Τα νεα ηχεια του Mikekan (#2)

  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    αμέ, απλά είναι και πολύ δυναμικό ηχείο οπότε απ΄την άλλη σηκώνει και πολλά watt!

    13  4 Mar 2010  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Mikekan wrote:
    αμέ, απλά είναι και πολύ δυναμικό ηχείο οπότε απ΄την άλλη σηκώνει και πολλά watt!

    Δεν μπορώ να το διαβάσω

    14  4 Mar 2010  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    I cant wait for you to get them broken in!

    It should be an amazing speaker...

    And of course from Nike you can always expect Tides!!

    15  4 Mar 2010  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    Oh, George, vale window encoding kai ta diavazi amesos

    16  4 Mar 2010  
  • geopolitis

    geopolitis

    Registered

    Guest wrote:
    Προσωπικα δεν τα ακουσα. Μου ειπαν φιλοι που τα ακουσαν οτι στον χωρο του αντιπροσωπου πηγανε με μουσια και βγηκαν με προσωπακι φραπα απο το ξυρισμα. Ισως να εχει κανει καποια λαθος επιλογη στα συνοδα, αλλα το ηχειο σαν μοναδα οντως φαινεται κορυφαιο και με κορυφαιες κριτικες. Εννοειται οτι θελω να το ακουσω καποια στιγμη, οποτε Μιχαλη κανε γρηγορα!!!

    τους ιδιους φιλους εχουμε...

    δυστυχως ειναι ευκολο να παρεξηγησεις την κακη εγγραφη με την κακη συνολικη αποδοση ενος συστηματος...

    εαν δε το ξερεις αυτο βαζεις μια απαραδεκτη ηχογραφηση την οποια σε ενα συμβατικο συστημα την ακους και την θεωρεις μια χαρα και αποδεικνυεται σε ενα τετοιο συστημα οτι ειναι απλα χαλια....

    εχω ακουσει απο εγγραφες οι οποιες κανανε το συγκεκριμενο συστημα να ξυρισει μεχρι εγγραφες που νομιζες το ολο συστημα ειναι εντελως λασπη....

    απλα με καθε εγγραφη νομιζεις οτι ακους αλλο συστημα οποτε εαν θες να σχηματισεις αποψη πρεπει να το ακουσεις με πολλες διαφορετικες εγγραφες και για πολυ ωρα για να το συνειδητοποιησεις οτι συμβαινει αυτο...

    βεβαια εαν βαλεις αλλα συνοδα απλα δεν αντιμετωπιζεις τετοια θεματα και μπορεις με μια λαμπιτσα να τα κανεις να ακουγονται ολα ευχαριστα... αυτο ομως δεν ειναι hi fidelity ειναι hi end!!!!

    17  4 Mar 2010  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    No Tony, the correct is to change the language from the drop down menu in the left bottom of first page, otherwise he will have problems with all other pages except aca (if he changes encoding), I sorted it from the phone with George!

    It takes quite a bit for them to be fully broken but when they do, oh mama!

    18  4 Mar 2010  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Tα αυτιά σας ξυρίζουν όχι τα Tidal.

    19  4 Mar 2010  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Τα καλύτερα κεραμικά που έχω ακούσει είναι τα marten design / coltrane των 45.000 ευρώ

    ΔΕΝ μου έδωσαν όμως τη διαφορά των 30.000 από τα kef reference 207 (κόστος 15.000) ούτε τη διαφορά των 35.000 από τα harbeth 40.1 (κόστος 10.000)

    Μερικοί θα πουν βέβαια...καμιά σχέση...άλλη κατηγορία...και τέτοια...Χμμμ........το συζητάμε αυτό...

    Όπως και νά 'χει όμως...τα φράγκα είναι πάαααααρα πολλά...

    20  4 Mar 2010  
  • Michailos

    Michailos

    Registered

    Τι γινεται ρε εσεις, Κινεζικα μου βγαινουν ολα. Τι κανουμε υπαρχει καποιο setting?

    21  5 Mar 2010  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Kάτω αριστερά στη πρώτη σελίδα υπάρχει ένα μενού, βάλε ελληνικά! ;)

    22  5 Mar 2010  
 
page 2/2 rows 12/22 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 73ms (19 queries, 46ms)