κυκλωμα ομαλης φορτισης τροφοδοτικου

  • takis6c33

    takis6c33

    Registered

    Mανο, ανανεωνω την παραγγελια που ειχα κανει απο τον συγκεκριμενο προμηθευτη, και ελπιζω να προλαβει να μου προσθεσει και τα συρματα.

    13  16 Mar 2015  
  • takis6c33

    takis6c33

    Registered

    εδω φαινεται το βαθος του καινουριου ενισχυτη μου για να καταλαβεις ποσο μηκος θα χρειαστει...

    14  16 Mar 2015  
  • takis6c33

    takis6c33

    Registered

    15  16 Mar 2015  
  • delamostre

    delamostre

    ACA Member

    Manos_Bits wrote:
    Βέβαια, (επειδή και σαν την κρητικιά π@#τάνα που είμαι δεν ξεχνώ εύκολα), πρέπει να προσέξεις γιατί τόσο η Neotech όσο και ο partsconnection και ο hificollective μπορεί να πουλάνε ΚΑΛΠΙΚΟ πράμα και τα σύρματα που αγόρασα και αναφέρω εδώ μιας και με ρώτησες, μπορεί να ΜΗΝ είναι γνήσια, μάλλον είναι ΜΑΪΜΟΥΔΕΣ, έτσι αποφάνθηκαν οι ειδικοί..

    Τι κακό κι αυτό βρε παιδιά!
    Να βαφτίζουν "μαϊμού" ένα προϊόν, που το βρίσκεις στην πραγματική - γήινη τιμή του...

    16  16 Mar 2015  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Ωραία κατασκευή Τάκη.Πολύ μιλιταριστικό look.Ετοιμοπόλεμος!

    17  16 Mar 2015  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Manos_Bits wrote:
    Βέβαια, (επειδή και σαν την κρητικιά π@#τάνα που είμαι δεν ξεχνώ εύκολα), πρέπει να προσέξεις γιατί τόσο η Neotech όσο και ο partsconnection και ο hificollective μπορεί να πουλάνε ΚΑΛΠΙΚΟ πράμα και τα σύρματα που αγόρασα και αναφέρω εδώ μιας και με ρώτησες, μπορεί να ΜΗΝ είναι γνήσια, μάλλον είναι ΜΑΪΜΟΥΔΕΣ, έτσι αποφάνθηκαν οι ειδικοί..

    Έπεσες σε λωποδύτες Μάνο.Τουλάχιστον δίνουνε ΠιΝτιΕφ;

    18  16 Mar 2015  
  • aar

    aar

    Registered

    takis6c33 wrote:
    εδω φαινεται το βαθος του καινουριου ενισχυτη μου για να καταλαβεις ποσο μηκος θα χρειαστει...

    Ωραια μουρη!!!

    19  16 Mar 2015  
 
page 2/2 rows 12/19 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 73ms (19 queries, 28ms)