B&W 802D

  • antonisgr

    antonisgr

    Registered

    ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΗΧΕΙΑ B&W 802D ΧΡΩΜΑΤΟΣ CHERYWOOD
    ΑΨΟΓΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ - ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΑ ΠΡΟ 2 ΕΤΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ( ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ )ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΝΤΟΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ
    ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ - ΚΟΥΤΙΑ ΧΑΡΤΙΑ ΚΤΛ
    ΔΩΡΟ ΟΙ ΕΞΤΡΑ ORIGINAL ΑΚΙΔΕΣ ( ΚΟΣΤΟΥΣ ΠΕΡΙΠΟΥ 500 ΕΥΡΩ )

    ΤΙΜΗ 6500

    ΑΝΤΩΝΗΣ 6977247924

    1  22 Apr 2012  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    2  22 Apr 2012  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    3  22 Apr 2012  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    τι σκεφτεσαι να παρεις Αντωνη ?

    4  23 Apr 2012  
  • antonisgr

    antonisgr

    Registered

    kotsidisjohn wrote:
    τι σκεφτεσαι να παρεις Αντωνη ?

    προς το παρόν τίποτα ,

    5  23 Apr 2012  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    6  23 Apr 2012  
  • planitismetal

    planitismetal

    Registered

    το σκεφτηκες καλα??? τι πας να κανεις???

    7  24 Apr 2012  
  • LUXILLA

    LUXILLA

    Registered

    Αν υπάρχει ανάγκη πάω πάσο αλλα αν νομίζω οτι την εποχή αυτή δεν είναι ούτε να πουλάει ούτε να αγοράζει κανείς πόσο μάλλον όταν μιλάμε για το σκότωμα ενός ζευγαριού ηχείων κατηγορίας Ferrari.

    Ειλικρινά αν είχα το χρήμα και τον χώρο δεν θα το πόσταρα αυτό αλλα θα σου άρχιζα τα παζάρια. Σκέψου το πολύ καλά αυτό που πάς να κάνεις εκτός κιάν υπάρχει πραγματικά σοβαρή ανάγκη για μετρητά.

    8  25 Apr 2012  
  • panelistas

    panelistas

    Registered

    LUXILLA wrote:
    Αν υπάρχει ανάγκη πάω πάσο αλλα αν νομίζω οτι την εποχή αυτή δεν είναι ούτε να πουλάει ούτε να αγοράζει κανείς πόσο μάλλον όταν μιλάμε για το σκότωμα ενός ζευγαριού ηχείων κατηγορίας Ferrari.
    Ειλικρινά αν είχα το χρήμα και τον χώρο δεν θα το πόσταρα αυτό αλλα θα σου άρχιζα τα παζάρια. Σκέψου το πολύ καλά αυτό που πάς να κάνεις εκτός κιάν υπάρχει πραγματικά σοβαρή ανάγκη για μετρητά.
    νομιζω αρχιζουμε να γινομαστε αδιακριτοι.
    9  25 Apr 2012  
  • LUXILLA

    LUXILLA

    Registered

    Λυπάμαι αν σε ενόχλησα αν και πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω που ήμουν αδιάκριτος.
    Τέλος πάντων δεν έχει νόημα να επιμείνω.

    Άν η διαχείριση πιστεύει οτι ξεπέρασα τους κανόνες δεοντολογίας του forum, ας μου το επισημάνει και εγώ δέχομαι να διαγραφεί το post και να συμμορφοθώ τις όποιες υποδείξεις.

    Tέλος αν το μέλος Antonisgr θεωρεί οτι καθ' οιονδήποτε τρόπο τον έθιξα η εξέθεσα τον παρακαλώ δημοσίως να μου το πεί έστω και με pm και εγώ θα ζητήσω δημοσίως συγνώμη.

    Αν δεν γίνει κάτι απο αυτά θεωρώ τον σχολιασμό απλώς άστοχο (αν και πάλι λυπάμαι αν σου εκανα άσχημη εντύπωση) φίλε panelista

    10  25 Apr 2012  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Εγώ δεν νομίζω οτι έγινε κανείς αδιάκριτος.
    Δέν ρώτησε κανείς γιατί τα πουλάει.Είπε οτι άν τα πουλάει για να τα πουλήσει ας μήν τα πουλήσει...
    Ο Luxilla είπε μια γνώμη του.Την ίδια έχω και εγώ.Του προτείνω να μήν το πουλήσει.-

    11  25 Apr 2012  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Όχι δεν είσαι αδιακρίτως ο panelistas εναι μυστήριο τρένο! !

    12  26 Apr 2012  
 
page 1/2 rows 12/15 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 78ms (19 queries, 42ms)