B&W 802D

  • panelistas

    panelistas

    Registered

    LUXILLA wrote:
    Λυπάμαι αν σε ενόχλησα αν και πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω που ήμουν αδιάκριτος.
    Τέλος πάντων δεν έχει νόημα να επιμείνω.
    Άν η διαχείριση πιστεύει οτι ξεπέρασα τους κανόνες δεοντολογίας του forum, ας μου το επισημάνει και εγώ δέχομαι να διαγραφεί το post και να συμμορφοθώ τις όποιες υποδείξεις.
    Tέλος αν το μέλος Antonisgr θεωρεί οτι καθ' οιονδήποτε τρόπο τον έθιξα η εξέθεσα τον παρακαλώ δημοσίως να μου το πεί έστω και με pm και εγώ θα ζητήσω δημοσίως συγνώμη.
    Αν δεν γίνει κάτι απο αυτά θεωρώ τον σχολιασμό απλώς άστοχο (αν και πάλι λυπάμαι αν σου εκανα άσχημη εντύπωση) φίλε panelista
    Απλα θελω να πω οτι ο Αντωνης ειναι ηδη αρκετα στενα στεναχωρημενος για να τον φορτιζουμε και εμεις.Συγνωμη αν παρεξηγηθηκε το σχολιο μου φιλε LUX.
    13  26 Apr 2012  
  • panelistas

    panelistas

    Registered

    Mikekan wrote:
    Όχι δεν είσαι αδιακρίτως ο panelistas εναι μυστήριο τρένο! !
    Ευτυχως δεν εχω τα ελλειματα του ΟΣΕ φιλε ΜΙΚ.
    14  26 Apr 2012  
  • LUXILLA

    LUXILLA

    Registered

    panelistas wrote:
    Απλα θελω να πω οτι ο Αντωνης ειναι ηδη αρκετα στενα στεναχωρημενος για να τον φορτιζουμε και εμεις.Συγνωμη αν παρεξηγηθηκε το σχολιο μου φιλε LUX.

    Σιγά το πράγμα ίσα ίσα ευκαιρία να επιβεβαιωθεί η καλή διάθεση εντός του forum. Λυπάμαι πολύ για τον φίλο Αντώνη. Εύχομαι σύντομα να ξεπεράσει ότι τον δυσκολεύει..

    15  26 Apr 2012  
 
page 2/2 rows 12/15 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 63ms (19 queries, 40ms)