Παιζει αραγε? (#2)

  • nbullamatsis

    nbullamatsis

    Registered

    θυμαμαι τον Φασουλα να παραγγέλνει ποτό δυο μέτρα από το μπαρ...δεν ξέρεις με ποιον εχεις να κάνεις
    Αφού του λέγαμε όταν σταματησει το μπασκετ να έρθει να σερβίρει
    αχαχαχα
    δυστηχως τον κέρδισε η πολιτική....

    13  2 Nov 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Ε καλά είπα και εγώ ρε Άκη. Κάποιο μοντέλο της Da Vinci και συγκεκριμένα είναι το Da Vinci Audio Labs' AAS Gabriel/Da Vinci MK II

    14  2 Nov 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    jadis_boy wrote:
    απο εμφανιση σκιζει ειναι ψαρωτικων
    αλλα παντα διατηρω μια αμφιβολια για πικαπ που εχουν τον βραχιονα σε αυτονομη βαση

    Συμφωνώ απόλυτα !!!

    15  2 Nov 2011  
  • JamesGRU

    JamesGRU

    ACA Member

    Toptubes wrote:
    Συμφωνώ απόλυτα !!!

    Εγω παλι διαφωνω για τον απλουστατο λογο οτι οποιοσδηποτε
    συντονισμος του πλατω-υποπλατω γιατι να μεταφερθει & στον
    βραχιονα?

    16  2 Nov 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Οκ θα μπορούσαμε να το συζητήσουμε τεχνικά το θέμα αλλά εγώ θα το πάρω από μια ποιο απλοϊκή πλευρά. Στο site μας έχουμε μια gallery από 1433 πικάπ εκ των οποίων τα 1000 είναι ας πούμε ποιο απλά πικάπ και τα 400 περίπου από τον χώρο του hi end. Αν δει κανείς αυτά τα 400 περίπου ανώτερης σχεδίασης πλατώ θα παρατηρήσει ότι αυτά τα πικάπ που έχουν τον βραχίονα σε αυτόνομη βάση είναι 10-15 και όλα τα υπόλοιπα έχουν την βάση του βραχίονα αυτοφερόμενη πάνω στο σκελετό του πικάπ… και η ερώτηση είναι γιατί δεν το κάνουν όλοι σε αυτόνομη βάση και προτιμούν την άλλη οδό? Δεν το ξέρουν ή μάλλον κάτι ξέρουν καλλίτερα?

    17  2 Nov 2011  
  • JamesGRU

    JamesGRU

    ACA Member

    Toptubes wrote:
    Οκ θα μπορούσαμε να το συζητήσουμε τεχνικά το θέμα αλλά εγώ θα το πάρω από μια ποιο απλοϊκή πλευρά. Στο site μας έχουμε μια gallery από 1433 πικάπ εκ των οποίων τα 1000 είναι ας πούμε ποιο απλά πικάπ και τα 400 περίπου από τον χώρο του hi end. Αν δει κανείς αυτά τα 400 περίπου ανώτερης σχεδίασης πλατώ θα παρατηρήσει ότι αυτά τα πικάπ που έχουν τον βραχίονα σε αυτόνομη βάση είναι 10-15 και όλα τα υπόλοιπα έχουν την βάση του βραχίονα αυτοφερόμενη πάνω στο σκελετό του πικάπ… και η ερώτηση είναι γιατί δεν το κάνουν όλοι σε αυτόνομη βάση και προτιμούν την άλλη οδό? Δεν το ξέρουν ή μάλλον κάτι ξέρουν καλλίτερα?

    Το κοστος ισως?

    18  2 Nov 2011  
  • jadis_boy

    jadis_boy

    ACA Member

    JamesGRU wrote:
    Το κοστος ισως?

    οχι
    κοιτανε μονο υια το ματι να φενεται υπερκατασκευη και να διαφερουν απο τον ανταγωνισμο
    διοτι κακα τα ψεματα εχουμε οπως ειπα χασει την μπαλα
    παμε να φτιαξουμε το ματι (για να το δει ο γειτονας και να σκασει) αλλα χανουμε την ουσια

    19  3 Nov 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Καλα βλέπετε αυτη τη συστηματάρα και σχολιάζετε το πικαπ? τς τς τς

    20  3 Nov 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Mikekan wrote:
    Καλα βλέπετε αυτη τη συστηματάρα και σχολιάζετε το πικαπ? τς τς τς

    Και τι να σχολιάζουμε ρε συ?? Τα ηχεία που θέλεις εσύ?

    21  3 Nov 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Δεν είναι πάντως το κόστος καθώς μιλάμε για πικάπ πολλών δεκάδων χιλιάδων ευρώ που δεν θα είχαν θέμα που να βάλουν τον βραχίονα ούτε βέβαια το μάτι που λέει ο Νίκος.

    22  3 Nov 2011  
  • JamesGRU

    JamesGRU

    ACA Member

    Κι'ομως αγαπητοι μου σε πολλα μηχανηματα που εχουν περασει
    απο τα χερια μου συναντας παραδειγμα τελεστικους των 3$ αντι
    των 10$ και η απαντηση του κατασκευαστη ειναι για λογους κοστους(MSR 14.000$).
    Ποσες φορες δεν εχετε συναντησει player πολλων χιλιαδων ευρω
    με πλαστικο remote?

    23  3 Nov 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    JamesGRU wrote:
    Ποσες φορες δεν εχετε συναντησει player πολλων χιλιαδων ευρω
    με πλαστικο remote?

    Άσε έχω ένα...

    24  3 Nov 2011  
 
page 2/4 rows 12/46 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 35ms (18 queries, 5ms)