μεγάλων δυνατοτήτων.
    Και πάλι, ευχαριστώ την ΕΤΥΤ και όλους όσους εργάστηκαν για αυτή την παρουσίαση.

    40  13 Nov 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Με την ευκαιρία να ευχαριστήσω το Γιάννη και όλους του φίλους του Forum, που πραγματικά μας τίμησαν με τη παρουσία τους και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε πολύ σύντομα!

    41  13 Nov 2011  
  • apokon

    apokon

    ACA Member

    Απ ότι κατάλαβα περάστε ωραία, λυπάμαι ειλικρινά που δεν μπόρεσα να έρθω!
    Πάντως αυτός που με αντικατέστησε φωτογραφικά ήταν άψογος!
    Μπράβο του!

    42  13 Nov 2011  
  • andreasecon

    andreasecon

    ACA Member

    Είδες Απόστολε κάτι καταφέρνουμε και εμείς οι νεώτεροι από φωτογραφία......

    43  13 Nov 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Ο Ανδρέας τις έβγαλε τις περισσότερες Αποστολε, αυτές που βλέπεις λίγο θολες εγω!

    44  13 Nov 2011  
  • apokon

    apokon

    ACA Member

    Mikekan wrote:
    Πρέπει να ήμασταν πάνω απο 50 παρευρισκόμενοι ε?

    Στο "άλλο" ήταν 10 με τον οικοδεσπότη, ο οποίος πρέπει να έχει βαρεθεί να κάνει συγκεντρώσεις!!!!!!!!

    45  13 Nov 2011  
  • apokon

    apokon

    ACA Member

    Mikekan wrote:
    Ο Ανδρέας τις έβγαλε τις περισσότερες Αποστολε, αυτές που βλέπεις λίγο θολες εγω!

    Μακάρι νάχα τα χρόνια σου και να έβγαζα θολές!
    Μπράβο Ανδρέα είναι εξαιρετικές! Παρεπιπτωντος χάρηκα που ξαναγύρισες, λυπηθηκα που δεν ήμουν εκεί να τα πούμε.

    46  13 Nov 2011  
  • Tsantoulis_Vas

    Tsantoulis_Vas

    Registered

    Συγχαρητήρια στο ΑCA για την ιδιαίτερα πετυχημένη εκδήλωση ! Θερμές ευχαριστίες επίσης στην Ε.Τ.Υ.Τ. για την εξαιρετική φιλοξενία .

    Ειδικότερα θα ήθελα να ευχαριστήσω τον Μάκη Αποστόλου που είναι η ψυχή αυτής της επιχείρησης και τον Λευτέρη Ξένο για την ευγενική και φιλότιμη προσπάθεια ενημέρωσής μας.

    Ο Λευτέρης μετά από μια ευδόκιμη υπηρεσία ως reviewer στον "ΗΧΟ" δραστηριοποιείται πλέον επαγγελματικά στην ΕΤΥΤ.

    Μια εκτεταμένη χρονικά ιδιαίτερα ενδιαφέρουσα κουβέντα με τον ιδιοκτήτη της ΕΤΥΤ δεν μου επέτρεψε να ακούσω όλα τα set up που επιδείχτηκαν. «Άκουσα μόνο τα MARK LEVINSON με την ναυαρχίδα της ELIPSON.

    47  13 Nov 2011  
  • Tsantoulis_Vas

    Tsantoulis_Vas

    Registered

    Οι ακροάσεις υπό τέτοιες συνθήκες δεν προσφέρονται για ασφαλή συμπεράσματα. Υπό τις συνθήκες αυτές απεκόμισα κάποιες εντυπώσεις τις οποίες παραθέτω μαζί με κάποιες σχετικές σκέψεις :

    48  13 Nov 2011  
 
page 4/8 rows 12/85 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 32ms (18 queries, 6ms)