transrotor fatbomb s turntable

  • john_valvis

    john_valvis

    Registered

    πωλείται με κεφαλή goldring elite moving coil και προενισχυτή yamaha c-6 τιμή 1500€ τηλ 6932265444

    1  4 Apr 2013  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    αγαπητέ john_valvis...

    κατ' αρχήν καλωσήρθες στο site και το forum του ACA...

    καθώς θα γνωρίζεις οι νόμοι (φανεροί και σιωπηροί) σε όλα τα forum λένε πως δεν εγγραφόμαστε για να ανεβάσουμε αγγελία, αυτό επιτρέπεται μετά από τουλάχιστον 10 posts... το ίδιο αναφέρεται και στον κανονισμό των αγγελιών εδώ...

    αυτό που πρέπει να κάνω λοιπόν αν ακολουθήσω τον κανονισμό, είναι να σβηστεί η παρούσα αγγελία... παρ' όλα αυτά εγώ θ' αφήσω την αγγελία και θα σου πω απλά πως μας χρωστάς 10 Posts...

    φιλικά... Μάνος

    2  4 Apr 2013  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Εγώ πάλι θα την έσβηνα αλλα δεν μπορω απο το iPad.

    3  5 Apr 2013  
  • andreasecon

    andreasecon

    ACA Member

    or you can buy the turntable Mike !!

    4  5 Apr 2013  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Χα!

    5  5 Apr 2013  
  • john_valvis

    john_valvis

    Registered

    προφανώς κανεις απο εσας δεν εχει μείνει άνεργος για να καταλαβει. εγώ στη θέση σας πάντως θα χαιρόμουν που θα μπορούσα να αγοράσω μηχανήματα σε τιμή ευκαιρίας (εκτος αν είστε εμποροι μηχανηματων). το fatbomb εφυγε. τον αλλο μήνα που θα μου τελειώσουν τα λεφτά θα πουλήσω εναν audio research....αν με αφήσετε να τον βάλω αγγελία.

    6  11 Apr 2013  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Δηλαδη επειδη είσαι άνεργος δεν μπορούσες βλέποντας τα παραπάνω να γράψεις και 5 μηνύματα στο Forum?

    7  12 Apr 2013  
  • john_valvis

    john_valvis

    Registered

    και τι να γραψω, για την ανεργια μου, για τα συσσιτια των αστεγων και μη ή για τα παιδια που λυποθυμανε στα σχολια απο την ασιτια;

    8  13 Apr 2013  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    φίλε john_valvis... ΟΧΙ να μην γράψεις για τα παραπάνω...

    όλοι ζούμε στην ίδια κοινωνία και βιώνουμε με τον ένα η τον άλλο τρόπο τα προβλήματά της... εδώ γράφουμε για το χόμπι μας που βοηθά να τα ξεχάσουμε...

    9  13 Apr 2013  
  • panos_adgr

    panos_adgr

    ACA Member Audio Addicted

    Συγνώμη που επεμβαίνω κι εγώ στην ροή της αγγελίας.

    Αγαπητέ Γιάννη να μην απογοητεύεσαι σε καμία περίπτωση!

    Εύχομαι να είσαι πάντα γερός και δυνατός και όλα θα γίνουν ξανά όπως πρέπει!

    Σου εύχομαι καλή τύχη και να βελτιωθεί η κατάσταση το συντομότερο δυνατόν.

    10  13 Apr 2013  
  • panelistas

    panelistas

    Registered

    λιγο περισσοτερη ευαισθησια δεν θα εβλαπτε.Θα συμφωνησω με τον Πανο.

    11  14 Apr 2013  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Κανείς δεν αντιλέγει ότι οι κανόνες πρέπει να εφαρμόζονται!
    Κανόνες που υπάρχουν παντού!
    Από την άλλη, όλοι οι κανόνες κάποιες στιγμές έχουν και τις εξαιρέσεις τους, εφόσον συντρέχουν ειδικοί λόγοι.
    Γιατί, ποιος μπορεί να έχει την υπομονή και τη διάθεση να γράψει 10 μηνύματα χαλαρά, όταν πιέζεται από τόσο δύσκολες καταστάσεις, σημεία των καιρών και της αβάστακτης πραγματικότητας που βιώνουμε σήμερα;

    Όπως και να έχει, νομίζω τελικά ότι ο φίλος John κατάφερε, με τα λιγοστά μηνύματά του εδώ, να αγγίξει μερικές ευαίσθητες χορδές και με απλές λέξεις να πει ουσιαστικότερα πράγματα από όσα θα έλεγε σε περισσότερα posts ...

    12  14 Apr 2013  
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 69ms (18 queries, 40ms)