Κατασκευη Κυκλοτρονικου OTL ενισχυτη 160 watt! (#7)

  • takis6c33

    takis6c33

    Registered

    πιστεψε με ,σιγουρα εχεις μιλησει μαζι του!!!!!!! Kαι οχι μονο εσυ , αλλα ολοι!!!

    73  3 Sep 2014  
  • takis6c33

    takis6c33

    Registered

    Toptubes wrote:
    Ποιός είναι αυτός ρε μεγάλε...

    Μεγαλος εισαι εσυ! [παππου.... ! ε!!... παππου!!

    Εγω ειμαι πιτσιρικος [τζοβενο]

    74  3 Sep 2014  
  • geno

    geno

    Registered

    75  3 Sep 2014  
  • takis6c33

    takis6c33

    Registered

    76  4 Sep 2014  
  • takis6c33

    takis6c33

    Registered

    Σημερα μετα κοπων και βασανων, λογω εππαγγελματικων υποχρεωσεων, εγινε η αγορα μεταλλων και αλλων υλικων για την κατασκευη του σκελετου του σασι που θα φιλοξενησει ολη την κατασκευη.

    77  11 Sep 2014  
  • geno

    geno

    Registered

    Ο λαός ζητά photos από την πρόοδο της κατασκευής.

    78  13 Sep 2014  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Ο κατασκευαστής είναι απασχολημένος τις τελευταίες μέρες.Τρολλάρει στο διπλανό κανάλι...

    79  13 Sep 2014  
  • geno

    geno

    Registered

    Απαράδεκτο

    80  13 Sep 2014  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Είπε να το ρίξει λίγο έξω.Τον γλεντήσανε καλά όμως.

    81  13 Sep 2014  
  • geno

    geno

    Registered

    Διαβάζω όλα τα site, τα είδα, καλά μίλησε.
    Τάκη sorry για το

    82  13 Sep 2014  
  • takis6c33

    takis6c33

    Registered

    Kαλημερα σε ολους.
    Οπως γραφω παρελαβα τα μεταλα και ειμαι στην διαδικασια συγκολλησης αυτων.
    Θα βαλω φωτο μολις τελειωσει αυτο το σταδιο.Εχω παει λιγο πισω λογω δουλειας.

    83  14 Sep 2014  
  • delamostre

    delamostre

    ACA Member

    Χθες μου δόθηκε η ευκαιρία μιας και ήταν τα γενέθλια της μεγάλης κόρης του Τάκη, να βρεθώ οικογενειακώς με τα πιτσιρικάκια μου και τη γυναίκα μου στο σπίτι του Τάκη, για να ευχηθούμε και να νιώσουμε κι εμείς παιδιά σ’ ένα όμορφο παιδικό event!

    Βέβαια επωφελήθηκα (όπως καταλαβαίνετε ) από την παιδική ανεμελιά και μπήκα στο εργαστήριό του!

    Είδα τα σχέδια του μηχανήματος – όλα με εξαιρετική τάξη στο μιλιμετρέ, με όλες τις παραμέτρους αποτυπωμένες μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια!

    Δίπλα από τον εργαστηριακό πάγκο σε ένα μικρό τραπεζάκι, ήταν το σκαρίφημα του ενός από τους δυο μονομπλόκ, ενώ παραδίπλα οι πρώτες συγκολλήσεις των μεταλλικών μερών του σασί είχαν ήδη ξεκινήσει!

    Με έκραξε ελαφρώς μόλις έβγαλα το κινητό για να αποθανατίσω το ξεκίνημά του.. sorry φιλαράκι μου αλλά είμαι πάντα ενθουσιώδης και ανυπόμονος με τις κατασκευές σου.

    Αναμένω να δω τη συνέχεια της υλοποίησης, όπως φαντάζομαι και οι περισσότεροι υγιείς χομπύστες του χώρου.

    84  14 Sep 2014  
 
page 7/10 rows 12/115 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 88ms (19 queries, 57ms)