Κρίση και High End

  • antkots

    antkots

    Registered

    Και εγω χαιρομαι που σας ξανασυναντω,ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα.

    13  6 Nov 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλώς ήλθες Αντώνη στην παρέα μας.
    Όσο για τους πολιτικούς μας εγώ σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πω στο γιο μου που είναι 13 ετών να πάρει 5-6 συμμαθητές του και να μην πάνε για καμιά εβδομάδα στο σχολείο και να αναλάβουν την κυβέρνηση. Είμαι σίγουρος ότι τόσες πολλές βλακείες είναι αδύνατον να κάνουνε και κάτι καλό θα γίνει γιατί με αυτούς που έχουμε είναι σίγουρο ότι θα γίνουν αυτά που λέτε.

    14  6 Nov 2011  
  • Michailos

    Michailos

    Registered

    Mikekan wrote:
    Πάντως κανόνια απο αντιπροσώπους δεν έχουν ακουστεί ακόμα, οποτε λογικά κάτι κινείται ακόμα! Τα έξοδα τουλαχιστον θα βγαινουν ακόμα!

    Ασε Μιχαλη το τι επιταγη ακαλυπτη εχει σκασει δεν το χωραει ο νους σου. Οπως λεει και ο Αντωνης ειναι θεμα χρονου για ολους μας ετσι οπως παει το πραμα. Οι καταστασεις δειχνουν οτι θα φτασουμε στα ορια της εξαθλιωσης παιδια και κατι πρεπει να κανουμε ολοι. Δεν ειναι μονο τα "δικα" μας μαγαζια που βουλιαζουν αλλα και αυτα με ειδη αναγκης οποτε δεν θελει και πολυ φαντασια...

    15  7 Nov 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Τι να κάνουμε βρε Γιάννη, εγώ αλήθεια όσο αισιόδοξα και αν προσπαθώ να δω τα πράγματα δεν βλέπω κάποια λύση φίλε. Το πρόβλημα είναι τόσο upper level πλέον που είμαστε πολύ "μικροί" για να κάνουμε το οτιδήποτε.

    Για μένα πλέον το θέμα έγκειται στο αν θα πεινάσουμε και θα έχουμε ξεπουλήσει τα πάντα ή θα πεινάσουμε εκτός Ευρώπης έχοντας κρατήσει κάποια περιουσία ως κράτος.

    Το ότι θα περάσουμε άσχημα και θα πεινάσουμε το βλέπω σίγουρο πάντως.

    16  7 Nov 2011  
 
page 2/2 rows 12/16 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 27ms (18 queries, 5ms)