Ποιός είναι πιο πολύ tannoyos???

  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Μετά απο την πρόταση που είχαμε για ανάρτηση των tannoy στο σάιτ ρωτάμε το εξής.
    Ποιός είναι πιο φανατικός tannoyos.Ο Χρήστος Σιμόπουλος ή ο Χρήστος Κανταρέλης?

    Πρέπει λοιπόν τα μέλη να σκεφτούν προσεχτικά και να αποφασίσουν ποιός απο τους δύο θα πάρει το χρίσμα.
    Ο Χρήστος Σιμόπουλος είναι ο γνωστός tannoyos που όλοι ξέρουμε.Έχει tannoy.
    Ο Χρήστος Κανταρέλης είναι ο γνωστός tannoyman.Έχει tannoy.
    Και οι δύο λατρεύουν τα tannoy.Στα meeting ρίχνουν κλεφτές ματιές ο ένας στον άλλον για το ποιός είναι ο πιο tannoyos.

    Ε μαντέψτε...ήρθα να ξεκαθαρίσω την κατάσταση.

    1  28 Oct 2010  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    O big wings ειναι ενασ και μοναδικος! ασχετο με το ηχειο του...

    2  28 Oct 2010  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Ε όχι βρε παιδιά 4 ψήφους ο Κανταρέλης....Εδώ ο πιλότος είναι φανατικός!!!δώστε του κάτι!!!!

    3  28 Oct 2010  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Επειδή του πιλότου τά 'χω ακούσει θα περιμένω να ακούσω και του tv_man και θα ψηφίσω μετά...

    (Chris βάλε τα δυνατά σου για καλό πρόγραμμα και καλής ποιότητας μπύρα...!@#$%)

    4  28 Oct 2010  
  • apokon

    apokon

    ACA Member

    ψήφισα τον ΧΚ γιατί απότι ξέρω ..................δεν είχε άλλα ηχεία!!!

    5  29 Oct 2010  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    πω πω δέν το περίμενα τέτοια συντριβή ο Σιμόπουλος...
    Καλύτερα να μήν του το πούμε γιατί θα μας σκίσει...

    6  29 Oct 2010  
  • kyriakos

    kyriakos

    Administrator

    ΜΑΘΕΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥ GRF TANNOY KAI TOY WESTMINSTER ROYAL SE TANNOY ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΤΑΝΝΟΥ ΚΑΙ Γ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ TANNOYOS No1 ΤΥΧΑΙΟ? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΒΙG WINGS

    7  30 Oct 2010  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    μα δέ συγκρίνουμε την ποιότητα αναπαραγωγής αλλα την τρέλα του ιδιοκτήτη!!!!!ποιος είναι πιο φανατικός tannoyos!!!!

    8  30 Oct 2010  
  • kyriakos

    kyriakos

    Administrator

    Οταν εχεις στην κατοχην σου ενα τετοιο ΕΡΓΑΛΕΙΟ που σου προσφερει τα παντα ειναι πολυ φυσικο να γινεις φανατικος και τρελος Τannoyos .H ΔΙΑΦΟΡΑ ομως ειναι οτι εγω δεν συνηθιζω να το συζηταω για να δειξω το ποσο φανατικος Τannoyos ειμαι ,αλλα σου το αποδεικνυω οταν το ακουσεις στον χωρο μου

    9  30 Oct 2010  
  • TANNOYMAN

    TANNOYMAN

    ACA Member

    Λιγα λόγια για την ιστορία του πράγματος:

    Α. 1981 μόλις επιασα δουλεια αγόρασα το πρώτο μου Tannoy με δανειο απο την τραπεζα πριν ακομα αγοράσω αυτοκίνητο ( ηταν το TANNOY NNEATON me 10 inch HPD driver) το έχω ακόμα στο γραφείο της γυναίκας μου και δουλεύει αψογα
    Β. 1986 TANNOY LITTLE RED MONITOR το χρησιμοποιησα περιπου 11 χρόνια
    Γ. 1997 ΤΑΝΝΟΥ DTM 12 apo την επαγγελματικη σειρα
    Δ. 1998 ΤΑΝΝΟΥ GRF TW εως σήμερα, πιστεύω οτι ειναι το ηχείο με τον καλιτερο λογο τιμης/αποδοσης της εταιρείας ( φερει τα αρχικά του ονόματος του ιδρυτή της εταιρείας)

    Σχετικά με το Westminster einai πραγματικά το καλυτερο ηχείο της σειράς Prestige θα ήθελα πολύ να το έχω αλλα οπως γνωρίζετε μερικοί απλα δεν εχω τον χώρο!!!

    Το τιτλο του Tannoyman τον εχω γιατι χρησιμοποιω και ευχαριστιεμαι τα ομοκεντρικά Tannoy gia 30 χρόνια και συνεχίζω........!

    10  30 Oct 2010  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    θα ήθελα να ζητησω συγνωμη απο τον κυριο σιμοπουλο που μαλλον παρεξηγηθηκε.δεν ηθελα ποτε να συγκρινω συστηματα και ανθρωπους.απλα ξερω οτι και οι δυο ειναι τρελοι τανοιδες και εκανα μια πλακα.αν θελετε τα σβηνω...

    11  30 Oct 2010  
  • TANNOYMAN

    TANNOYMAN

    ACA Member

    Pantos ta Westmister tou Christou EINAI ta apolita Hxeia

    12  30 Oct 2010  
 
page 1/2 rows 12/17 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 83ms (19 queries, 49ms)