η ιστορία του πράγματος

  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Γιώργο είσαι super στην περιγραφή σε παραδέχομαι αλλά θέλουμε και το υπόλοιπο...
    Ρε ο Μασσέλος (τον εκτιμώ ιδιαίτερα) τότε που τον θυμάμαι στην Δαιδάλου (δεν ήταν Διδότου) ήταν μεγάλος σε ηλικία, τώρα πόσο να είναι άραγε??? Τον είδα στην έκθεση εφέτος και ήταν μια χαρά… να είναι καλά ο άνθρωπος, πάντα κύριος.

    13  17 Nov 2010  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Toptubes wrote:
    Ρε ο Μασσέλος (τον εκτιμώ ιδιαίτερα) τότε που τον θυμάμαι στην Δαιδάλου (δεν ήταν Διδότου) ήταν μεγάλος σε ηλικία, τώρα πόσο να είναι άραγε??? Τον είδα στην έκθεση εφέτος και ήταν μια χαρά… να είναι καλά ο άνθρωπος, πάντα κύριος.

    Δαιδάλου ήθελα να γράψω, αλλά εκ παραδρομής βγήκε Διδότου...
    Sorry Κυργιάκο και ευχαριστώ για τη διόρθωση.

    Στην Έκθεση εφέτος μου έλεγε ο Μασσέλος, ότι θέλει να πάρει σύνταξη, πρέπει να πλησιάζει τα 80 !!!

    Θυμάμαι ότι πριν λίγα χρόνια κάποιος καλο-κουστουμαρισμένος και γραβατωμένος "κύριος" αγόρασε-αγόρασε-αγόρασε και έδωσε-έδωσε επιταγές στον Μασσέλο. Δεν τον ξαναείδε και δεν ξανα-άκουσε τίποτα για αυτόν...

    Προ πενταετίας του πήγα να μου συνεφέρει τον Cambridge Ρ70X. Μετά από δέκα μέρες μου τον έδωσε άψογα τυλιγμένο σε εφημερίδα και μου είπε ότι είναι σε άριστη κατάσταση. Όπως θυμάμαι από το manual, ο ενισχυτής θα έπαιζε καλά για τουλάχιστον 30 χρόνια.
    Φευ, είχαν ΉΔΗ περάσει, χωρίς να το συνειδητοποιήσω...

    14  18 Nov 2010  
 
page 2/2 rows 12/14 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 62ms (19 queries, 40ms)