Athens Audio & Video Show 2014 (#4)

  • petkef

    petkef

    Registered

    Σε περιμένω.Φέτος θα έχω δικό μου δωμάτιο!

    37  23 Sep 2014  
  • geno

    geno

    Registered

    Καλό είναι αν υπάρχουν δραστηριότητες ή συμμετοχές μελών να το ξέρουμε γιατί μέσα στο χαμό που θα επικρατεί είναι κρίμα να μην δώσουμε σημασία εκ παραδρομής.

    38  23 Sep 2014  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Εγώ προσωπικά συστήνω ως ευκαιρία σε οποιονδήποτε την έκθεση ετσι ώστε να δεί απο κοντά συστήματα όλων των κατηγοριών, να τα χαζέψει, να τα ακουμπήσει, να τα ακούσει κιόλας.
    Ωραία φαίνονται απο τα site αλλα άλλη εμπειρία να τα βλέπεις απο κοντά.

    Τώρα όσον αφορά την ακουστική αξιολόγηση θα πώ αυτό που είπε στην περσινή έκθεση ένας φίλος μου που δέν ασχολείται με το αντικείμενο.

    ...Πάνω κάτω όλα ίδια ακούγονται...

    39  23 Sep 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    AlexD wrote:
    ...συστήνω ως ευκαιρία σε οποιονδήποτε την έκθεση ετσι ώστε... να τα ακουμπήσει...

    κάποιοι αντιπρόσωποι το απαγορεύουν αυτό..... χαχαχαχαχαχα!

    40  23 Sep 2014  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Κοίταξε υπάρχουν πολλές γελοιότητες σε μία έκθεση αυτού του τύπου.

    Τα "σιωπηλά δωμάτια" που πρέπει να μπούμε με τις κάλτσες μήν και τρίξει το πάτωμα και χαλάσει η ακρόαση , τα παπαγαλάκια, οι ξερόλες κτλ.

    Όμως...
    πρόσφατα αγόρασα ένα ράδιο τύπου tivoli. Έχω και tivoli (καρφώνω οτι επέρχεται συγκριτικό). Θα ήθελα πολύ να τα ακούσω κάπου μαζεμένα αυτά τα ραδιάκια, τα table radio ή όπως τα λένε. Να ακουμπήσω τα κουμπιά τους, να δώ το σχήμα τους, το φώς της οθόνης τους, να δώ πώς πιάνουν κτλ. Μαζεμένα σε όλα. Ε αυτό το κάνει μερικώς η έκθεση!
    Επίσης θα ήθελα να δώ 10 απο αυτά σε ένα μαζεμένο review. Έστω και πειραγμένο. Ε αυτό το κάνουν τα περιοδικά!Και εγώ δέν μπορώ να το κάνω, δέν έχω 10 τέτοια ραδιόφωνα.
    Αυτό είναι το ατού των περιοδικών και των εκθέσεων. Γι αυτό και πουλάνε σε όσους πουλάνε.

    Αυτά τα λίγα...

    41  23 Sep 2014  
  • VLASSIS_S

    VLASSIS_S

    ACA Member

    kotsidisjohn wrote:
    Ναι , βρηκα ηδη με 50-80 ευρω, αλλα ειναι κ το πανε ελα απο κ προς αεροδρομια Θεσνικης - Αθηνας, Παρασκευη και Κυριακη... αν δε βρω παρεα, θα το κανω βεβαια...

    Για Αθηνα θα σε σε αναλαβω εγω, για Θεσσαλονικη δεν μπορω να κανω κατι.

    42  24 Sep 2014  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    Ωχ αμαν αυτα ειναι! Παρεα με το Βλασση? την κατσαμε...

    τελικα κ αν δεν αλλαξει κατι, κατεβαινουμε με τον Γιαννη τον Flash με τ αυτοκινητο, 2 ατομα. Και βλεποντας κ κανοντας..

    Κι ο Θεος βοηθος.....

    43  24 Sep 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    Τα καλά της έκθεσης... όπως λέγαμε, Πότε θα γίνει το τσιμπούσι...?

    44  24 Sep 2014  
  • geno

    geno

    Registered

    Πήγε κανένας σας στο φεστιβάλ ακουστικών; εγώ ναι και μου άρεσε πολύ, με όχι μεγάλο κοστολόγιο μπορείς να έχεις πολύ καλό "προσωπικό" ήχο. Πολύ μεγάλη συμμετοχή κόσμου και ευχάριστο κλίμα παρόλο που όλα παρουσιαζόντουσαν σε μία αίθουσα.

    45  4 Oct 2014  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    Tι νεα ρε παιδια με την εκθεση? παλι καλα που δεν εκλεισα εισητηρια με αεροπλανο δηλαδη...αλλαξε ημερομηνια για τελη Νοε? κ συμπεφτει με την αλλη εκθεση? χαμος....τι να κανω?

    46  13 Oct 2014  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Γιάννη για καλό και για κακό μην κλείσεις.Εμένα μου σφύριξε ένα πουλάκι οτι καμία δεν είναι σίγουρη...

    47  13 Oct 2014  
  • VLASSIS_S

    VLASSIS_S

    ACA Member

    Πολεμος εντυπωσεων και αριθμου δωματιων ....

    48  13 Oct 2014  
 
page 4/5 rows 12/51 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 33ms (18 queries, 5ms)