Αχ …αυτή η κεφάλα μου! (#10)

  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Βρε παιδιά.
    Σε ένα δημόσιο διάλογο ο καθένας μπορεί να λέει ότι θέλει. Πέραν αυτού ο καθένας έχει μάτια και αυτιά και μπορεί να κρίνει τις πληροφορίες που δίνει ο καθένας μας.

    Δέν γίνεται να μαλώνετε επι προσωπικού για τέτοια θέματα εδώ μέσα. Πείτε τα στο τηλέφωνο, κάπως.

    109  5 May 2014  
  • delamostre

    delamostre

    ACA Member

    Αλέξη επειδή έγινε μια εκτενή αναφορά για "προϊόντα και δοκιμές μαϊμού", βασισμένη πάνω σε μια ιντριγκαδόρικη τάση ανύπαρκτου συστήματος, εγώ αυτό δεν το ανέχομαι!!

    Οι αναφορές και τα posts είναι αληθή και δεν υπάρχει καμία ανακρίβεια.
    Το θρεντ αφορά τη δική μου αναζήτηση (φαντάζομαι και του κόσμου που ίσως διαβάζει) για αγορά κεφαλής MC, σύμφωνα με τα στοιχεία που έχω δώσει και τίποτε παραπάνω!

    Όποιος έχει διαφορετική άποψη ή αμφιβολία σχετικά με τα παραπάνω, ας το εκθέσει τώρα.

    110  5 May 2014  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    εγώ δεν μπορώ να καταλάβω ακόμα γιατί γίνεται ο καυγάς..

    είτε αληθινή (που πιστεύω πως τέτοια είναι) είτε φανταστική είναι η ιστορία με την κόντρα VICTOR+SHURE VS SP10+LYRA υπάρχει κάποια περίπτωση ο α' συνδυασμός να παίξει καλύτερα από τον β' ????

    αν υπάρχει, ας οργανώσει η θιγόμενη πλευρά ένα συγκριτικό για ν' αποδειχθούν τα λεγόμενα και τα ισχυριζόμενά της..

    ήχο θέλουμε ν' ακούσουμε παιδιά.. όχι λόγια.. από τέτοια έχουμε χορτάσει..

    111  5 May 2014  
 
page 10/10 rows 12/111 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 71ms (19 queries, 43ms)