Το αγαπημένο σας μηχάνημα!

  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    ΟΚ λοιπόν, ποιο είναι εκείνο το στοιχειο του συστήματός σας που λατρεύετε, αυτό που δεν αλλάξετε-τραμπάρετε ποτέ ή έστω αν δεν γυρίσει ο κόσμος ανάποδα!

    Τι επηρεάζει ποιο πολύ το εξαιρετικό ήχο που έχετε σπίτι σας?

    Για πέτε!

    1  7 Dec 2010  
  • andreasecon

    andreasecon

    ACA Member

    το μηχανημα που δεν εχω αλλαξει ειναι το Audience Adept Response !! και ουτε προβλεπεται να το αλλαζω....

    2  7 Dec 2010  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    To ξερα ότι είσαι μηχανάκιας....

    Άλλος?

    3  7 Dec 2010  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Κάθε τι στο σύστημά μου είναι αυστηρά επιλεγμένο και αγορασμένο μετά από πολύ σκέψη και ψάξιμο, αρκετές ακροάσεις και πολύμηνη ή / και πολύχρονη υπομονή μέχρις ότου το βρω στην τιμή που θέλω...

    Τα ψηφιακά δεν τα θεωρώ άξια για να πολυασχολούμαι ούτε πρόκειται ποτέ να δώσω πολλά χρήματα για δαύτα και ακόμα πιστεύω πως οι κεφαλές - phono stage - καλώδια δεν θεωρούνται μείζονα αναβάθμιση...

    Μ' αυτά λοιπόν τα δεδομένα θεωρώ πως:

    από πικάπ έχω τελειώσει...

    το ίδιο και από προ...

    για τα ηχεία...χμμμ... το συζητάω... αν βρω σε καλή τιμή τα Harbeth 40.1 ή τα Kef reference 205...

    4  7 Dec 2010  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Για να επανέλθω λοιπόν στο ερώτημα του θέματος,αυτό που έθεσε ο Μιχάλης, θεωρώ υπερβολικά τυχερό τον εαυτό μου που κατάφερα και απόκτησα τα δυο ακόλουθα διαμάντια του Μάκη Γερούκη(+) τα οποία ποτέ δεν πρόκειται να αποχωρισθώ...

    5  7 Dec 2010  
  • takis6c33

    takis6c33

    Registered

    Μανο περα απο την ποιοτητα κατασκευης των ενισχυτων του Μακη Γερουκη ειναι και συναισθηματικοι οι λογοι που πρεπει να τους εχεις για παντα!!!! Να τους εχεις και να τους χαιρεσαι για παντα!!!

    Εγω παλι μα την σειρα μου αυτο που δεν προκειται να αλλαξω τουλαχιστον τωρα ειναι ο OTL μου. Στο μελλον ομως σκεφτομαι να τον ξεκουρασω με εναν μεγαλυτερο [τουλαχιστον 60 βατ] γιατι τωρα εχω μονο 24!!link

    6  8 Dec 2010  
  • takis6c33

    takis6c33

    Registered

    .......[img][/img]

    7  8 Dec 2010  
  • takis6c33

    takis6c33

    Registered

    ......[img][/img]

    8  8 Dec 2010  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    Δεν μπορω να σας πω ποιο ειναι το μηχανημα, διοτι καθε φορα που το λεεω, το αλλαζω ποιο συντομα με κατι αλλος. Ειναι να μην λες ποτε, ΠΟΤΕ!!!

    9  8 Dec 2010  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    εντάξει δεν χρειάζονται πολλά λόγια από μένα:

    Aυτό το ηχείο:

    10  13 Dec 2010  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Ρακ...Πικάπ...και ωραίο σαλόνι... ??? !

    Δεν είσαι ο Μιχάλης...

    11  13 Dec 2010  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Τι? Δεν σου αρέσει το σαλόνι μου?

    12  14 Dec 2010  
 
page 1/2 rows 12/15 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 76ms (19 queries, 48ms)
invisible cron image