Athens Audio & Video Show 2014 (#3)

  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    AlexD wrote:
    Αλλα μου φαίνεται γραφικό να βρίζουμε κάτι και μετά να πηγαίνουμε εκεί και να περνάμε καλά......

    Έχεις σκεφτεί ότι αυτοί που "κράζουν" την έκθεση... πάνε και περνάνε καλά ΌΧΙ για την έκθεση, αλλά είναι ευκαιρία να συναντήσουν παλιούς και νέους φίλους...

    25  23 Sep 2014  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Είναι λογικό το 50% + της έκθεσης να είναι αυτό. Όπως και το meeting του ACA.
    Όμως όλοι γνωρίζουμε το πόσο δύσκολο είναι να στηθεί ένα meeting και μία έκθεση.

    Αν πάλι κάποιος θέλει να αναλωθεί ΜΟΝΟ σε φίλους και γνωστούς πάλι μπορεί να μήν πάει. Ας κάτσει στο φουαγιέ του ξενοδοχείου να τα πεί. Και να πάει μετά σε ταβέρνα. Όχι να τον βλέπω όμως να κόβει βόλτες στα δωμάτια όλη μέρα και όλη νύχτα...

    26  23 Sep 2014  
  • petkef

    petkef

    Registered

    #Είναι λογικό το 50% + της έκθεσης να είναι αυτό. Όπως και το meeting του ACA.
    Όμως όλοι γνωρίζουμε το πόσο δύσκολο είναι να στηθεί ένα meeting και μία έκθεση.#

    Μια έκθεση δεν είναι τίποτα...

    27  23 Sep 2014  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    αυτό που απολαμβάνω περισσότερο στις τελευταίες εκθέσεις είναι τα 'παπαγαλάκια'.. πολύ πλάκα.. την έχουν στημένη στο διάδρομο και σου την πέφτουν μόλις σε δουν..

    'έλα ρεεεε.. τι κάνεις ρε φίλε.. όλα καλά??.. τι άκουσες?? τα μπλαμπλαμπλα τα άκουσες?? χάλια έπαιζαν ρε συ.. τα μπλομπλομπλο?? και αυτά χάλια.. ενώ τα μπλιμπλιμπλι έπαιζαν καταπλήκτικά εεεε..

    βασικά φιλαράκι τα μοναδικά που παίζουν καλά στην έκθεση είναι τα μπλιμπλιμπλι όλα τα άλλα χάλια είναι..'

    28  23 Sep 2014  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Οταν λες "το απολαμβάνω όταν μου την πέφτουν",τι ακριβώς εννοείς;

    29  23 Sep 2014  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Υπονοεις κατι σε σεξουαλικο Πετρο ???

    30  23 Sep 2014  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Μια απορία εξέφρασα σ'αυτό που έγραψε ο Μάνος.Αυτό,τίποτα άλλο.Γιατί πήγε το μυαλό σου εκεί εσένα;

    31  23 Sep 2014  
  • geno

    geno

    Registered

    Εγώ πάντως απολαμβάνω τις ωραίες υπάρξεις που συνήθως υπάρχουν στα consumer.

    32  23 Sep 2014  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Σκεφτομαι πονηρα......

    33  23 Sep 2014  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    petkef wrote:
    Μια έκθεση δεν είναι τίποτα...

    Πέτρο εμένα η μικρή εμπειρία μου απο τις 2-3 εκθέσεις που συμμετείχε το ACA λέει οτι είναι αρκετά δύσκολο να κουβαλάς μηχανήματα, να βρείς άτομα να στελεχώσουν το δωμάτιο το τριήμερο και τέλος να βρείς χρήματα για να το πληρώσεις.

    Ας μήν τα βλέπουμε όλα έτσι. Ας απολαύσουμε το γεγονός.

    34  23 Sep 2014  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Σε σχέση με ένα meeting.

    35  23 Sep 2014  
  • scoup

    scoup

    Registered

    Απο οτι καταλαβα εγω ως ψαρι σε εκθεσεις ο καθενας εχει τον λογο του να δωσει το παρον.Για πωλησεις,να δεις φιλους ,απλα για βολτα ή να ακουσει διαφορα μηχανηματα.

    Εγω θα παω να δω τον φιλο μου petkef κ να μαθω τι εγινε κ ποιος του εδωσε το cd των wonderfall...!!!!

    Τελος να γνωρισω κ προσωπικα φιλους οπου μιλαω μεσω του forum κ να πιουμε καφε ακουγοντας οτι μπορει να ακουσει κανεις σε ενα περιβαλλον εκθεσης.

    καλη μας διασκεδαση

    36  23 Sep 2014  
 
page 3/5 rows 12/51 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 69ms (19 queries, 39ms)