Terakink-X usb audio converter finally in my hands!

  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    Manos_Bits wrote:
    Τα λόγια του Τονυ κρύβουν μεγάλες αλήθειες...
    Τόσα χρόνια στο σπορ έχω βαρεθεί ν' ακούω τις λέξεις 'χαώδεις διαφορές' και 'μακράν καλύτερο' και 'ουδεμία σύγκριση' και άλλες τέτοιες μ@λ@κίες που χρησιμοποιούμε όλοι εμείς(κι εγώ ο ίδιος) μετά από κάποια αναβάθμιση...
    Λόγια τραγικά και ευθέως ανάλογα με τα 'φράγκα' που έχουμε σκάσει για να 'αναβαθμίσουμε'... Ιδίως όταν πρόκειται για στοιχεία του συστήματος όπως πολύμπριζα καλώδια και διάφορα 'εξαγνιστικά' που μόνο ΜΗΔΑΜΗΝΕΣ έως ΜΗΔΕΝΙΚΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ μπορούν να επιφέρουν στον ήχο μας...
    Μα αν ήταν σε κάθε αναβάθμηση να έχουμε 'μακράν' και 'χαώδεις' διαφορές... τότε αν πάμε πίσω στο χρόνο 2 - 3 αναβαθμίσεις θα πρέπει το σύστημα που είχαμε τότε να ήταν ΜΠΟΥΡΟΥΧΑ...αφού κατορθώσαμε να το αναβαθμίσουμε σε τόσο υπερθετικό βαθμό...
    Αλήθεια...πιστεύει κάποιος πως ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΚΑΛΩΔΙΟ ή ΠΟΛΥΜΠΡΙΖΟ ή ΜΑΤΖΟΥΝΙ μπορεί να αναβαθμίσει το σύστημα πάνω από 1-2% ??????
    ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ...
    ΧΩΡΟΣ - ΗΧΕΙΑ - ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΑ - ΠΗΓΕΣ = 97 - 98%
    ΚΑΛΩΔΙΑ - ΠΟΛΥΜΠΡΙΖΑ - ΜΑΤΖΟΥΝΙΑ = 2 - 3%
    Τουτέστιν...
    ΜΗΗΗΗΗΝ ΠΕΤΑΑΑΑΑΤΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑΑΑΑΑ ΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ......!!!!!!

    Συμφωνο αλλά δεν μπορό να αφήσω ένα καλόδιο να ΧΑΛΆΣΕΙ το σήμα του μιχανηματος μου.

    Εχω ακούση καλώδια να κάνουν μεγάλο κακό στον ήχω....και το ακούο και με τυφλές δοκιμές που μου λέει τι θα επιλέξω. Δεν ξέρω εάν είναι 2-3% αλλά σήγουρα Μανω υπάρχουν διαφορές που κάνουν τα καλώδια.

    ΤΟ θεμα είνα τα λευτά που έχω χάσει στο παρελθών από λάθη μου, και γενικός ΠΟΣΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΔΩΣΗ μέχρι να μάθουμε!!!

    25  23 Jun 2010  
 
page 3/3 rows 12/25 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 74ms (19 queries, 49ms)