Πόσοι θα Πάμε Μόναχο? (#3)

  • andreasecon

    andreasecon

    ACA Member

    ούτε εγώ κατάφερα να βάλω avatar παρότι έχω βάλει εικόνα ....

    25  3 Mar 2010  
  • Michailos

    Michailos

    Registered

    Καλημερα. Κατι παει στραβα με το φορουμ ή μου φαινεται? Τα τελευταια μηνυματα εμφανιζονται στις πρωτες σελιδες και τα παλιοτερα στις επομενες?

    26  4 Mar 2010  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Γιάννη καλημέρα! Αυτό διορθώνετε εύκολα και από εσάς, αλλά θα το βάλω default! ;)

    27  4 Mar 2010  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Έλα να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά, the time has come!

    28  3 May 2010  
  • Lemarchand

    Lemarchand

    Registered

    Χαιεντάδες μου θέλω μία μεγάλη χάρη.Αυτοί που θα πάτε τραβήξτε καμία φωτό σε όποιο σύστημα παίξει με soulution και σε κανένα με sonus faber από την μεγάλη σειρά μόνο όμως.θα έλεγα και atc αλλά σιγά μην στήσουνε τίποτα οι γερμανοί..τέλος πάντων, το πιάσατε τί θέλω από σας...:-)

    καλά να περάσετε εύχομαι και πιείτε και καμία μπύρα για μας που δεν θα πάμε..

    29  5 May 2010  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    No problem.......Economidis θα τα κανει ολα

    30  5 May 2010  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Καλά να περάσετε στο Μόναχο και να γυρίσετε με πολλές νέες audiophile και όχι μόνο εμπειρίες, που περιμένουμε όλοι να τις ακούσουμε και να τις καταγράψετε στο site μας.
    Και μη ξεχνάμε ότι η περισσότερη γνώση γεννάει νέες ιδέες για το καλό του ACA.
    Καλήν αντάμωση

    31  6 May 2010  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Thanks George, Κυριακή βράδυ θα αρχίσουμε να ανεβάζουμε photo!

    32  6 May 2010  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Mikekan wrote:
    Thanks George, Κυριακή βράδυ θα αρχίσουμε να ανεβάζουμε photo!

    Δευτέρα μεσημέρι και οι Λεβέντες μας ούτε φωνή ούτε ακρόαση, άσε δε τις φωτογραφίες που υποσχέθηκαν....
    Προφανώς έμειναν στο Μόναχο, μετά και τα νέα μέτρα και το νόμο για το ασφαλιστικό.

    33  10 May 2010  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    gherop wrote:
    δευτέρα μεσημέρι και οι λεβέντες μας ούτε φωνή ούτε ακρόαση, άσε δε τις φωτογραφίες που υποσχέθηκαν....
    προφανώς έμειναν στο μόναχο, μετά και τα νέα μέτρα και το νόμο για το ασφαλιστικό.

    το δ.σ του aca αποφάσισε να στείλει το αεροπλάνο του aca για να τους μαζέψει.
    φαίνεται ότι καλοπερνάνε και δεν λένε να γυρίσουν.

    34  10 May 2010  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    Σοβαρα......που ειναι τα παιδεια??

    Λες να μειναν εκει? Αχχχ...θα μου λειψουν...Another ACA member bites the dust!

    35  10 May 2010  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Κοίτα να δείς που εξαφανίστηκαν.

    36  10 May 2010  
 
page 3/4 rows 12/42 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 73ms (19 queries, 42ms)