Τα νεα ηχεια του Mikekan

  • geopolitis

    geopolitis

    Registered

    Μπορει κανεις να μαντεψει τι σκεφτεται να ψωνισει ο Μιχαλης?

    1  3 Mar 2010  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    μπαααα....

    2  3 Mar 2010  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    Εγω πιστευω μια Ferrari....einai closer to home..

    3  3 Mar 2010  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Δεν χρειάζεται να μαντέψετε, το Tidal Contriva θέλω να πάρω!

    4  3 Mar 2010  
  • geopolitis

    geopolitis

    Registered

    Κουφέ !!!!

    5  3 Mar 2010  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Είναι γνωστό ότι δεν έχω και το καλύτερο αυτί!

    6  3 Mar 2010  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Το μόνο ηχείο με κεραμικά ηχεία που έχω ακούσει είναι το lumenwhite τότε αν θυμάσαι στου Παπάγου.Αν θυμάσαι με είχε "λυγίσει" με την ακρίβεια και την ταχύτητα του.

    Αυτό μου φαίνεται οτι είναι της ίδιας φιλοσοφίας...diamond με κεραμικά.Τί να σου πώ ρε φίλε...Σίγουρα απο τα υλικά που το απαρτίζουν φαίνεται να είναι στην κορυφή της πυραμίδας!!!!!
    Το συγκεκριμένο δέν το έχω ακούσει αλλα σόγουρα δείχνει απολύτως κορυφαία επιλογή.Μυρίζομαι οτι θα έχει λίγο επίπεδο άκουσμα(monitor) το οποίο εγώ προσωπικά λατρεύω!!!!

    Θα έρθω να ακούσω μόλις το τσιμπήσεις...Χρωστάς και εσύ ακρόαση να ακούσεις το καινούργιο phono...

    7  3 Mar 2010  
  • geopolitis

    geopolitis

    Registered

    AlexD wrote:
    Το μόνο ηχείο με κεραμικά ηχεία που έχω ακούσει είναι το lumenwhite τότε αν θυμάσαι στου Παπάγου.Αν θυμάσαι με είχε "λυγίσει" με την ακρίβεια και την ταχύτητα του.
    Αυτό μου φαίνεται οτι είναι της ίδιας φιλοσοφίας...diamond με κεραμικά.Τί να σου πώ ρε φίλε...Σίγουρα απο τα υλικά που το απαρτίζουν φαίνεται να είναι στην κορυφή της πυραμίδας!!!!!
    Το συγκεκριμένο δέν το έχω ακούσει αλλα σόγουρα δείχνει απολύτως κορυφαία επιλογή.Μυρίζομαι οτι θα έχει λίγο επίπεδο άκουσμα(monitor) το οποίο εγώ προσωπικά λατρεύω!!!!
    Θα έρθω να ακούσω μόλις το τσιμπήσεις...Χρωστάς και εσύ ακρόαση να ακούσεις το καινούργιο phono...

    AlexD,

    δεν φανταζεσαι καν τι ειναι αυτο. Το εαν θα σου αρεσει ειναι αλλη ιστορια αλλα απλα δε μοιαζει με τιποτε αλλο

    8  3 Mar 2010  
  • andreasecon

    andreasecon

    ACA Member

    Να μου πεις τι ώρα να έρχομαι το πρωί για ξύρισμα πριν τη δουλειά

    9  3 Mar 2010  
  • geopolitis

    geopolitis

    Registered

    andreasecon wrote:
    Να μου πεις τι ώρα να έρχομαι το πρωί για ξύρισμα πριν τη δουλειά

    νατος και ο δευτερος που του ξυριζουν.....

    γινατε πολλοι

    μη λες τετοια γιατι θα φας κραξιμο απο τους αλλους που δε τους ξυριζουν...

    και ειναι και πολλοι παναθεμα τους....

    10  3 Mar 2010  
  • Michailos

    Michailos

    Registered

    Προσωπικα δεν τα ακουσα. Μου ειπαν φιλοι που τα ακουσαν οτι στον χωρο του αντιπροσωπου πηγανε με μουσια και βγηκαν με προσωπακι φραπα απο το ξυρισμα. Ισως να εχει κανει καποια λαθος επιλογη στα συνοδα, αλλα το ηχειο σαν μοναδα οντως φαινεται κορυφαιο και με κορυφαιες κριτικες. Εννοειται οτι θελω να το ακουσω καποια στιγμη, οποτε Μιχαλη κανε γρηγορα!!!

    11  4 Mar 2010  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Είναι και ελαφρύ φορτίο.Βλέπω να τσιμπάει και τίποτα λαμπίτσες...

    12  4 Mar 2010  
 
page 1/2 rows 12/22 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 51ms (19 queries, 21ms)