DIY platforms (#5)

  • lefdig

    lefdig

    Registered

    Σας ευχαριστώ θερμά...!!

    49  25 Mar 2013  
  • petkef

    petkef

    Registered

    lefdig wrote:
    Petkef έκανα κάπως βιαστική εγγραφή χωρίς να διαβάσω τον κανονισμό. Συγγνώμη για αυτό. Επανέρχομαι συνεπέστερος στο πρωτόκολλο. Ευχαριστώ...

    50  26 Mar 2013  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    petkef wrote:
    lefdig καλημέρα.Οι γνωστοί πρέπει να ακολουθούν το πρωτόκολλο όταν γράφονται στο φόρουμ.
    Δηλαδή ξεκινάς απο πάνω προς τα κάτω τη σελίδα με τα θέματα:καλώς σας βρήκα (και σας έψαχνα),παρουσιάσεις συστημάτων (ξέρω οτι έχεις ωραίο σύστημα βάλτο να πάρουμε λίγο μάτι) και πάει λέγοντας.
    Να μας πεις και για την παραγωγή σου πως πάει.
    Όταν βρείς χρόνο κάντο(σύντομα όμως γιατί θα τα μαρτυρίσω όλα εγώ).

    Βρε ατιμουλη ο Λευτερης δεν ξερει τι πειραχτηρι εισαι κ' τον ψαρωσες, ομως ειναι φιλος μου και Κρητικος, γιαυτο προσεχε που κανεις τις πλακες γιατι εμεις δεν σηκωνουμε και πολλα πολλα! Χε! Χε!
    Ειδες ο Μανος που ξερει, διορθωσε τα πραγματα και εκει που ακονιζα τη μαχαιρα μου για την ... βεντετα, με προλαβε! Αφου φαντασου, οτι ειχα αποφασισει να μην βαλω Ψαραντωνη ν' ακουσουμε, το καλοκαιρι που θα ξαναρθεις Κρητη, ετσι για να σε τιμωρησω! Ενταξει?

    51  26 Mar 2013  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Κι εγώ Κρητικός είμαι,μην κοιτάς που είμαι απο άλλο νησί!!!

    Ο lefdig είναι φίλος μου και είχα καλό σκοπό,γι'αυτό βάλε τη μαχαίρα μέσα πάλι και μάζευε δισκάκια του Ψαραντώνη γιατί ο καιρός περνάει γρήγορα!!!

    52  26 Mar 2013  
  • VLASSIS_S

    VLASSIS_S

    ACA Member

    Πω πω εχω πεσει στην φωλια των Κρητικων και της θυρας 13.

    53  26 Mar 2013  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Που την είδες την θύρα 13,εδώ βασιλεύει η θύρα 7.Το ΔΣ εχθές έστειλε ευχετήρια κάρτα στον Β.Μαρινάκη για τη γιορτή του!!!

    54  26 Mar 2013  
  • VLASSIS_S

    VLASSIS_S

    ACA Member

    Το εγραψα για να γινει καταμετρηση ....

    55  26 Mar 2013  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Άλλη μια ψήφος στην 7!.

    56  26 Mar 2013  
  • lefdig

    lefdig

    Registered

    Δηλαδή δεν θα γίνει... φονικό ???

    57  28 Mar 2013  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Προς το παρόν το αποφύγαμε.

    58  29 Mar 2013  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    petkef wrote:
    Κι εγώ Κρητικός είμαι,μην κοιτάς που είμαι απο άλλο νησί!!!
    Ο lefdig είναι φίλος μου και είχα καλό σκοπό,γι'αυτό βάλε τη μαχαίρα μέσα πάλι και μάζευε δισκάκια του Ψαραντώνη γιατί ο καιρός περνάει γρήγορα!!!

    Καλα... σου ετοιμαζω ενα ριζιτικο, θα σου σηκωθει η τριχα καγκελο!

    59  30 Mar 2013  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    Behlebides production is proud to announce the new upgrade of the DIY platform named "endo papas eki papas" mk II, after many years of research and development….
    So, stay tuned:

    60  16 Jul 2014  
 
page 5/6 rows 12/63 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 98ms (19 queries, 57ms)