Τονική Ισορροπία - Χροιά Συστήματος

  • vet

    vet

    Registered

    Alex_Zapantis wrote:
    Επειδή τις "τρως" εσύ!
    Άρπα τη παλιο-αριθμολάγνε!
    ΥΓ.
    Μακάρι να μεγαλώσει με όνειρα, και να βρει την τύχη και το κουράγιο να τα κυνηγήσει.

    μπουαχααα εσυ μας ελειπες τωρα!!!!!
    αλλα τι χροιες να εχει η παλιο καρτα σου?
    τοσα ξερεις τοσα λες...

    ΥΓ Ευχαριστω πολυ πολυ...

    37  20 Nov 2011  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Alex_Zapantis wrote:
    Είσαι σίγουρος ότι πρόκειται για το ίδιο εργο ακριβώς;

    Σωστό ερώτημα.επειδη το εξώφυλλο και το έργο σαν εκτέλεση είναι τα ίδια δεν συνεπάγεται ότι και τα αντίγραφα είναι τα ίδια...

    38  20 Nov 2011  
  • vet

    vet

    Registered

    panelistas wrote:
    εγω δεν ειμαι απολυτος,λεω οτι το δικο μου πικαπ εχει καλυτερες χροιες απο το δικο μου cd player,και το λεω γιατι εχω την ακριβη συνηθεια να αγοραζω τον ιδιο δισκο και στα δυο format,κατοπιν με σαδιστικη διαθεση βαζω την γυναικα μου με γυρισμενη την πλατη να μου πει ποιο ακουγεται καλυτερα,Ποτε δεν νικησε το cd.μΠΟΡΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.

    οκ μιλαμε λοιπον για μια "νικη" του βινυλιου.
    γιατι ομως επικεντρωνεσε στις "χροιες"?
    εκει εντοπιζεις την διαφορα?

    39  20 Nov 2011  
  • vet

    vet

    Registered

    Alex_Zapantis wrote:
    Είσαι σίγουρος ότι πρόκειται για το ίδιο εργο ακριβώς;

    μην εισαι μαρτυριαρης ρε...

    40  20 Nov 2011  
  • vet

    vet

    Registered

    AlexD wrote:
    Σωστό ερώτημα.επειδη το εξώφυλλο και το έργο σαν εκτέλεση είναι τα ίδια δεν συνεπάγεται ότι και τα αντίγραφα είναι τα ίδια...

    αλλος μαρτυριαρης...

    41  20 Nov 2011  
  • vet

    vet

    Registered

    Alex_Zapantis wrote:
    Συνεπώς, η τονική ισορροπία ενός συστήματος επηρεάζεται και από το χώρο στον οποίο αυτό είναι τοποθετημένο καθώς και από την απόσταση ακρόασης.

    εδω ειμαστε.
    και για να παμε παρακατω, ο σχεδιαστης ενος ηχειου λαμβενει στα υποψιν του και το κοινο που απευθυνεται και στο πως περιπου θα ειναι ο χωρος που αυτο θα μπει.
    Αλλιως σχεδιαζει ο lipinski και η atc, αλλιως η audio note και η harbeth και αλλιως η verity και ο wilshon.

    42  20 Nov 2011  
  • andreasecon

    andreasecon

    ACA Member

    vet wrote:
    εδω ειμαστε.
    και για να παμε παρακατω, ο σχεδιαστης ενος ηχειου λαμβενει στα υποψιν του και το κοινο που απευθυνεται και στο πως περιπου θα ειναι ο χωρος που αυτο θα μπει.
    Αλλιως σχεδιαζει ο lipinski και η atc, αλλιως η audio note και η harbeth και αλλιως η verity και ο wilshon.

    Μα είναι απόλυτα λογικό ! Αλλη η μέση κατοικία στο Λονδίνο, άλλη στην Αμερικάνικη επαρχία και άλλη στις μεγαλουπόλεις της Ιαπωνίας !! Σκεφτείτε σε τι συνισταται η κάθε εθνική σχολή .....

    43  20 Nov 2011  
 
page 4/4 rows 12/43 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 34ms (18 queries, 6ms)