Hi end Album (#6)

  • petkef

    petkef

    Registered

    (κρίμα στους ενισχυτές,οι ντουντούκες εκτός απο απαράδεκτο ήχο εμφανισιακά είναι και τραγωδία.Όλες όχι μόνο αυτές).

    61  31 Mar 2013  
  • petkef

    petkef

    Registered

    62  31 Mar 2013  
  • petkef

    petkef

    Registered

    63  31 Mar 2013  
  • petkef

    petkef

    Registered

    64  31 Mar 2013  
  • petkef

    petkef

    Registered

    65  31 Mar 2013  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    66  31 Mar 2013  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Thorens collector!

    67  31 Mar 2013  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    Μανο σε περιμενω να παιξουμε.... Καμμια φορα η θεωρια την παταει... οταν ερθεις, θα μου πεις!

    Manos_Bits wrote:
    Αντόν... φοβερή πραγματικά hi-end κατασκευή σε επίπεδο μηχανικής και εμφάνισης, αλλά αυτό το δεύτερο πλατώ με 'αγχώνει' κάπως όπως έχω αναφέρει παλαιότερα...
    Δεν αμφιβάλω πως παίζει καλά (δεν το έχω ακούσει), η ένστασή μου έχει να κάνει μ' αυτή καθαυτή τη κατασκευαστική θεωρία και τις αρχές λειτουργίας ενός πικάπ...
    Η μηχανή αυτή θα πρέπει να έχει όσο το δυνατότερο λιγότερα κινούμενα μέρη, όσο το δυνατόν λιγότερα και απλούστερα ηλεκτρονικά και όσο το δυνατόν λιγότερους κραδασμούς... Εδώ ο ποιητής πρωτοπορεί προσθέτοντας άλλο ένα κινούμενο μέρος, ένα μεγάλο πλατώ δηλαδή, άλλο ένα μοτέρ για να το κινεί και τα ηλεκτρονικά για να το ελέγχουν... τέλος πάντων κάτι θα ξέρει...
    68  1 Apr 2013  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    Μοιαζει με cutting machine, ειναι πολυ εντυπωσιακο σαν κατασκευη, αλλα αυτος ο βραχιονας με τοσα κινουμενα μερη,... δεν ξερω, μπορουμε να το ακουσουμε καπου αυτο? Ειμαι περιεργος...!

    Toptubes wrote:
    Αντώνη αυτό μάλλον παίζει καλύτερα και ας μη του φαίνεται!!!
    69  1 Apr 2013  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    Πετρο μας γεμισες με κορνες...! Εγω παλι και μονο που τις βλεπω ζαλιζομαι! Δεν ξερω, δεν τις παω ρε παιδι μου! Πιθανον απωθημενο, απο την παιδικη ηλικια, που ολοι επαιζαν με ντουντουκες (κορνες)! Απο τοτε δεν πηγαινα το χωνι! Χε! Χε! Μολις διαπιστωσα οτι... ημουν χιεντας απο μικρος!

    70  1 Apr 2013  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Εγώ πάλι νομίζω πως θα με καταπιούνε.

    71  1 Apr 2013  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    καλησπέρα... παιδιά ρισπέκτ οι συγκεκριμένες ντουντούκες παίζουν...

    Αντόν πολύ το θέλω φίλε να έρθω Ηράκλειο για παρέα ρακί και ακρόαση...

    72  1 Apr 2013  
 
page 6/1274 rows 12/15279 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 167ms (19 queries, 135ms)